Gražuolis iš „Pikaso“ suksis LNK šokių aikštelėje
Autorius: LNK
2012-07-05 15:53:00

„Iš pradžių mano judesiai primindavo medį“, - juokiasi Tomas Eigertas, populiarios vaikinų grupės „Pikaso“ narys, prisijungęs prie LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“.

Intensyviai savo kūną sporto salėje puoselėjantis gražuolis dabar dažniau ant rankų kelia profesionalią šokėją Nerilę Senulytę, o ne sunkias štangas.

„Nebekiloju sunkių svarmenų, nes svoriai kausto raumenis, tampu ne toks plastiškas ir lankstus. Dabar renkuosi lengvesnį sportą – bėgioju, važinėju dviračiu“, - pasakoja Tomas.

Išmokti šokti buvo jo svajonė, todėl vaikinas prisipažįsta labai nudžiugęs, kai sulaukė kvietimo į LNK televizijos šokių projektą.  Dabar šokiams jis atiduoda viską, nes yra įpratęs, jog gyvenime jam turi pavykti viskas, ko tik imasi.

„Esu maksimalistas. Nerilė labai pyksta ant manęs, kai aš pykstu ant savęs. Bet man turi viskas gautis “.

Kol kas porą skiria atstumas – Tomas gyvena Klaipėdoje, o Nerilė – Vilniuje. Tačiau jau kitą savaitę Nerilė važiuos pas Tomą ir kuriam laikui apsistos uostamiestyje, kad abu galėtų kuo daugiau parepetuoti. 

Nerilė labai rūpinsi Tomu.  

„Vieną savaitgalį su draugais važinėjom motociklu per miškus, ir vienas posūkis man pa kišo koją – užvirto ant manęs motociklas. Kelias dienas ne tik šokti, bet ir vaikščioti vos galėjau. Kiek gavau pylos nuo Nerilės! Kiek velnių atsiėmiau, kad taip savimi rizikuoju! Dabar – jokių motociklų“, - žada ant LN K parketo nuo naujojo sezono pasirodysiantis dainininkas.