Gruzijoje gimusi D.Argon suvaidinusi ateivio merginą
Autorius: Forum Cinemas
2011-02-28 17:07:00

Forum Cinemas nuotr.
Balandžio 8 dieną Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti režisieriaus D.J.Caruso („Paranoja“, „Sakalo akis“) fantastinis trileris „Mano numeris ketvirtas“ (orig. „I Am Number Four“).

Filmas pastatytas pagal to paties pavadinimo Pittacus Lore romaną (po  Pittacus Lore pseudonimu slepiasi rašytojai Jobie Hughes ir James Frey). Istorija pasakoja apie devynis planetos Lorien gyventojus, laikiną prieglobstį suradusius Žemėje ir gyvenančius čia žmonių pavidalais. Jie – vieninteliai išlikę gyvi po to, kai destruktyvūs monstrai Mogadorianai išnaikino šią taikią rūšį.

Numeris ketvirtas, arba kitaip John‘as Smith‘as – bėglys, slepiantis savo tikrąją prigimtį ir, kaip ir kiti aštuoni jo žemiečiai, apsimetantis paaugliu ir bandantis apsisaugoti nuo priešų. Tačiau vieną dieną jaunuolis pastebi, jog jų būrį vis dar medžioja gimtąją planetą sunaikinę piktadariai, jaunuoliams tapę mirtinais priešais. Ateiviai, apsimetantys paaugliais, žudomi eilės tvarka pagal numeraciją. Tris tokius pat, kaip ir jis, priešai jau rado ir sunaikino. John‘as – ketvirtas...

Aktorė Dianna  Argon, pažįstama iš serialo „Herojai“ ir „Glee“, filme vaidino ateivio Johno Smito simpatiją, vyresniųjų klasių moksleivę Sarą. Johno Smito vaidmenį atliko Alex Pettyfer. Gruzijoje gimusi D.Argon prisipažino, kad dirbti su staiga išgarsėjusiu  kolega Alex Pettyfer buvo vienas malonumas.

„Buvau maloniai nustebinta, kai pamačiau su kokiu atsidavimu jis dirbo filmavimo aikštelėje. Alex treniravosi ištisus mėnesius, kad pats galėtų atlikti triukus ir rezultatas gavosi neįtikėtinas. Alex – didžiulis entuziastas. Darbas su juo man priminė serialą „Glee“. Filmuojant „Mano numeris ketrvirtas“ visi darė bendrą darbą ir visiems buvo labai linksma. Filmavimas vyko pernai Pitsburge, ir oras buvo siaubingas – lijo be pertraukos. Filmavome laukuose, o aplinkui buvo vien tik purvas. Į filmavimo aikštelę mus atveždavo labai galingas visureigis. Tačiau nepaisant sudėtingų filmavimo sąlygų, viskas vyko itin sklandžiai, o pabaigoje visiems buvo liūdna skirstytis, mat per šiuos filmavimus visi labai susidraugavome“, - pasakoja aktorė Dianna Argon.

Įtempto siužeto filmas „Mano numeris ketvirtas“ Lietuvos kino teatruose startuoja nuo balandžio 8d.

 www.forumcinemas.lt