Ingrida Kazlauskaitė: net ir smulkios moterys gali būti kaip kareiviai!
Autorius: TV3
2011-10-26 15:29:00

TV3 nuotr.
Šio ketvirtadienio, spalio 27-osios, „Žvaigždės policininko“ laidoje per TV3 – įspūdingas dainininkės karjerą pradėjusios Ingridos Kazlauskaitės pasirodymas. Gimtajame Kaune patruliuodama mergina sučiupo patyrusį vagį, kuriam jau ne kartą teko pabuvoti ne tik policijos areštinėje, teisiamųjų suole, bet ir kalėjimo kameroje!

„Tik po šio įvykio supratau, ką reiškia policijos pareigūnų nuojauta. Iš pažiūros paprasti jaunuoliai pasirodė esą stambaus masto vagys“, – kalbėjo Ingrida.

Į nusikaltėlio sulaikymo vietą policijos ekipažas su I. Kazlauskaite išvyko visai ne dėl vagystės. Buvo gautas vieno Kauno daugiabučio gyventojo iškvietimas: „Asociali moteris visą dieną miega namo laiptinėje ir gąsdina vaikus.“ Atvykęs į įvykio vietą policijos ekipažas moters neberado. Tačiau, pareigūnams sėdant į automobilį, geriausiu patruliu Lietuvoje išrinktam Kastyčiui Paniuškiui nepraslydo pro akis keli jaunuoliai.

„Atsargiai! Policija!“ – sušuko vienas vaikinų ir pasileido bėgti. Pareigūnas sėdo prie automobilio vairo ir per radiją pranešė kolegai, budinčiam su I. Kazlauskaite, pasitikti įtariamąjį kitoje namo pusėje.

„Stok, šausim!“ – iniciatyvos ėmėsi Ingrida. Sustojęs įtariamasis ėmė teisintis bėgęs pas panelę ir dievagojosi nieko blogo nepadaręs. Netrukus žvaigždė su pareigūnais atrado gretimuose daugiabučiuose vagių grobį: prabangių paauksuotų įrankių ir kompiuterinės įrangos.

„Toks jaunas, gražus vaikinas – galėtum prasmingesnių darbų imtis. Ar tau dabar ne gėda?“ – devyniolikmetį auklėjo Ingrida.

„Nieko nepadariau. Aš geras – mokausi, dirbu“, – su antrankiais sėdėdamas policijos automobilyje Ingridai prisiekinėjo įtariamasis, tačiau kol policijos pareigūnai rinko įkalčius, šis sugebėjo išardyti savo mobilųjį telefoną ir sulaužyti kortelę, kad niekas nenustatytų jo bendrininkų. Pristačius įtariamąjį į Kauno miesto policijos komisariatą paaiškėjo, kad „nekaltasis“ vaikinas yra 19 kartų teistas recidyvistas!

„Liūdna, kad jaunimas eina tokiais keliais“, – po įvykio kalbėjo Ingrida. Mergina liko patenkinta savo, kaip policininkės, debiutu: „Pasirodo, net ir smulkios moterys gali būti kaip kareiviai!“

„Žvaigždė policininkas“ – ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3.