J.Milius poilsiavo roko festivalyje
Autorius: Edita Maželytė, "Vakaro žinios"
2008-08-06 00:00:00

Nacionalinės "Eurovizijos" nugalėtojas Jeronimas Milius pasiėmė savaitėlę atostogų ir išdūmė į Vokietiją. Skirtingai nei dauguma poilsiautojų, skuodžiančių kuo toliau nuo miesto šurmulio, "Soul stealers" vokalistas pailsėti nutarė triukšmingame sunkiosios muzikos festivalyje Vokietijoje, - rašo "Vakaro žinios".

Su krūva bičiulių keturių ekipažų lydimas Jeronimas patraukė į Vokietijoje vykstantį vieną didžiausių sunkiosios muzikos festivalių pasaulyje "Vacken open air", kuris sutraukia per 80 tūkst. roko ir metalo mėgėjų.

"Kelionė paliko labai didelį įspūdį. Minia žmonių, didžiulis palapinių miestelis, gyvi mano mėgstamų grupių, tokių kaip "Iron maiden" ar "Nightwish", pasirodymai. Galima sakyti, pagaliau išsipildė mano svajonė", - šypsosi pailsėjęs ir atsigavęs J.Milius.

Nors festivalis truko keturias dienas, susumavus kelionę į Vokietiją ir atgal išvyka truko visą savaitę. Tiesa, ilga ir varginanti kelionė neapsiėjo be nemalonių incidentų. Lietuvaičių įspūdžius kaip reikiant atvėsino automobilio gedimas, jį prisiminus atlikėjui ir dabar kūnas pagaugais eina.

"Važiuojant atgal prie Varšuvos sugedo automobilio langas - jis nebeužsidarė. Išardėme dureles, mėginome sutaisyti, tačiau bergždžiai... Teko likusią kelionės dalį važiuoti atviru langu. O naktį spaudžiant dideliu greičiu, kai visai atvertas langas, nebuvo labai šilta. Kaip reikiant sušalome", - juokiasi prisimindamas dainininkas.

www.vakarozinios.lt