Kaip internete atpažinti vedusį vyrą?
2008-12-04 00:00:00

"News Bridgepix" nuotr.

Internete nuslėpti savo tikrąjį „aš“ nėra sunku. Todėl, jei iš tiesų ieškote tikro gyvenimo draugo, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus. Jie padės atpažinti, ar romantiškų draugysčių ieškantis vyras nėra vedęs.

Visų pirma daug galima sužinoti iš fotografijos, jeigu ji pateikiama prie pažinties anketos. Jei nuotrauka maža, vaizdas joje neaiškus, išplaukęs, ar vyras nusifotografavęs su akiniais nuo saulės, peršasi išvada, kad jis dėl kažkokios priežasties bando nuslėpti savo tapatybę. Gali būti, jog taip yra todėl, kad jis nelaiko savęs patraukliu ir gėdinasi savo išvaizdos. Tačiau didelė tikimybė, kad jis siekia būti neatpažįstamas dėl to, kad yra vedęs.

Antras požymis, kad vyras gali būti užimtas: anketoje nurodyta „ieškau partnerės seksualiniam bendravimui“.

Šiais laikais daugelis vyrų net nesistengia nuslėpti savo šeiminės padėties, jie tiesiog neužsimena apie tai. Todėl, norėdama tai išsiaiškinti, gali tiesiog užduoti jam klausimą - atvira ar subtilia forma.

Vertėtų būti įtaresnei, jei davęs savo telefono numerį vyras įspėja, kad jam skambinti galima tik kažkokiu konkrečiu laiku. Praktika rodo, kad pagrindinė tokio pageidavimo priežastis - tai, jog jis turi žmoną.