Kauno Kalėdų eglės įžiebimo šventė – jau šį sekmadienį
Autorius: Nerijus Budrys
2011-12-02 16:31:00

Netradicinės Kauno Kalėdų eglės, pagamintos iš 40 tūkst. plastiko butelių, įžiebimo šventėje sekmadienį pasirodys būrys ryškiausių Lietuvos pramogų scenos žvaigždžių.

Rotušės aikštėje gruodžio 4-ąją koncertuos Rūta Ščiogolevaitė, Neda, Merūnas ir Kauno Burgundiškasis choras. Kauniečiai taip pat išvys „Electric ladies“, Deimantės vaikų mados teatro, mušamųjų ansamblio „Ritmas kitaip“, šokių grupės „Demo“, fakyrų „Ugnies ratas“ ir aktoriaus Rido Žirgulio pasirodymus.

Šį kartą šventei pasirinktas kitoks laikas, nei buvo įprasta keletą pastarųjų metų. Gruodžio 4-oji bus sekmadienis, o įžiebimo ceremonija prasidės jau 16 val.

Tekstilininkės Jolantos Šmidtienės, vadovaujančio šventinės eglės kūrimui, teigimu, kuriant originalią šių metų miesto puošmeną, bus išlaikomos ir jau keletą metų gyvuojančios tradicijos.

„Smaragdo spalvos eglutė bus labai originali savo dekoracijomis, saugi gamybos principais, šilta įdėtos meilės, rankų darbo ir išmonės principu. Bet ji išliks ir tradicinė – jos viduje ir šiemet bus galima palikti linkėjimus.

Taip pat paliekame mažą intrigą tiems, kurie kategoriškai pasisako prieš dirbtines eglutes: atėję į smaragdinį stebuklą, rasite ir savo vaikystės eglutę, kurios papuošimuose tikrai pamatysite save ir savo svajones“, - intrigavo J. Šmidtienė.