Kodėl V. Prudnikovas nenori pripažinti savo tikros anūkės?
Autorius: TV3
2009-06-08 17:19:00

TV6 nuotr.
Šį trečiadienį „Nuodėmių dešimtukas“ įvardins dešimt skaudžių tėvų ir vaikų santykių, teismų, pykčių ir dalybų. Viena istorija skaudesnė už kitą – kodėl žinomi Lietuvos žmonės atsisako savo vaikų, kodėl kiti pralaimi bandydami išsaugoti tai, kas brangiausia, kodėl dar kiti sugeba prieš savo atžalas pakelti ranką? Birželio 10-osios vakarą skandalinga TV3 laida, skaičiuojanti svetimas nuodėmes, šnekins paliktus ir paliekančius. Kodėl Radžio tėvai jo išsižadėjo ir palikę sūnų vaikų namuose taip ir nepasiekė doros kelio? Kiti tėvai atiduoda paskutines jėgas dėl pačių artimiausių – nėra nė vieno Lietuvos gyventojo, kuris nebūtų susipažinęs su Ingos Rinau istorija ir jos žūtbūtine kova. Vieni tėvai sulaukia dėmesio dėl noro būti šalia, kiti dėl to, kad atsisako visų ryšių su giminėmis.

Kaip antai operos ir kitų kūrinių boso partijų atlikėjas, buvęs Kultūros ministras, nacionalinės premijos lauretas, kuris iki šiol vengia pripažinti savo anūkę Eveliną. Vyriausios dukros Sabinos mergaitė jau ketverius metus bando prisibelsti į senelio širdį, tačiau jos pastangos nueina veltui. Vladimiras Prudnikovas  neketina prisiminti turįs anūkę. Kuo ji taip prasikalto?

Dabar Evelinai jau šešiolika. Paauglė, šiemet ketinusi pasveikinti senelį šešiasdešimtmečio proga, ir vėl nebuvo išgirsta. Vladimiras Prudnikovas nieko nenori girdėti apie vyriausios dukters Sabinos mergaitę – savo tikrąją anūkę.

Kai pirmą kartą, prieš ketverius metus, mergaitė atvėrė tuomet kultūros ministerijos slekstį, buvęs ministras Vladimiras Prudnikovas rėžė, jog šito vaiko nepažįsta ir beveik viešai jos išsižadėjo.

Žinoma estrados atlikėja Vitalija Katunskytė „Nuodėmių dešimtukui“ išdrįs prisipažinti apie savo šeimoje slypinčias baimes. 29-erių dainininkės sūnus netrukus bus paleistas iš Marijampolės pataisos namų. Ko baiminasi atlikėja ir kodėl „Nuodėmių dešimtukas“ nusprendė pasibelsti į jos namų duris, žiūrovai sužinos jau šį trečiadienį.

Taip pat trečiadienio laidoje laukia Džordanos Butkutės, Atlantos, Egidijaus Dragūno ir kitų žinomų Lietuvos žmonių šeimų istorijos, kurias dažniausiai jų herojai nori pamiršti.