Merūnas keičia mitybos įpročius
2008-08-18 00:00:00

"Vakaro žinių" nuotr.

Dainininkas Merūnas Vitulskis stengiasi kontroliuoti savo svorį. Atlikėjas reguliuoja savo mitybą, pradėjo daugiau judėti. Tiesa, Merūnas visa tai daro ne dėl gražios figūros, o dėl sveikatos, - rašo "Vakaro žinios".

Prieš patekdamas į realybės šou "Kelias į žvaigždes", Merūnas intensyviai darbavosi statybų aikštelėje. Už gautus pinigėlius vaikinas susimokėdavo už mokslus. Nemiga ir sunkus fizinis darbas atsiliepė jo sveikatai - tada būsimoji žvaigždė sulyso net iki 79 kilogramų.

Dabar M.Vitulskio svoris pastovus - jis sveria apie 99 kilogramus. Tiesa, norėdamas išvengti papildomų kilogramų, atlikėjas turi nuolat reguliuoti savo mitybą. Žinoma, intensyvus koncertų grafikas ir ilgos kelionės po įvairius šalies miestus retai kada leistų žygiuoti į sveikatingumo klubą, tačiau Merūnas atkakliai laikosi savo užsibrėžtų tikslų.

"Stengiuosi nevalgyti po šešių vakaro ir prisižiūrėti. Turiu susirašęs "gerųjų" ir "blogųjų" maisto produktų sąrašą. Bet jis ne visiems žmonėms vienodai priimtinas. Stengiuosi valgyti viską, tik saldumynus beveik "užraukiau", į arbatą taip pat vis mažiau cukraus beriame", - pasakojo vaikinas.

Lankytis sporto salėje atlikėjas dėl dažnų koncertų neturi galimybių, tad įsigijo kelis treniruoklius ir namie įsirengė mini sporto klubą.

"Mankštinamės drauge su Erika. Kompaniją vienas kitam palaikome", - šypsosi M.Vitulskis, su širdies drauge vakarais ir dviračiais išsiruošiantis pasivažinėti.

Tiesa, Merūnas savo mitybos įpročius nutarė keisti ne siekdamas tobulų kūno formų, o galvodamas apie geresnę savijautą.

"Draugei nepatinka perdžiūvę vyrai. Jai mieliau, kai esu putlokas. Reguliuoti savo mitybą panorau ne dėl grožio kulto, o dėl sveikatos. Kai priaugdavau svorio, man pradėdavo skaudėti nugarą. Pažįstami sakė, jog senatvėje papildomas svoris gali atsiliepti ir iššaukti cukraligę. Rimtai pagalvojau ir padariau išvadas", - šypsosi mitybos įpročius pakeitęs M.Vitulskis.