N. Bunkė: „Baigėsi nemokančių dainuoti gražių merginų grupių era!“
Autorius: TV3
2012-01-30 17:48:00

TV3 nuotr.

„Seniai norėjau dainuojančių merginų! Baigėsi nedainuojančių, gražių merginų grupių era! Žmonės nekvaili, jiems reikia kokybės ir jų taip paprastai neapgausi, todėl tie, kas dainuoja gyvai, išstumia tuos, kurie dainuoja pagal fonogramą“, – pagrindinę priežastį kodėl pati kuria naują grupę, net neketindama sugrįžti į senąją – „Yva“, atskleidžia Natalija Bunkė.

Natalija viešai pasižada – ji ir dvi naujos jos grupės narės – Dileta ir Eglė − dainuos tik gyvai: „Visus tuos metus su ‚Yva‘ man labiausiai trūko gyvai skambančių merginų balsų – girdėdavau tik fonogramą. Ačiū Dievui, atsirado Dileta ir Eglė, tad dabar galiu įgyvendinti tai, ko seniai troškau, – dainuoti gyvai.“ Žinoma moteris įsitikinusi – naujos jos grupės narės turi Dievo duotą talentą, todėl dainavimo paslapčių galėtų pamokyti ir ją pačią.

„Pagaliau man nebe gėda lipti į sceną. Jūs manęs neatsikratysite! Net atsidarę šaldytuvą jūs vis tiek matysite Nataliją Bunkę ! “ – šypsosi pop scenos žvaigždė.

Kodėl N. Bunkę, vos tik pradėjusią savo solinę karjerą, ėmė lankyti mintys visiems laikams palikti sceną? Kokią gyvai skambančią dainą ji su naujomis kolegėmis jau šį trečiadienį padovanos TV3 laidos „Be komentarų“ žiūrovams? Ir ką Dileta su Egle, žengdamos pirmuosius žingsnius didžiojoje scenoje greta Natalijos, spėjo „prisidirbti“, kad gavo velnių?

Taip pat laidoje – išskirtinis siužetas apie skandalingąjį Minedą, surengusį blogiausią pasaulyje koncertą! Paklausyti jo į pasirodymą atėjo vos trys žmonės, iš kurių vienas − jo prodiuseris. 

Kodėl Seimo nariai išsigando „sekspertės“ Mildos Bartašiūnaitės? Ar „Be komentarų“ laidos kūrybinės grupės Klaipėdoje surasta moteris iš tiesų yra ekstravagantiškosios Raisos Šarkienės seniai ieškoma mama?

Pikantiškos „Be komentarų“  žinios – jau šį trečiadienį, vasario 1-ąją, 20.30 val. per TV3!

„Be komentarų“ – trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3 !