O. Pikul santykiai su S. Jasaičiu – tarsi vaikščiojimas minų lauku?
Autorius: TV3
2012-01-30 17:44:00

TV3 nuotr.

„Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio tarpusavio santykiai – tarsi vaikščiojimas po minų lauką. Jie abu labai įdomūs, tačiau ir labai mėgstantys rizikuoti!“ – TV3 laidai „Nuodėmių dešimtukas“ jau rytoj atskleis garsiausias pasaulyje veidų ekspertas iš Estijos – Markas Lučinas.

Garsus krepšininkas kartu su savo žmona pastaruoju metu nuolat varsto teismų duris ir sprendžia skandalingų skyrybų bei turto dalybų klausimus. Pasak fenotipologo, tokią Simo vestuvių su tituluota gražuole Vaida – vis dar Jasaitiene − baigtį galima buvo numatyti iš anksto.

„Jasaitienė  nelabai tiko Simui – jam ji buvo silpnoka partnerė. Visai kas kita – Pikul! Jiedu su Simu nuolat konkuruoja tarpusavyje ir, nors tokie santykiai rizikingi, ši pora turi ateitį!“ – žvelgdamas į vienos labiausiai aptarinėjamų garsenybių poros nuotraukas kalbės M. Lučinas.

Garsioji dainininkė Džordana Butkutė ir jos mylimasis Elegijus, Seimo narys Saulius Stoma ir vyriškio aistrą įžiebusi žaliaakė, garbaus amžiaus moterų numylėtinis Radži ir ištikimiausia skandalingoji jo gerbėja Raisa Šarkienė, neretai savo kumščius demonstruojantis krepšininkas Gintaras Einikis su gyvenimo drauge Jurgita, į didžiąją politiką žengianti Kristina Brazauskienė bei jos buvęs ištikimas pagalbininkas Vytautas Šustauskas, Seimo milijonierius Andrius Šedžius su jaunąja sužadėtine Monika Kvietkute, garsus muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas ir jo naujoji išrinktoji Reda Kandelienė, „lovelasu“ tituluojamas Marius Jampolskis su mylimąja Renata Uzialkaite, balsingasis Merūnas ir jo žmona Erika Vitulskienė – ar garsūs Lietuvos žmonės tinka vienas kitam į poras?

M. Lučinas teigia, jog estrados dievukas Radži ir jo gerbėja Raisa vaikšto peilio ašmenimis: „Jie linkę į aferas, mėgsta riziką, nuotykius, todėl ir traukia vienas kitą, tačiau šeimos jiedu niekada nesukurs. Tai du Ostapai Benderiai – vienas su kelnėmis, kitas su sijonu!“

„Jei Brazauskienė nori stabilaus ir ramaus gyvenimo – jeigu ji nori kopti ‚į kalną‘, tai jai reikia sugrįžti pas buvusį vyrą Butrimą, o jei moteris trokšta jaudinančių nuotykių ir nori linksmai čiuožti ‚į pakalnę‘, – jai pakeliui su Šustausku!“ – jau rytoj, antradienį, TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ teigs fenotipologas.

„Jis geresnės nesuras!“, „Šiai porai reikia kuo greičiau susilaukti vaikų!“, „Ji tik tarnaitė, su kuria trokšdamas nuotykių pažaidė dvarininkas...“ Kurioms žinomoms Lietuvos poroms yra skirti šie garsiausio veidų eksperto vertinimai?  

Pikantiškas, itin intriguojantis „Nuodėmių dešimtukas“ – jau rytoj, antradienį, 20.30 val. per TV3!

„Nuodėmių dešimtukas“ – antradieniais 20.30 val. tik per TV3 !