Operų sezonas kine atidaromas su populiariąja „Madam Baterflai“
Autorius: Multikino Lietuva
2011-02-15 12:34:00

Opera kino centre – tai unikali galimybė pamatyti ir išgirsti garsiausiose pasaulio operos teatruose pastatytus klasikos šedevrus. Su viena dramatiškiausių ir publikos labiausiai mėgstamų Giacomo Puccini opera „Madam Baterflai“ kino centre „Multikino“ vasario 24 d., ketvirtadienį, pradedamas šiųmetinis operų transliacijų sezonas, kurio metu moderniausios technologijos perkels jus į žymiausias operos šventoves ir leis mėgautis nepaprastu scenoje vykstančiu reginiu.

„Madam Baterflai“ garsėja ne tik kaip viena gražiausių, bet ir sėkmingiausių operų visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva – praėjusiais metais Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kartu su Anglijos nacionaline opera ir „Metropolitan Opera“ pastatytas kūrinys pasiekė rekordinį lankomumo rodiklį.

Su šia opera pradedamos operų transliacijos prekybos centre „Ozas“ įsikūrusiame kino teatre „Multikino“. Populiarioji „Madam Baerflai“ šįkart bus transliuojama iš vieno įžymiausių operos lopšių – San Francisko operos teatro, savo dydžiu Amerikoje nusileidžiančio tik legendinei „Metropolitan Opera“ scenai.

Pagrindinį geišos Čio Čio San vaidmenį šiame pastatyme atlieka tarptautiniu mastu pripažintas sopranas Patricia Raciatte. Tad italų kalba atliekamas 2 val. ir 23 min. trukmės garsiojo San Francisko choro ir orkestro vadovo Donaldo Runnicles diriguojamas „Madam Butterfly“ pastatymas tampa įsimintinu malonumu.
„Multikino“ žiūrovams dar planuoja parodyti šiuos garsiausių pasaulio operos teatrų pastatymus:

„Užburtoji fleita“ („La Scala“, Italija) – 2011 kovo 24 d.
„Kaimo garbė“ („Gran Teatre del Liceu“, Barselona) 2011 balandžio 19 d.
„Sevilijos kirpėjas“ („Regio di Parma“, Italija) 2011 balandžio 26 d.
„Ana Bolena“ (Vienos opera, Austrija) 2011 gegužės 4 d.
„Ariana ir Mėlynbarzdis“ („Gran Teatre del Liceu“, Barselona) 2011 birželio 29 d.