P. Šinkūnas: „Mano valanda išmušė projekte „Tu gali šokti“
Autorius: TV3
2011-05-05 15:54:00

TV3 nuotr.
Šį sekmadienį, gegužės 8-ąją, 19.30 val. pirmoje tiesioginėje „Tu gali šokti“ transliacijoje tarp 14 šokėjų ir TV3 žiūrovams pažįstamo Pauliaus Šinkūno pristatomasis šokis.

Prieš kelerius metus Paulius sužibėjo „Lietuvos talentų“ scenoje. Savamokslis šokėjas ir choreografas taip patiko publikai, kad tik per plauką nusileido projekto laimėtojui dantimis grojančiam Mikui.

Paulius neslepia, kad jo ambicijos – tapti populiariausiu šokėju Lietuvoje – po truputį pildosi. „‚Tu gali šokti‘ projekte planavau dalyvauti dar pernai, bet iš karto po ‚Lietuvos talentų‘ buvau pakviestas dirbti Taline. Ten kūriau choreografiją vienai šokių studijai. Todėl šiemet išmušė mano valanda – šiame TV šokių projekte žadu parodyti ko esu vertas“, –  sakė vos prieš septynerius metus šokti pradėjęs 26-erių vaikinas.

Šiandien neįsivaizduojantis gyvenimo be šokio Paulius prisipažino, kad žinią, jog yra atrinktas į TOP 14, sutiko tramdydamas ašaras: „Nesu iš tų, kurie, vos kas, tuoj apsiverkia, bet šiame projekte tiek daug emocijų, įtampos ir nuovargio, kad ašaras šluostosi net vaikinai.“

Paklaustas, kuo žada sužavėti projekto teisėjus ir žiūrovus, vaikinas atsakė: „Visi dalyviai stiprūs ir išskirtiniai, todėl bus sunku, juolab, kad šokantys neturi slaptų ginklų, tik šokį. Viliuosi, kad sėkmė manęs neaplenks.“   

Šį sekmadienį balsavimas dar nevyks. Dalyviai prisistatys ir pademonstruos ką moka geriausio. Specialų pasirodymą repetuoja ir projekto teisėjai Jurijus Smoriginas ir Jūratė Sodytė, jiems choreografiją kuria trečiasis teisėjas Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas.  

„Tu gali šokti“ su vedėju M. Mikutavičiumi – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3.