"Pieno žvaigždės" gamins "Olialia Cola" skonio sūrelius
Autorius: olialia.lt
2009-12-28 09:00:00

olialia.lt nuotr.
„Olialia“ mėgėjai nuo šiol galės skanauti ne tik gaiviojo gėrimo ar „Olialia Cola“ ledų, o ir kolos skonio varškės sūrelių, gaminamų bendradarbiaujant su pieno produktų rinkos lydere Lietuvoje AB „Pieno žvaigždės“.

Pasak „Oliala Cola“ prekės ženklo vadovės Giedrės Pukienės, prekyboje jau pasirodę kolos skonio varškės sūreliai yra dar vienas įrodymas, kad šio prekės ženklo produkcija puikiai atitinka vartotojų poreikius bei pelno vis didesnes jų simpatijas ir pasitikėjimą.

„Tik šiemet rinkoje atsiradusio gėrimo „Olialia Cola“ startas buvo išties sėkmingas, o tai mus įkvepia vis naujiems iššūkiams ir skatina siekti dar geresnių rezultatų. Tikime, kad vartotojai mūsų produkciją įvertino ne tik dėl patrauklaus jos pateikimo, o ir skiriamo dėmesio kokybei bei skoniui“, - sako G. Pukienė.

Anot prekės ženklo vadovės, „Olialia Cola“ sūrelių pirkėjai taip pat galės būti tikri, jog vartoja varškės produktą be jokių konservantų.

„Bendradarbiavimas su AB „Pieno žvaigždės“ užtikrina, jog vartotojams pateikiami „Olialia Cola“ sūreliai yra aukščiausios kokybės produktas“, - teigia G. Pukienė.

Anot AB „Pieno žvaigždės“ Panevėžio filialo vyriausiosios technologės Angelės Šadauskienės, sukurti “Olialia Cola“ varškės sūrelius buvo tarsi iššūkis, nes atrodė gana sudėtinga suderinti du tokius skirtingus produktus.

„Skonių testavimai ir degustacijos vyko apie du mėnesius, kol pavyko atrasti geriausią kolos skonio ir varškės derinį, o gautas rezultatas pranoko lūkesčius. Mums pavyko suderinti varškę ir kolos skonį bei pagaminti išties skanų ir vertingą produktą“, - pasakoja A. Šadauskienė.

Pasak jos, „Olialia Cola“ varškės sūreliai yra pagaminti iš varškės, glaistyti kakavos glaistu,  o jų skonį ir aromatą sustiprina kvapioji kolos medžiaga.

„Šiuo metu rinkoje yra daug panašių forma, bet ne savo sudėtimi į varškės sūrelius produktų -  varškės desertų, kuriuose nemažą dalį sudaro augaliniai riebalai. „Olialia Cola“ skonio, kaip ir kiti mūsų gaminami varškės sūreliai yra be augalinių riebalų, be konservantų, be stabilizatorių“, - atkreipia dėmesį technologė.