Raisa Šarkienė: „Padėkite man surasti mamą!“
Autorius: TV3
2012-01-17 17:04:00

TV3 nuotr.

Jau rytoj, trečiadienį, „Be komentarų“ paskelbs tarptautinę Raisos Šarkienės mamos paiešką! Skandalingoji R. Šarkienė laidos kūrėjams atskleidė didžiausią savo gyvenimo paslaptį – mama ją paliko sulaukusią vos dviejų mėnesių! Žinoma moteris pasirengusi padaryti viską, kad tik galėtų pamatyti savo mamą dar kartą.

„Labai prašau padėti man surasti mamą, kurios nemačiau jau 50 metų! Tai mano didžiausia svajonė“, – į visus Lietuvos žmones viešai kreipsis ištikimiausia dainininko Radžio gerbėja.

R. Šarkienė ne vienerius metus ieškojo savo mamos ir Lietuvoje, ir Rusijoje. Visos pastangos buvo bevaisės. Ekstravagantiška moteris, nebežinodama kokių priemonių griebtis, kad vėl galėtų pamatyti savo mamą, kreipėsi į „Be komentarų“ laidą ir paprašė pagalbos: „Tikiu, kad tik jūs galite man padėti.“

Mama Raisą paliko vos gimusią, o tėvas penkerių metukų sulaukusią dukrą atidavė į Alytaus vaikų namus – ten ir prabėgo visa R. Šarkienės vaikystė: „Mama išvažiavo su aukšto rango karininku, o tėvelis mane augino tol, kol susirado kitą moterį. Tapau nereikalinga ir mane atidavė į internatą.“

Raisa savo mamą matė vieną kartą gyvenime, kai jai buvo septyneri. Moteris pamena, kad mama buvusi labai graži moteris – ilgais, juodais, garbanotais plaukais.

„Aš ją mylėjau visą savo gyvenimą ir niekam niekada neleisdavau blogai apie ją kalbėti. Tėvelis man draudė su ja bendrauti, todėl pamenu, kad pasislėpdavau po lova ir rašydavau jai laiškus“, – jau rytoj laidoje atskleis R. Šarkienė.

Kodėl mamos atsiųstus laiškus Raisa skaitydavo apsipylusi ašaromis? Kodėl nutrūko jų bendravimas? Sensacingiausia TV3 laida „Be komentarų“ R. Šarkienės mamos paiešką paskelbs jau rytoj, trečiadienį, 20.30 val. per TV3.

„Be komentarų“ – trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3 !