Sadumynų mėgėjus sužavėjo „Citrininis šerkšnas“
Autorius: TV3
2009-12-18 14:14:00

TV3 nuotr.
Penkioliktos laidos „Susitikime virtuvėje“ varžybos užtikrintą pergalę atnešė 33-ejų klaipėdietei Daliai Pleskovienei. Moteris „Iki“ pirkėjams pasiūlė pyragą „Citrininis šerkšnas“ ir neprašovė pro šalį. Ji be didelio vargo pateko į gardžiausio žaidimo superfinalą  ir uždirbo net 1762 litus pelno.

Dalia labai mėgsta kulinarines knygas ir žurnalus, nors ir negamina idealiai pagal receptą, tiesiog juose  suranda daug įdomių idėjų. Sau yra kritiška ir dažnai pagaminusi galvoja, kad galėjo padaryti dar geriau ir skaniau, bet artimieji, girdami Dalios ruoštą maistą, neleidžia savimi abejoti. Žaidime iškepusi pyragą ji liko patenkinta ir prasitarė, kad jai padėjo gerai išlavinta ranka, nes pyragą kepė jau 5-ąjį kartą.

Trijų berniukų mama save apibūdina „visų galų meistre“.

„Galiu ir vinį įkalti, ir tortą iškepti“, – šypsosi maisto gamybai neabejinga moteris, dirbanti Klaipėdos apskrities viršininko administracijoje regioninės plėtros skyriaus vedėja.

Dalia, kalbėdama apie virtuvę ir gaminamą maistą nevartoja žodžių „negaliu pakęsti“, nors  yra produktų, kurių ji vengia.

Na, o kitą savaitę žiūrovai išsiaiškins paskutinę pusfinalio dalyvę. Savo gaminius „Iki“ pirkėjų teismui šią savaitę atidavė 52-ejų Virginija Arčvadzė iš Kauno ir 19-metė Agnieška Vaškevičiūtė iš Trakų rajono. Abiejų dalyvių lauks didelė staigmena. Netikėtumais bus nustebinti ir TV3 žiūrovai, nes švenčių vakarais Linas Samėnas jiemas parengė specialias „Susitikime virtuvėje“ laidas.