Savaitgalį „Brodvėjaus Pub'e“ - Legendinių dainų paradas
Autorius: Brodvėjus Pub
2011-01-20 17:00:00

Brodvėjus Pub nuotr.
Artėjantis savaitgalis „Brodvėjaus Pub‘e“ skiriamas funk muzikai ir koveriams, tad didžiausi šios muzikos fanai turės galimybę prisiminti pašėlusias naktis raitantis pagal „Black Eyed Peas“ ir susirasti naują meilę skambant „Coldplay“ muzikai. Sausio 21-ąją, penktadienio vakarą, „Brodvėjaus“ sceną okupuos dvi labai „nurautos“ ir labai smarkiai populiarėjančios funk muzikos grupės „Tofu Bubble“ ir „Netiekto“. O šeštadienį, sausio 22 d., vakarėlio tęsinys su U2, „The Killers“ ir gyvai didžiausius jų hitus atliekančia „Yellow live“.

Grupės žada atlikti ne tik savos kūrybos funk stiliaus kūrinius, bet ir tokių žinomų atlikėjų kaip „Black Eyed Peas“, „Jamiroquai“ ir Alicia Keys mylimiausius hitus, o kad „best‘ų“ vakaras nesustotų, po puikios gyvos muzikos „Brodvėjaus DJ“ komanda tęs funk, pop, jazz, r‘n‘b, soul stiliaus diskoteką.

Šeštadienį „Brodvėjus Pub“ scenoje šeimininkaus grupė „Yellow live“, itin profesionaliai ir su didelę meile atliekanti tokių grupių, kaip „Coldplay“, U2, „The Killers“ ir daugelį kitų alternatyvaus pop/roko dainų. Už nuoširdumą ir kokybę „Yellow live“ visada laukiama ne tik lietuviškose scenose, bet ir užsienyje.

Paskutinis sausio savaitgalis „Brodvėjaus Pub‘e“ bus skirtas scenos grandams, tad penktadienį, sausio 28 d., čia gros žymiausi Lietuvos bardai – Kostas Smoriginas ir Olegas Ditkovskis, o šeštadienį vilniečiai turės galimybę išgirsti projektą „The Beatles“, kurio metu džiazo stiliuje skambės žymiausios legendinės britų ketveriukės dainos.