Seminare – patarimai kaip įveikti šeimos santykių krizę
Autorius: Eli.lt
2009-10-01 12:00:00

Jupiterimages nuotr.
Jau šį šeštadienį Vilniuje organizuojamas seminaras poroms ir sutuoktiniams – „Kaip įveikti santykių krizę? 100 laimingos šeimos paslapčių“. Kai visose srityse įsivyrauja sunkūs laikai, jie neaplenkia ir šeimos, o dažnos skyrybos tampa vis opesne visuomenės problema. Būtent dėl šių priežasčių ir buvo nuspręsta rengti seminarą šeimai ir padėti žmonėms geriau pažinti savo antrąsias puses. Visą dieną trunksiančių užsiėmimų lektoriai – bene geriausi tarpusavio santykių ekspertai Lietuvoje - žada ne tuščias kalbas, o žinias, kurios gali pakeisti bet kurios šeimos gyvenimą.

Kodėl vyras ir moteris kalba skirtingomis kalbomis? Kaip jas suprasti? Kokios yra didžiosios moterų klaidos? Kodėl vyrai meluoja dažniau? Sutuoktiniai kaip draugai ir meilužiai – ar tai suderinama? Į begalę kasdien visiems kylančių klausimų spalio 3 dieną viešbučio „Panorama“ konferencijų centre atsakys vienas įdomiausių Lietuvoje lektorių - Tomas Girdzijauskas, skaitantis unikalias įvairių sričių paskaitas ir Olegas Lapinas – vienas žymiausių Lietuvos psichologų ir straipsnių apie vyrų ir moterų tarpusavio santykius autorius.

Poliglotas Tomas Girdzijauskas seminaro dalyviams žada atskleisti net 100 šeimos laimės paslapčių, kurias rinko 15 metų, nagrinėdamas slaptus senųjų civilizacijų (Egipto, Izraelio, Indijos, Graikijos, Kinijos, Tibeto ir kt.) šaltinius. Pirmieji T. Girdzijausko atradimus išgirs būtent seminaro „Kaip įveikti santykių krizę? 100 laimingos šeimos paslapčių“ dalyviai.

Penkiuose universitetuose studijavęs, o dabar nuolat įmonių vadovus konsultuojantis lektorius prisipažįsta, kad šeimos problemos buvo nesvetimos ir jam pačiam.

Seminare taip pat bus kalbama apie tai, kaip atgaivinti sutuoktinių meilę, išlaikyti glaudų emocinį ryšį, gimdyti bei auginti sveikus, likimo sėkme apdovanotus vaikus. Dalyvauti visos dienos užsiėmimuose kviečiami ir vieniši žmonės, nes ir jiems lektoriai yra paruošę specialią programą ir atsakymus į rūpimus klausimus.

Savo antrosios pusės dar neatradę žmonės bus mokomi, kaip pažinti sau skirtąjį ar skirtąją, kaip užmegzti pažintį, kokias frazes naudoti, o kokių vengti pirmojo susitikimo metu. Seminaro dalyviai sužinos moterų bei vyrų susipažinimo ypatybes ir skirtumus bei daugelį kitų dalykų.

Į paskaitų programą įtraukta ir lytinio gyvenimo tema, nes tai yra svarbus kiekvienos santuokos pagrindas. Kaip išsigelbėti nuo rutinos? Kodėl seksas ne santuokoje yra seksualinis ir emocinis praradimas? Kontracepcija ir intymumo tikslas – tai tik dalis to, ką planuojama aptarti seminare.

Seminarui neatsitiktinai pasirinkta spalio 3 diena. Šeštadienis – tai laikas, kai daugelis turi laisvą dieną, gali atsipalaiduoti nuo rutininių darbų ir skirti laiko ne tik poilsiui, bet ir naudingiems mokymams ir žinioms. Seminaras vyks nuo 9 ryto iki 18 valandos vakaro. Jį sudaro 4 dalys. Pirmas dvi dalis, kurios vyks iki pietų, ves eruditas ir poliglotas Tomas Girdzijauskas. Planuojamos paskaitos: „Moterų ir vyrų bendravimo ABC ir taika namuose: apibendrintos įvairių pasaulio tautų nuomonės“, „Moterims apie vyrus ir jas pačias“, „Vyrams apie moteris ir juos pačius“, „Vaikų auklėjimas, ugdymas, auginimas“. Po pietų tobulos santuokos paieškas pratęs taip pat T. Girdzijausko vedamos trečiosios dalies paskaitos: „Santuokos siela: teisingo, švaraus sekso ir intymumo dėsniai“, „Pažinčių dėsniai“. Paskutiniąją seminaro dalį sudarys praktiniai užsiėmimai, kuriuos ves Žmogaus studijų centro Psichologijos akademijos dėstytojas, gydytojas psichoterapeutas, hipnozės ir neurolingvistinio programavimo specialistas Olegas Lapinas.

Šių praktikų metu dalyviai galės išanalizuoti individualias situacijas, išsiaiškinti savo šeimos klaidas ir surasti galimus sprendimus.
 
Seminaras „Kaip įveikti santykių krizę? 100 laimingos šeimos paslapčių“, spalio 3 d. (šį šeštadienį), „Panoramos“ viešbučio konferencijų centre (Sodų g. 14), Vilniuje. Renginys mokamas.