Serialo „Be namų“ hitas pretenduoja pakilti į klausomiausiųjų topus
Autorius: TV3
2012-07-05 14:45:00

Populiariausias lietuviškas serialas „Be namų“ , TV3 eteryje karaliaujantis pirmadienio–ketvirtadienio vakarais 20.10 val., spėjo susilaukti ir profesionalių aktorių, ir žiūrovų pripažinimo. Pradėtas rodyti paskutinėmis pavasario dienomis, įvertintas buvo ne tik daugiaserijinis pasakojimas apie globos namuose augančių vaikų svajones, bet ir serialo garso takelis – TV3 „Facebook“ puslapį užplūdo šimtų „Be namų“ gerbėjų klau simai: „Kokia ta daina, skambanti seriale?“


Kūrinio autorius ir pagrindinis atlikėjas Aleksandras Makejevas šypsosi – to paties pavadinimo daina jau pasiekė populiariausias radijo stotis Lietuvoje. Ką gali žinoti, galbūt ji pretenduoja pakilti ir į klausomiausių lietuviškų dainų topus? 


„Gavau užduotį sukurti dainą apie globos namuose augančius vaikus, jų kasdienybę, jų svajones. Pabandėme paeksperimentuoti – taip ir gimė hiphopo stiliaus daina. Tikėjomės, kad ji patiks jaunimui“, – kalba kompozitorius A. Makejevas.    


Dar viena staigmena – TV3 serialo „Be namų“ garso takelyje skamba pa ties Aleksandro balsas. „Žinau, daugelis neatpažįsta manęs repuojančio. Net žmona pirmą kartą išgirdusi dainą manęs neatpažino!“ – sako juokdamasis kompozitorius.


Dainą jis įrašė padedamas populiarios hiphopo grupės „G&G Sindikatas“ nario Donato Juršėno -Donciavo. Moteriškasis TV3 serialo garso takelio vokalas priklauso jaunos kartos dainininkų atstovei Ewex.