Stoma dėl romano su žaliaake kaltina televiziją
Autorius: LNK
2011-10-19 17:16:00

LNK nuotr.

Šiuo metu Saulius Stoma skundžiasi prokuratūrai, kad žurnalistai jį provokavo ir pažeidė teisę į privatų gyvenimą. Sauliaus Stomos manipuliacijas padėjėjų etatais patvirtina prieš metus vykę susitikimai su laidų kūrėjais.

Pirmasis susitikimas įvyko visai netikėtai saulėtą 2010 – ųjų rugsėjį. Gatvėje sutiktus laidų kūrėjus už parankės griebė parlamentaras Saulius Stoma ir nulydėjęs į vieną sostinės kavinę ėmė dėstyti savo verslo planus. „Saulius Stoma pradėjo dėstyti mums savo mintis, kad jis norėtų, jog mes įdarbintume savo žurnalistę jo padėjėja ir tokiu būdu, mes ji labai gražiai rodom. Ir rodytume. Vienu žodžiu, jis tikėjosi turėt politinių dividentų ir kad iki rinkimų užsitvirtintų pozityvų rodymą mūsų laidose“ – apie netikėtą parlamentaro pasiūlymą kalbėjo prodiuseris Saulius Bartkus.

Vėliau įvyko antras susitikimas. Pokalbis buvo filmuojamas. Seimo narys susitikimo metu dėstė savo mintis, kaip manipuliuodamas padėjėjomis jis taps garsiu politikų. O jei šis planas nepavyktų, parlamentaras laidų kūrėjams pateikė dviejų laidų projektus. Laidų vedėjas turėtų būti jis pats. „Jeigu, iš tikrųjų, norėtumėt be honoraro dirbančio pakankamai profesionalaus... nu, aišku, man reikėtų tą laikyseną, kalbėseną patobulint, bet aišku mano susigaudymas, manau, geras. <...> Ir aš toks žvaigžde staiga tapsiu, kad man tas Seimas bus nusispjaut“ – savo karjeros planus dėstė parlamentaras Saulius Stoma.

Tikrasis Sauliaus Stomos veidas. Šlovės, populiarumo ir valdžios kaina – „FTB“ su Pauliumi Kaupeliu trečiadienį, 19:10 val. tik per LNK!