T. Spelling krūtinė kelia susirūpinimą  1 
Autorius: vakarozinios.lt
2008-08-18 00:00:00

Užsienio žiniasklaida susirūpino Tori Spelling krūtine. Aktorė buvo pastebėta vaikščiojanti su savo vyru Beverli Hilse. Paparaciai spėjo užfiksuoti jos keistai "įgaubtą" krūtinės ląstą.

Šioms nuotraukoms pasirodžius viešumoje prasidėjo "žurnalistinis tyrimas" dėl negaluojančios Tori.

Vos prieš keletą savaičių žiniasklaidoje pasirodė straipsniai, kuriuose buvo rūpinamasi dėl sušlubavusios Tori, dviejų vaikų motinos, sveikatos, mat iš nuotraukų matyti, kad aktorė neteko daug svorio. Be to, ji neseniai prisipažino, kad šiais metais chirurgijos dėka "patobulino" savo krūtinę.

Žurnalistai atskleidė, kad pastaraisiais metais Tori labai  kamavo širdgėla ir nesutarimai. Ji ir jos dabartinis vyras Deanas turėjo palikti savo sutuoktinius po to, kai susipažino ir pamilo vienas kitą filmuodamiesi kino filme "Mind Over Murder". Po šito įvykio Deano buvusi žmona Mary Jo Eustace parašė knygą, pavadinimu "Tori Spelling pavogė mano vyrą".

Negana visų šių skandalų ir nemalonumų, 2006 metais mirė Tori tėvas, kuris buvo garsių televizijos laidų tokių kaip "Dinastija", "Čarlio angelai", "Meilės laivas", "Fantazijos sala" kūrėjas. O Tori panorėjus sukurti dokumentinį filmą apie jį,  prasidėjo nesutarimai su motina Candy.