Vaiva Budraitytė prieš metus prognozavo „Snoro“ griūtį
Autorius: LNK
2012-01-17 17:15:00

LNK nuotr.

Pastaruoju metu, kai įvairūs pranašai vis garsiau skelbia apie mums ir visai žemei i gresiančius pavojus, Vaiva Budraitytė  sulaukia daugybės  desperatiškų klausimų:  kuo tikėti? Ką daryti?  Ir nieko nuostabaus. Po to, kai lygiai prieš metus būrėja Lietuvą tiksliai įspėjo apie lapkričio viduryje gresiantį finansinį krachą ir būtent tuo metu  buvo nacionalizuotas „Snoras“, jos prognozės vertinamos dar labiau. 

Kas mūsų visų laukia 2012-aisiais? Ar savo kortose Vaiva regi paskutines planetos dienas? Ar jau spėjo įsirengti slėptuvę? Ir kodėl  kitą pirmadienį, sausio 23-ąją, visiems norintiems išlipti iš finansinės duobės skelbia išskirtinę praturtėjimo galimybę?

„Pirmiausia turite įsigyti kokią nors dėželę. Ir į dėželę dėti 10 procentų savo pajamų. Kalbu net apie mokinukus, paaugliukus. Mama davė 10 litų, litą atidėk į dėželę“, - laidoje „Neišgalvoti gyvenimai“ mokys Vaiva.

Vaivos Budraitytės prognozės - kas mūsų laukia  Juodojo vandens drakono metais - jau šį antradienio vakarą laidoje „Neišgalvoti gyvenimai“ 20 val. per LNK su Jokūbu Bareikiu.