Virtuvės šefo Ruslano Bolgovo nuo šokių neatšaldė net trauma
Autorius: LNK
2011-06-28 11:24:00

„Kotrynos vyninės“ virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas buvo viską smulkiai suplanavęs: jo šokių partnerė apsigyvena pas jį namuose, jie kartu sportuoja, treniruojasi, jis lepina ją savo patiekalais, o ji atsidėkodama moko jį šokių.  

Tačiau kruopštų pasiruošimo LNK šokių projektui „Kviečiu šokti“ planą nutraukė incidentas gatvėje. Grįždamas namo iš darbo, virtuvės šefas buvo užpultas, sumuštas ir atsipeikėjo tik ryte paplūdęs krauju policijos nuovadoje.

„Kyla daug klausimų: kodėl mane atvežė į policiją, o ne į ligonę, kas mane užpuolė, kas atsitiko“, - pasakoja Ruslanas, savaitę praleidęs ligoninėje ir gydęsis gatvėje patirtą galvos traumą.

Tačiau incidentas gatvėje neatšaldė noro mokytis šokti. Vos išėjęs iš ligoninės, Ruslanas paskambino savo partnerei ir vėl ją pakvietė šokti.

Ruslano ryžtas stebina: anksti ryte vyras važiuoja į sanatoriją Druskininkuose atlikti reabilitacijos procedūrų, apie pietus grįžta į Vilnių, šoka, o paskui iki išnaktų dirba „Kotrynos vyninės“ virtuvėje.

„Aš jau esu toks – jei daviau žodį, dalyvausiu. Ir pasiruošiu „Kviečiu šokti“ puikiai. Darau viską, kad kuo greičiau atsigaučiau po traumos“, - ryžtingai nusiteikęs LNK šokių projekto   „Kviečiu šokti“ dalyvis Ruslanas Bolgovas.