Vitalijus Cololo laidai „Nuo...iki...“ atskleidė savo dietą
Autorius: LNK
2010-03-29 14:32:00

LNK nuotr.
Per du mėnesius laikydamasis savo mitybos taisyklių, „Žvaigždžių duetų“ dalyvis, LNK laidų vedėjas Vitalijus Cololo atsikratė jau 16 kilogramų. Nors Vitalijus neišduoda, kiek tiksliai kilogramų sveria dabar, tačiau sako, jog jeigu jo svoris nukristų iki 100 kilogramų, jis būtų labai patenkintas. Nes galėtų šokti su parašiutu.

Vitalijus Cololo laidai „Nuo...iki...“ išduoda savo dietos paslaptį: valgyti penkis kartus per dieną tuo pačiu metu, namuose gamintą maistą, nedidelėmis porcijomis ir neskaičiuoti kalorijų - kad jis teiktų malonumą.

„Sudėtingiausia valgyti penkis kartus per dieną. Priverstinai. Nes daugelis storulių valgo kartą arba du kartus. Visą gyvenimą taip valgiau. Taip negalima daryti. Taip sutrinka medžiagų apykaita, kurią reikia atstatyti“, - pasakoja Cololo.

Vitalijus niršta dėl to, kad stori žmonės kartais priverčiami pasijusti tikrais ligoniais, kuriuos gali išgelbėti tik drastiškos dietos ar operacijos. Jis nerinkdamas žodžių rėžia, jog pats niekuomet netikėjo jokiais stebuklingais greitai svorį ištirpdančiais receptais.

„Yra normalių svorio metimo būdų, tai pripažįsta visi dietologai. Bet tie, kurie nori pasidaryti pinigų, prigalvoja visko. Vienas iš tų - ir žarnyno plovimas. Kai įkiša praplovimo žarną, tai stipriau atsuka vandenį ir dar smegenis praplauna“, - mesteli Cololo.

Savo dieta Vitalijus užkrėtė ir žmoną. Inga, laikydamasi Vitalijaus patarimų, per mėnesį sulieknėjo 5 kilogramais.

Vitalijaus Cololo kova su svoriu – pirmadienį „Nuo...iki...“ laidoje 19.40 val.