• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Orgazmas gimdymo metu: įmanoma ir realu  7 

2009-04-03 00:00:00

Orgazmas gimdymo metu: įmanoma ir realu
Mama.lt, Jupiterimages nuotr.
Dūsavimas ir aimanos gimdymo metu paprastai siejami su skausmu ir išsekimu. Tačiau vis daugiau moterų tvirtina, jog tokią būseną sukelia ne skausmas, o gimdymo metu patiriamas orgazmas.

Amerikietė pribuvėja Debra Pascali-Bonaro, padedanti būsimoms mamoms jau 26 metus, prasitaria: „Tai, kaip mes sakome, gerai saugoma paslaptis“.

O kad įrodytų savo teisumą ji sukūrė dokumentinį filmą. Jame nufilmuoti tikri gimdymai, kur moterys gimdydamos aimanuoja ir dejuoja iš malonumo, o tuo metu jų partneriai jas glosto ir bučiuoja.

Šis dokumentinis filmas jau parodytas ir Didžiojoje Britanijoje. Debros Pascali-Bonaro teigimu, gimdymas – tai akimirkos, kuriomis reikia mėgautis, o ne jas iškęsti.

Juostoje nufilmuota 29 metų amerikietė Amber Hartnell, kuri savo sūnų gimdė tam skirtame baseinėlyje. Apie savo patirtį gimdant ji kalba taip: „Staiga orgazmas pradėjo kartotis vėl ir vėl, kai jis priartėdavo, aš imdavau muistytis, vienu metu ir juokiausi, ir verkiau“.

Ekspertai, paprašyti pakomentuoti filmą, teigia, jog gimdymo metu į moters organizmą ima išsiskirti daugiau hormono oksitocino. Dideli šio geros savijautos hormono kiekiai ir gimdymo takais keliaujantis bei galbūt tašką G stimuliuojantis kūdikis ir sukuria pojūčių kokteilį, kurį vainikuoja didysis O.

Britų natūralaus gimdymo ekspertė Sheila Kitzinger mano, kad gimdymo metu orgazmą patiria šimtai moterų. Tačiau ji įspėja, jog gimdymo procesas yra milžiniškas stresas, taigi tokiomis aplinkybėmis daugeliui moterų patirti orgazmą sunkoka. Didžiojo O nebuvimas dar tikrai nereiškia, kad gimdymas buvo nesklandus ar kad jam pasiruošta blogai.

Filmo „Orgasmic Birth“ epizodus galite pamatyti čia.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kiti
2009-07-03 23:00:48
nu tokiu nesamoniu dar neteko girdeti... "trintis yra, klitoris irgi jaudinamas". zmoniu nejuokink. cia tas pats kaip isikist trilitri ir pabandyt orgazma pajaust.
:))
2009-06-16 18:26:43
Apie tokias nesąmones gali kalbėti tik negimdžiusios merginos arba ...vyrai... plepalai kažkokie...Penkis metus dirbau gimdykloj,nemačiau ne vienos,kuri patirtų orgazmą gimdydama...Pati gimdžiau...ir nieko,be skausmo ,nepatyriau...
bella
2009-04-15 17:26:23
taigi logiška ir visai normalu, kad galima patirti orgazmą. trintis yra, klitoris irgi yra jaudinamas.