• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką padovanoti naujagimiui?  2 

Autorius: Eli.lt
2009-11-07 08:00:00

Ką padovanoti naujagimiui?
jupiterimages nuotr.

Mažylio gimimas – visuomet džiaugsmingas ir daug dėmesio sulaukiantis įvykis. Tačiau ką padovanoti naujagimiui? Suprantama, lengviausias paklausti mamos ir sužinoti, ko jai dar trūksta. Tačiau ką daryti, jei norite, jog jūsų dovana būtų tikras siurprizas?

Pradėkime nuo to, ko dovanoti tikrai nereikėtų. Kad ir kaip bebūtų keista, nuo gėlių kaip dovanos ar jos priedo, geriausia atsisakyti: tai gali būti pavojinga tiek mamai, tiek ir mažyliui dėl galimos alergijos. Kur kas efektingiau atrodys didžiulė, bet visiškai nekenksminga puokštė... oro balionų! Įsivaizduokite, kaip apsidžiaugs naujai iškepti tėveliai, gavę tokią neįprastą dovaną!

Rinkdami ką nors mažyliui, vadovaukitės jo amžiumi. Nedovanokite lėlių, mašinėlių ir pliušinių meškiukų. Su jais žaisti vaikutis pradės negreitai, o didžiulis minkštas meškinas atliks tik dulkių surinkėjo vaidmenį bute.

Žaisliukai. Pirmenybę teikite paprastiems žaisliukams su stambiomis detalėmis, geriausia geltonos ir raudonos spalvos – būtent šias spalvas mažylis atpažįsta pirmiausiai. Taip pat puiki dovana – barškutis su patogia rankena, už kurios vaikutis galėtų paimti. Arba žaisliukų rinkinys maudynėms. Būtent tokie daiktai domina pirmųjų mėnesių mažylį. Be to, juos labai patogu plauti.

Rūbeliai. Gražūs kostiumėliai ir suknutės iš natūralių audinių taps gera dovana. Tačiau rinkdami rūbus "išaugimui", įvertinkite tai, jog maži vaikai auga labai greitai, ir per pirmąjį gyvenimo pusmetį jie paauga apie 25cm. Pirkdami rūbus naujagimiui, žiūrėkite, kad jie būtų patogūs, o apykaklė užsegama. Priešingu atveju, mamai bus nelengva aprengti ar nurengti mažylį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mergytė
2010-09-17 00:21:08
geriausia yra paklausti pačių tėvų, ko jiems reikia vaikučio auginimui, gal planuoja didesnį pirkinį, prie kurio gali prisidėti ir kiti žmonės. O tai paskui būna, kad gauni tris panašius ar net vienodus kostiumėlius ir dar jie vėliau gali netikti nešioti pagal sezoną, netinkančių sauskelnių, nes nuo jų beria ir pan. O kai ko net panaudoti negali, nes netinka tvirtinimo būdas.
jolita
2010-05-27 10:57:22
as kai ejau lankyti savo geriausios drauges pirmagimio, tai padovanojau tencel patalyne. manau, kad tai tikrai gera dovana, beto praktiska, juk ne vienai dienai:)))tai ir drauge dziaugesi:))