• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai nepavyksta susilaukti vaikučio  2 

Autorius: Super-lady.ru, Gerda Z.
2010-10-01 10:00:00

Kai nepavyksta susilaukti vaikučio
Jupiterimages.com

Nežiūrint į pažengusį medicinos išsivystimą, daug jaunų šeimų šiais laikais susiduria su nevaisingumo problema. Tokiais atvejais būtina kreiptis pagalbos ir konsultacijos į gydytoją, kad kaip galima anksčiau būtų išsiaiškinta nevaisingumo priežastis ir paskirtas atitinkamas gydymas.


Jei kalbama apie moters nevaisingumą, tai tokiu atveju yra atliekama gimdos rentgenograma. Tuo pačiu metu gali prireikti rektalinės temperatūros matavimų menstrucinio ciklo eigoje ir temperatūrinės kreivės nustatymo.


Nevaisingumas – ne vienintelė priežastis, dėl kurios nekantriai laukiama vaikučio gimimo. Kartais, sulaukus trokštamo nėštumo, moteris gali sužinoti, jog jos vaisius įsčiose nustoja vystytis. Tai – sustojęs nėštumas, kurio pagrindiniais simptomais tampa skausmas pilvo apačioje, išskyros su krauju, tačiau dažniausiai jokie simptomai nepasireiškia.
Ankstyvosios nėštumo stadijos metu (sustojęs nėštumas paprastai nustatomas pirmajame trimestre), nustoja varginusi toksikozė, bet pilvukas didėja dėl placentos augimo. Tokio nėštumo priežastimi gali būti genetinės vaisiaus anomalijos, motinos infekcinės ligos, hormoniniai sutrikimai, moters amžius virš 40 – ies metų, žalingi įpročiai ir kai kurių vaistų vartojimas.


Tačiau, grįžkime prie nevaisingumo temos. Nevaisingumo priežastys gali būti pačios įvairiausios. Nemažą vaidmenį čia atlieka uždegiminiai susirgimai, žalingi įpročiai ir įgimtos reproduktyvių organų išsivystimo anomalijos. Be to, nevaisingumas gali atsirasti dėl imunologinio sutuoktinių nesutapimo. Egzistuoja ir neaiškaus tipo nevaisingumas, kuomet abu sutuoktiniai yra sveiki, tačiau nėštumo taip ir nesulaukia.


Tuo tarpu vyriškas nevaisingumas procentiniu santykiu būna dažniau ir diagnozuojamas greičiau negu moters. Todėl, jeigu sutuoktiniai metų eigoje gyvena aktyvų lytinį gyvenimą, nevartodami kontraceptinių priemonių ir tuo pačiu negali pradėti kūdikio, vyrui būtina atlikti tyrimus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jurga
2012-05-30 22:23:23
Arban leliukas nustoja vystytis ir..... as vis dar tikiu, kad kadanors busiu mama
Aiste
2010-11-02 23:14:52
Daugiau tokiu staipsniuku , manau tokiu poru , kuriam tarpe esam ir mes yra nemaza dalis. Tik kaip nesusiduri su tokia problema atrodo visos moterys greit susilaukia , laimingai isnesioja , pagimdo ....O nemazai dalei poru reikia nevienerius metus laukti kudikelio , vaiksciot ilga laika pas daktarus ir t.t
Sekmes visoms planuojancioms poros !