• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Brangūs rūbai kenkia vaikams (foto)  2 

Autorius: pagal Stylemania.km.ru
2009-12-08 09:20:00

Brangūs rūbai kenkia vaikams (foto)
Stylemania.km.ru nuotr.
Žvalgydamiesi po užsienio žvaigždžių gyvenimui skirtus blogus regime aiškią tendenciją: akylai stebimi ne tik pačių žvaigždžių, bet ir jų atžalų rūbai. Tarp mažųjų vyksta ne ką menkesnės, o galbūt netgi aršesnės lenktynės, kuris gi bus dažniau užfiksuotas prašmatnesniais, garsių dizainerių rūbais.

Be abejo, pirmoji ledi šiose lenktynėse – trimetė Suri Cruise, aktorių Tom Cruise ir Katie Holmes dukra, galinti didžiuotis ne tik garsiausių pasaulio dizainerių jai sukurtais rūbais, bet ir batų guru Louboutin bateliais bei tikrais aukštakulniais.

Kol patys vaikai tos lenktynių prasmės dar nesuvokia, toks garsių vardų vaikymasis taip ir lieka tik suaugusiųjų tarpusavio varžytuvėmis. Bet... ar tai nekenkia vaikų raidai?

Amerikietis Kristenas Kopelendas iš Cincinačio apklausė 53 auklėtojus iš 34 vaikų darželio, dirbančius su 3-6 metų vaikais ir išsiaiškino, kad brangūs dizainerių rūbai vis dėlto kenkia normaliai vaiko raidai.

Dažnai tėvai mano, kad jei jau vaikas aprengtas brangiai ir stilingai – jam tikrai bus šilta ir patogu. Bet, deja, tai neretai prasilenkia su tiesa.

Būtent brangūs dizainerių rūbai, kitaip nei paprasta stilinga apranga, vaiką dažniausiai sukausto, trukdo jam judėti. Medžiagos, iš kurių jie pagaminti, dažnai būna plonos arba tiesiog nepraktiškos. Stilingai aprengtam vaikui ne visada dera šiltos pirštinės, šalikai, kepurės, tad madai vergaujantys tėvai jų ir atsisako.

Be to, tėvai dažniausiai taip aprengtam vaikui aiškina, kaip reikia tausoti rūbą, jį dėvėti atsargiai. Taigi vaikui belieka tik liautis laksčius ir žaidus su kitais vaikais – juk tada galima sutepti, suglamžyti ar suplėšyti brangius rūbus.

Kai kuriuose vaikų darželiuose JAV vaikų paprasčiausiai neveda į lauką – kad auklėtojos išvengtų problemų su tėvais dėl brangių rūbų, kuriems gali kas nors nutikti, arba dėl to, kad vaikas su jais gali peršalti.

Kaip tik dėl išvardintų priežasčių prieita išvados, kad dizainerių rūbai tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai tampa normalios vaiko raidos trukdžiu.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sandra
2009-12-09 17:56:34
nesamone visiska.
lady gaga
2009-12-09 10:32:53
nu jau ta kaip rengia vaika baisu ,dauguma rubu net nepagal vaiko metus o apie batelius su kulniuku visiskai patyliu...