• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 ženklai, kad vaikas tikrai jus myli  3 

Autorius: Babycenter.com
2011-02-09 15:44:00

7 ženklai, kad vaikas tikrai jus myli
Dreamstime.com nuotr.
„Mama, aš tave myliu“ – apie tokius žodžius svajoja kiekviena mama, nuo pat tos akimirkos, kai po širdimi pajuto plazdant naują gyvybę. Tiesa, kol mažylis ištars šiuos žodžius – teks palūkėti. Nieko baisaus. Vis tiek kiekviename amžiaus tarpsnyje jis tą įrodo savo veiksmais!

1.    Naujagimis žiūri jums į akis. Pasaulis jam – dar naujas ir nepažįstamas. Bet įdėmus žvilgsnis į jūsų veidą rodo, kad kūdikis stengiasi susikoncentruoti, įsiminti jūsų veido bruožus. Nes jūs – svarbiausia jo pasaulio dalis.

2.    Jūsų mažylis galvoja apie jus kai jūsų nėra šalia. Tarp 8 ir 12 mėnesio jis jau ieško jūsų žvilgsiu jei dingstate iš jo akiračio. O kai pamato – nušvinta palaiminga šypsena: mama šalia, pasaulis nesugriuvo, aš ir vėl laimingas!

3.    Jis... bando jūsų kantrybę. Taip, taip, pirmieji kaprizai ir netgi isterijos – tai tik dar vienas mažylio meilės įrodymas! Jei jis jumis taip stipriai nepasitikėtų – veikiausiai nekrėstų nieko panašaus.

4.    Jis bėga guostis pas jus. Vaikščioti pramokę ir vis labiau savarankiškais tampantys pusantrų metų kūdikiai jau supranta žodžių „aš tave myliu“ reikšmę, net jei patys jų dar ir nesako. Svarbiausia – kad jų veiksmai kur kas iškalbingesni už žodžius: nagi, pas ką pirmiausia bėga užsigavę, įsižeidę, nusivylę ir nuliūdę?

5.    Darželinuko darbeliai. Iš popieriaus iškarpytų gėlių puokštė, nedrąsiais štrichais nutapytas atvirukas, jums ir tik jums padeklamuotas eilėraštis – visa tai dovanos, kurių reikšmė taip pat akivaizdi: aš tave myliu!

6.    Jūsų nuomonė svarbi. Darželinukas noriai jums padeda atlikti kai kuriuos buities darbus, šį bei tą nuveikti pamėgina ir pats, savarankiškai. Ir nuolat laukia jūsų pritarimo bei pagyrimo – juk akivaizdu, viską daro tam, kas jūs pasidžiaugtumėte ir įvertintumėte jo pastangas!

7.    Slapčiausios paslaptys. Paauglystė – nelengvas tarpsnis jūsų vaiko gyvenime. Bet jei net ir tada jūs tampate bent jau kai kurių jo paslapčių saugotoja ir patikėtine, būkite tikra, meilė niekur neišgaravo, jis vis dar iškalbingai tvirtina: aš tave myliu! Net jei draugams matant ir vengia apsikabinimų su mama.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svarbu
2011-02-11 15:14:25
Manau, mamoms tikrai nereikia. O tėvams dažnai prireikia. Mes tėvai nelabai turi to įgimto instinkto, jiems nuolat reikia pasitikrinti, ar viskas gerai su tuo ryšiu...
Nors ko gero viskas priklauso dar ir nuo charakterio. Gal kai kurioms mamoms, kamuojamoms komplekso "ar viską gerai darau", to reikia?
...
2011-02-10 14:39:24
manau kiekvienam vaikui tevai - yra visas pasaulis, ir jokiu cia irodymu ieskoti nereikia!!!
zinau
2011-02-09 18:23:21
Negaliu patikėti, kad kūdikio meile patikėti, dar reikia ieškoti kažkokių ženklų.