• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Du vaikai: tinkamiausias amžiaus skirtumas  6 

Autorius: Parengė Gerda Morozovienė
2012-04-30 09:30:00

Du vaikai: tinkamiausias amžiaus skirtumas
Freedigitalphotos nuotr.
Dažni tėveliai, planuodami kelis vaikelius, dažnai susimąsto, koks amžiaus skirtumas tarp jų turėtų būti. Gal du metai? O gal daugiau nei dešimt? 


Amžiaus skirtumas: 1-3


Privalumai: Tokio amžiaus skirtumo vaikai bus patys geriausi draugai, jie žais tais pačiais žaislais, galėsite juos rengti pakaitomis tais pačiais drabužėliais. Labai geras sprendimas turėti panašaus amžiaus vaikus ir dėl mokymosi: jaunesnis visada norės lygiuotis į vyresnį, todėl tarp jų išaugs teigiama konkurencija, jie bus imlesni ir labiau norės išmokti ir atlikti pavestas užduotis. Užaugę dažnai tampa geriausiais draugais.


Trūkumai: Panašaus amžiaus vaikus labai sunku prižiūrėti. Jei abu šėlsta ir bando aukštyn kojom apversti namus, tai teks sustabdyti ne vieną, o jau abu vaikus. Dėl atsiradusių bendrų interesų, vaikai dažnai ima peštis ir muštis.


Amžiaus skirtumas: 4-5 


Privalumai: Vyresnis vaikas visada padės tėvams. Mamai padės ir indus išplauti, ir skalbinius padžiauti, tėčiui statybose ir kituose darbuose bus geriausias padėjėjas, tuo tarpu mažylis galės ramiai sau žaisti kambaryje tik su savo žaislais be pykčių ir peštynių. Galima tikėtis, kad vyresnėlis visada prižiūrės mažajį.

 

Trūkumai: Kuo vyresnis vaikas, tuo geriau jis suvokia, kad daugiausiai dėmesio tėveliai skiria mažajam vaikeliui, todėl ima formuotis pavydo jausmas, egoizmas ir noras būti pirmu ir labiau pastebimu. 


Amžiaus skirtumas: 6-7 


Privalumai: Mama gali skirti pakankamai dėmesio savo nėštumui, sveikatai, savo pačios priežiūrai, vyresnėlis puikiai pats save prižiūrės. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
asgokek3vnji
2016-07-19 06:16:16
http://generic-zoloft.cricket/ - generic zoloft http://buy-clonidine.kim/ - where to buy clonidine http://sildenafil-20-mg.trade/ - sildenafil 20 mg http://hydrochlorothiazide.red/ - hydrochlorothiazide 25 http://cipro500.bid/ - cipro 500 mg http://buy-prednisolone.bid/ - prednisolone http://baclofen10mg.trade/ - order baclofen online
klik
2012-07-10 10:24:31
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!
kkk to as
2012-05-06 09:49:07
buna, bet priziureti savo vaikus yra tevu pareiga.
Nėštumo nutraukimas
Eli.lt Testai
 
  Eli.lt forumas
 
  Nėštumo nutraukimas  
 
 
  Nemokamas dantų tvarkymas  
 
 
  Veido pylingas  
 
 
  Pigūs skrydžiai  
 
 
  Pinigu medis