• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nauja šeima. Kaip sumažinti pirmagimio pavydą?  1 

Autorius: pagal Happywoman
2012-01-26 10:33:00

Nauja šeima. Kaip sumažinti pirmagimio pavydą?
Freedigitalphotos nuotr.
Mama ištekėjo antrą kartą. Naujoje šeimoje gimė broliukas ar sesutė. Natūralu, kad pirmagimio pavydas gali reikštis dar stipriau nei šeimoje, kur vaikučių tėtis – tas pats.

Gyvendamas su patėviu, regėdamas, kaip mama ir jos naujasis vyras rūpinasi broliuku ar sesute, vyresnėlis gali jausti ne tik pavydą – jis neretai pasijunta apskritai atstumtas, tarsi nepriklausantis šiai šeimai.

Ką daryti, kad taip nenutiktų?

Bendraukite kokybiškai. Pasistenkite su vyresniuoju vaiku praleisti ne tik daugiau laiko, bet ir padaryti taip, kad šis laikas būtų kokybiškesnis: drauge žaiskite, nuoširdžiai bendraukite, aptarkite, kaip jam sekasi mokykloje (ne tik teiraukitės apie pažymius, bet ir patarkite, pasidomėkite vaikui reikšmingais santykių su draugais klausimais, kartu ruoškite namų darbus, balsu paskaitykite įdomių knygų, net jei vaikas jau ir pats puikiai moka skaityti).

Mamos valanda. Galima įvesti ir vadinamąją „mamos valandą“, kai mama lieka su vaiku tik dviese: pasiplepėkite prieš miegą, išeikite pasivaikščioti, nueikite į kiną, teatrą, koncertą, stebėkite vaiko šokių repeticiją ar sporto treniruotę. Tokia bendra veikla – tai puiki proga dar kartą paaiškinti, kad mažasis broliukas ar sesutė – anaiptol ne konkurentas, o sąjungininkas. Juk tėvai ne amžini. Be to, skiriasi kartos, skiriasi pasaulio suvokimas. O štai brolis ar sesuo, kad ir kas benutiktų, primins: tu nesi vienišas, turi artimą, mylintį, savą žmogų.

Laikas – jūsų sąjungininkas. Pasistenkite būti kantresnė ir jautresnė vyresnėliui. Jis pavyduliauja, ir tai – normalu. Lygiai taip pat, kaip ir jo pastebimai paūmėjęs dirglumas ir verksmingumas. Praeis šiek tiek laiko – apmalš ir pavydas. O kad šį procesą pagreitintumėte, dažniau apkabinkite, priglauskite, pabučiuokite vyresnėlį ir priminkite, kaip stipriai jį mylite.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jura
2012-01-31 15:53:34

Siulau gerai užsidirbti be dideliu pastangu!!!

Man pavyko gerai užsidirbti bunant namuose, pabandykite ir Jus!!!
Viename iš skelbimu aš perskaiciau apie ši darba ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigu, idedant tik 12 litu. Iš pradžiu nepatikejau, bet vis tiek perskaiciau. Taigi, skelbimas siule persiusti po 2 litus i kiekvieno saraše esancio asmens banko saskaita, paskui išbraukti pirma saskaitos numeri ir irašyti savo saskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir patalpinti ši straipsni kaip imanoma daugiau forumu ir skelbimu (200 forumu, skelbimu, elektroniniu laišku – tai užtikrinantis skaicius). Supratau, kad apgaules cia nera. Be to, pervedes šešiems žmonems po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galu gale pradžiuginsiu kita. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar syki sau pripažinau, kad tai veikia. Per pora savaiciu susikaupe apie 2000 litu, po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000 litu. Dabar jau turiu uždirbes 4000 litu, po pusantro menesio turetu buti apie 16000 litu. Ir ši suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt. Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.
Siulau perskaityti šia informacija pora kartu ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukcija ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir Jusu indelis yra tik 12 litu ir pora valandu internete. Jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonemis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite demesi: tiksliai sekdami šia paprasta instrukcija, Jus uždirbsite daug – per kelis menesius 60000 litu ir dar daugiau bus Jusu. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu sažiningumo.

Trys paprastos taisykles:

1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia I žemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykde, Jus padarote paslauga, gražu gesta, ir taip pat prašote teisetos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT377044000134646881
2. LT257300010125170443
3. LT817300010103291085
4. LT257300010125170443
5. LT427044000212644006
6. LT377340000895674465
O dabar išbraukite iš sarašo nr. 1 saskaitos numeri, perneškite visas saskaitas vienu eiles numeriu i viršu, o i atlaisvinta nr. 6 eilute irašykite savo banko saskaitos numeri.

3. ši mano laiška keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindine ideja, išplatinkite šita straipsni kaip imanoma daugiau (aš jums siulau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumete dideli uždarbi, kuris Jums taip reikalingas) straipsniu ,forumu ir naujienu juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsni, tuo didesnes bus Jusu pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jusu ir tai turbut yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jus sulaukiate šimteriopo dosnumo.
Šis internetinis verslas sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu sažiningumo ir rimtumo. Todel viska atlikite kruopšciai ir nepagailekite 12 litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmones tik tada bus sotus, kai pamaitins vienas kita.
Nera ko prarasti - tik 12 litu, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nera ko atideti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra del ko, taip stengtis?
O štai kaip Jus uždirbate:
Mokykline aritmetika: sakykim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litu budamas šeštoje sarašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su Jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 litu i saskaita. Toliau šie 25 žmones dar 200 kartu talpina ši pasiulyma su Jusu saskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vel tik 5 žmones – Jusu pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmones, patalpina po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 litu pajamu (Jus 3 pozicijoje).
Toliau dar idomiau: šitie 625 žmones 200 kartu skirtinguose skelbimuose patalpina Jusu saskaitos numeri nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 žmones – tai 62500 litu. Paskaiciuokite, kiek daug galite užsidirbti, juk ispudingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia buti sažiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite isivaizduoti, kiek žmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju, ir toliau ju skaicius nuolat auga!!! Iš tiesu tai didele galimybe daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad toki šansa praleistumete. Man pasiseke pasiseks- ir Jums!