• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sėkmės principai paaugliams (II dalis)

Autorius: Žilvinas Jogėla
2010-09-16 08:00:00

Sėkmės principai paaugliams (II dalis)
Jupiterimages.com

"Pesimistas mato keblumą kiekvienoje galimybėje, optimistas mato galimybę kiekviename keblume" - Vinstonas Čerčilis (Winston Churchill), buvęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas.

Praeitoje dalyje pristatėme nuostabią knygą paaugliams apie saviugdą. Taip pat nurodėme du svarbius sėkmės principus: atsakomybė už savo gyvenimą bei aiškus žinojimas, ko nori. Šioje dalyje pristatysime dar du svarbius gyvenimo dėsnius.

Įžvelk geriausia, kad taptų geriausia

Labai dažnai susitinkame žmonių, kurie gali pateikti kuo didžiausią sąrašą priežasčių, kodėl jie negali pasiekti laimės. Tas priežastis dažnai galima kildinti iš vieno esminio įsitikinimo: tie žmonės jaučiasi galutinai pasmerkti, nes visi kiti ir viskas yra prieš juos.

Multimilijonierius ir buvęs "Sėkmė" (angl. "Success") žurnalo leidėjas Klementas Stounas (W. Clement Stone) kartą buvo apibūdintas kaip "paranoiko priešybė". Užuot tikėjęs, kad pasaulis trukdo jam įgyvendinti svajones, jis įtikėjo, kad pasaulis siekia jam padėti.

Koks neįtikėtinas didis tikėjimas! Tik pagalvok, kaip gerokai paprasčiau būtų pasiekti gyvenime sėkmės, jei nuolat tikėtum, kad pasaulis tau padės, atskleis tau naujų įdomių galimybių. Tie, kurie pasiekia sėkmę, kaip tik tuo ir tiki. Jie ieško viso ko geriausio... ir... atspėkit. Jiems atsiskleidžia, kas geriausia.

Bet atsargiau! Jei taip tikėsi, gali nutikti ir priešingai. Jeigu tikiesi, kad nutiks blogiausia, arba tikiesi, kad žmonės ketina neleisti tau gyventi kuo geriausiai, kaip tik tą ir patirsi. Jeigu tikimės, kad nutiks blogai, taip ir nutiks. O jei į viską žiūrėsime neigiamai, galime būti tikri, kad pasieksime mažai ir nebūsime labai laimingi.

Ar kas nors iš tavo artimųjų arba pažįstamų neseniai pirko automobilį? Ar tau patinka koks nors konkretus automobilis? Ar pastebėjai, kad koks nors automobilio modelis nuolat pasirodo netoliese? Štai ką vadiname "įsižiūrėto automobilio sindromu". Taip nutinka dėl to, kad mūsų pasąmonė kaip tik jo be paliovos ieško. Mes nesąmoningai tokio automobilio ieškome. Ir žinai ką? Mes jį vis randame ir randame!

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus