• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aprangos kodas turistėms  3 

Autorius: Veslo.org
2009-08-07 10:12:00

Aprangos kodas turistėms
Veslo.org nuotr.

Pasak patarlės, pagal rūbą sutinka – pagal protą palydi. Tačiau esama vietų, kuriose netinkamai apsirengus niekas nė nemėgins tikrinti tavo IQ, kelionė baigsis policijos nuovadoje ar netgi kalėjimo kameroje. Netinkami rūbai gali nepatyrusią turistę įklampinti į nesusipratimus  su vietos gyventojais. Štai keletas planetos taškų, kur keliautojai turėtų itin kruopščiai rinktis rūbus.

Dubajus

Kasmet į šią šalį atvyksta vis daugiau turistų. Deja, tai tik aštrina jų santykius su vietos gyventojais. Už kelionę nemenkus pinigus sumokėję poilsiautojai ne visada nori taikstytis su Jungtiniuose Arabų Emyratuose galiojančiais musulmoniškais įstatymais. Ne per seniausiai viena pora už seksą pliaže keliems mėnesiams buvo patekusi į kalėjimą, taip pat įsimylėjėliams teko sumokėti nemenką baudą ir dar džiaugtis, kad pavyko išvengti griežtesnės bausmės. Pagal ten galiojančius įstatymus už viešbučio ribų draudžiama dėvėti trumpus šortus ir mini sijonus, o vilkint maudymosi kostiumėlį galima pasirodyti tik kai kuriuose uždaruose prabangių kurortų pliažuose, visur kitur tai prilygsta apsinuoginimui viešoje vietoje.

Karibai

Žvilgsnį glamonėjantys atvaizdai su žydru vandeniu ir balto smėlio paplūdimiais nori nenori priverčia atsipalaiduoti ir pamiršti apie viską pasaulyje. Bet geriau nepamesk galvos! Prieš išvykdama į šį pasakišką kraštą pasitikslink, kokios taisyklės turistams galioja kiekvienoje iš salų – jos gali iš esmės skirtis. Pavyzdžiui, daugumoje salų draudžiama rengtis kamufliažiniais rūbais, net jei tokiais rūbais aprengsi savo mažametę atžalą. Taip pat neleidžiama degintis be viršutinės maudymosi kostiumėlio dalies. O Grenadoje neseniai paskelbta kova prieš paplūdimio rūbus miesto teritorijoje.

Egiptas

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
12323
2009-08-12 17:31:57
1616
Neandartalietis
2009-08-12 12:49:58
Atkreipkit demesi, ka pagrinde musulmonai yr tokie riboti, ka negal tvardytis pamate papus. Ima putos dribt is zabtu ir puola prievartaut mergas kaip koki laukiniai.
as
2009-08-10 12:37:46
Manau, reikia nevaziuoti i musulmoniskus krastus - ir laikui begant, sumazejus turistu, pasikeis ju "tradicijos".
Juk musulmonai tokie veidmainiai