• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisti daiktai, kuriuos galima nusipirkti Kinijoje

Autorius: Eli.lt
2014-05-29 10:00:00

Kinija mums atrodo labai tolima ne tik dėl mus skiriančių kilometrų, tačiau ir dėl visiškai kitokių vertybių, gyvenimo būdo bei požiūrio, o ten parduodami keisti daikčiukai šį įspūdį tik sustiprina. 

Gyvi krabai iš užkandžių automato. 2010-aisiais viena Kinijos kompanija pradėjo prekiauti krabais, kuriuos, patalpintus į plastikines dėžutes, galima nusipirkti iš specialiai transformuoto užkandžių automato. Aparate nuolat palaikoma apie 5 laipsnių temperatūra, kurioje krabai nežūva, tačiau būna primigę. Tereikia įmesti kelias monetas!

Pandų išmatų arbata. Pandos suvirškina tik apie 30% jų valgomų bambukų, o visa kita pasišalina su išmatomis. Jos renkamos, džiovinamos ir parduodamos kaip arbata. Tikima, kad tokia arbata turi daug nuo vėžio saugančių antioksidantų, padedančių išlikti jauniems ir sveikiems. Beje, tai viena brangiausių arbatų pasaulyje - kilogramas kainuoja 77 000 JAV dolerių! 

Nekaltų merginų lūpomis rinkta arbata. Jiuhua kalno papėdėje esančios arbatos plantacijos iš tiesų ypatingos - jose augančių arbatmedžių lapelius nekaltos merginos renka lūpomis. Toks egzotiškas rinkimo būdas sumąstytas prisiminus seną legendą apie skraidančias fėjas, kurios arbatą taip pat rinko lūpomis. Tikima, kad šitaip rinkta arbata jos atsigėrusiam suteikia tyrumo, apvalo dvasiškai. 

Makaronų robotai. 2011-aisiais išradėjas Cui Runquan sukonstravo robotą, kurį pavadino šefu Cui savo paties garbei. Šis robotas iš tešlos lakšto suformuoja ir išverda makaronus. Šis makaronų virimo pagalbininkas kainuoja 2000 JAV dolerių, tačiau, jeigu norite pragauti robotų gaminto maisto šiek tiek pigiau, tai jums verta apsilankyti „Dalu Robot Restaurant“, kuriame patiekalus tiek gamina (bent jau iš dalies), tiek pristato robotai.

Grynas oras skardinėje. Už vos 5 juanius (apie 2 litai) galėsite nusipirkti skardinę gryno oro. Tokį verslo planą - socialinę akciją sumąstė Chen Guangbalo, kuris norėjo pabrėžti oro užterštumo problemą didžiuosiuose Kinijos miestuose, kurios mastas toks, kad kartais atrodo, jog švarų orą tikrai reikės pirkti!

Dubleris automobilių spūstyje. Tankiausiai apgyvendintų miestų šalyje aumobilių spūstys tikrai neturėtų stebinti, tačiau turintys šiek tiek didesnes pajamas gali dėl jų nesibaiminti - pakliuvus į spūstį tereikia paskambinti specialiai tarnybai, kuri, už tam tikrą sumą, atsiųs du ant motorolerio sėdinčius vyrukus. Vienas liks aumobolyje ir jį lėtai išvairuos iš spūsties, o kitas klientą motoroleriu nuveš į reikiamą vietą.  

Raktų pakabukas su gyvūnu. Šiurpinantys rankų pakabukai pagaminti iš gyvos žuvelės, vėžlio ar salamandros juos patalpinus į plastiko maišelį, kurio vanduo praturtintas reikiamomis maisto medžiagomis. Teigiama, kad gyvūnėliai tokiame maišelyje gali gyventi apie 3-4 mėnesius. o vėliau juos reikėtų paleisti gamtoje. 

Baltaodis verslo partneris. Kinijoje manoma, kad kompanija yra itin sėkminga, jeigu ji turi verslo partnerių JAV ar Europje, tad verslininkus vaidinantys baltaodžiai yra itin paklausūs ir populiarūs - juos neretai slapta samdo įspūdį norintys padaryti Kinijos įmonių direktoriai. Verslo partnerius vaidinantys aktoriai turi dalyvauti įmonės renginiuose, bendrauti su darbuotojais, kartais pasakyti kalbą apie sėkmingą bendradarbiavimą. Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus