• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Nagrinėjama kūno kultūros mokytojo sumušto aštuntoko byla
2009-02-04 00:00:00

TV3 info., nuotr.
Rytoj publicistikos laida „Čia ir dabar“ nagrinės mokinio su mokytoju konfliktą. Skandalas Akmenės gimnazijoje kilo tuomet, kai aštuntokas pasiskundė kūno kultūros mokytojo smurtavimu. Berniukas per fizinio lavinimo pamoką mokytojui pasiskundė galvos skausmu. Šis liepė mokiniui nueiti pas gimnazijos medicinos seserį. Vaikas išėjo ir grįžęs pasakė į medicinos kabinetą nėjęs. Jis tik nuėjo prie kriauklės pavėsinti smilikinius šaltu vandeniu, mat toks medotas jam visuomet sumažinąs galvos skausmus. Mokytojas įpyko ir vaiką nuvedė pats. Mokykloje įrengtos kameros nieko įtartina neužfiksavo, tačiau mokinys teigia, kad ten, kur galima pasislėpti nuo pašalinių, mokytojas jam sudavė, o vėliau nuvedęs prie kriauklės liepė nusiplauti kraują.

Berniukas yra gydomas ligoninėje – jam diagnozuotas smegenų sutrenkimas ir žandikaulio pažeidimas.

Į „Čia ir dabar“ laidos kūrėjus kreipėsi sužaloto berniuko mama. Papasakojusi sūnaus istoriją ji nori išsiaiškini tik viena – kodėl jos sūnus nusipelnė tokios bausmės ir ar norėtų pedagogas, kad mokykloje kolegos taip elgtųsi su jo nuosavu vaiku?

Kuomet į Akmenės gimnaziją sugužėjo žurnalistai ir suburzgė filmavimo kameros, kūno kultūros mokytojas netikėtai apsirgo. Mokyklos direktorė ir jos pavaduotoja apskritai šio įvykio komentuoti nenori. Pasirodo, ji ne tik pavaduoja mokyklos vadovą, bet ir yra kaltinamojo žmona. „Čia ir dabar“ žurnalistų paklausta apie jos vyro veiksmus ji atsakė nieko nežinanti ir pasakyti negalinti.

„Ne aš kuruoju kūno kultūrą“, – nukerta Akmenės gimnazijos pavaduotoja, užklausta apie ne pirmą tokį vyro prasižengimą.
 Laidos „Čia ir dabar“ vedėja Aušra Kilkuvienė vis dėlto bandys pasikalbėti su pačiu mokytoju. Ar jis atsakys į rūpimus žurnalistams klausimus, žiūrovai sužinos jau rytoj. Be to, publicistikos laidoje bus parodyti išskirtiniai kadrai iš mokykloje esančių kamerų vaizdo medžiagos.

Vaikų teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė  prasitarė kas metai gaunanti apie 10 pareiškimų susijusių su panašiais įvykiais. Tačiau patvirtina, kad šiuos veiksmus kontroliuojančių įstatymų pataisų nėra ir neplanuojama kurti. „Čia ir dabar“ aiškinasi, ar politikai bijo prarasti galingą balsų skaičių rinkiminių kampanijų metu, mat mokytojai sudaro nemažą dalį balsuotojų?


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus