• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Širdies magnetizmo paslaptis (I dalis)  1 

Autorius: Diana Šimanskytė
2010-06-18 13:00:00

Širdies magnetizmo paslaptis (I dalis)
Jupiterimages.com nuotr.

“Gyvenime niekas nevyksta atsitiktinai”

Šią žinomą frazę savaip yra išreiškęs ir garsus mokslininkas ir filosofas Albertas Einšteinas: “Dievas nelošia kauliukais”. Negaliu nesutikti. Visuomet maniau, kad žmonės susitinka neatsitiktinai. Susitinka, nes turi susitikti. Kažko pasimokyti vienas iš kito ir gyventi toliau.

Galbūt šis požiūris per daug moteriškas (dauguma vyrų su juo tikrai nesutiks), tačiau ne iš piršto laužtas. Tuo įsitikinau perskaičiusi neseniai išleistą žurnalisto ir gyvenimo būdo mokytojo Ruedigerio Schache knygą “Širdies magnetizmo paslaptis”.

Nedidelė, beveik kvadrato formos knygelė paliko gerą įspūdį. Joje aprašomos “dešimt paslapčių” apie tarpusavio santykius. Kodėl pritraukiame būtent tuos žmones, o ne kitokius? Kodėl taip sunku rasti laimę santykiuose? Kas yra meilė? Šie ir panašūs klausimai nagrinėjami knygoje.

Na, o aš, šiame trijų dalių straipsnių cikle savaip interpretuosiu keletą labiausiai galvoje įsitrigusių pamokų apie žmones ir jų tarpusavio santykius. Tad, nieko nelaukus, pradedam.

Paslaptis nr. 1: patrauklumas

Kiekvienas žmogus turi savo širdies magnetą, kuris pritraukia ir/ar atstumia žmones, aplinkybes, reiškinius ir įvykius. Tai lyg programa veikiantis mechanizmas, nulemtas iš anksto, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, išvaizdos, išsilavinimo ar turtinės padėties.

Visi skleidžiame tam tikrą energiją (mintis, jausmus) ir rezonanso virpesių pagalba reaguojame į kitų žmonių skleidžiamą energiją. Šie žmonės rezonansiškai veikia vienas kitą. Jų širdies magnetai sutampa. Gimsta draugystė, kartais perauganti į tikrą meilę.

Nelengva įsivaizduoti šią nematomą jėgą, tačiau ji egzistuoja. Egzistuoja virpesiai, skirtingo dažnio virpesiai. Vieniems žmonėms juntama didesnė trauka, kitiems - visai maža.

Būtent šis širdies magnetas, susidedantis iš jūsų patirties, lūkesčių, baimių, dvejonių, troškimų, idėjų, tikslų, požiūrių, prigimties esmės nulemia pusę jūsų patrauklumo. Pažinę savo širdies magnetą sutaupysite marias laiko (ir nervų!) ieškant tinkamo partnerio bei tapsite žmogumi, sąmoningai pasirenkančiu kokius žmones įsileisti į savo gyvenimą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ingeris
2011-07-11 18:49:48
Kada bus antrtoji dalis? Nebesulaukiu :)