• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tatuiruotės, kurių nė už ką nesidarytum (foto)  22 

Autorius: balsas.lt
2012-11-14 03:00:00

Tatuiruotės, kurių nė už ką nesidarytum (foto)
oddee.com nuotr.
Žmonės yra pašėlę. Nepaisant to, mes vistiek nesiliaujame stebėjęsi dalykais, kuriuos jie sugalvoja iškrėsti. Čia galite išvysti pačias keisčiausius, ir, galima teigti, kraupiausius tatuiruočių tipus.

1. Tatuiruotė ant gomurioTrūksta žodžių! Tatuiruotė ne tik neįtikėtinai „slaptoje“, bet ir skausmingoje vietoje. Drąsus sprendimas, bet negaliu suprasti, kodėl žmonės tam pasiryžta. 

2. Tatuiruotė ant akies obuolioVienintelis klausimas kirbantis galvoje: „Kur buvo jų protas?“. Jokios subtilios estetikos pajautimo. Nekalbu jau apie sveiką protą, kuris, akivaizdžiai, šiuos vyrukus apleido. Ką gi... sėkmės! 3. Tatuiruotė ant liežuvio
Nežinia kodėl žmonės galvoja, kad tatuiruoti savo burną yra gražu. Žinoma, kiekvienas grožį supranta kitaip, tačiau man visuomet buvo įdomu - o kas toliau? Vidaus organai? Kepenys, skrandis ir panašiai? Ačiū, gal ne.

4. Tatuiruotės ant dantų
Šios tatuiruotės bent jau primena porcelianinių figūrėlių kolekciją.... ir šios kolekcijos tikrai nenorėčiau turėti savo burnoje.

5. Floresencinės tatuiruotės ant kūnoVakarėlių liūtai. Šiais vaikinais galima „pasišviesti“ net gūdžiausioje naktyje. Tik ar norėtumėte klube šviečiančio vaikino, kuris atitrauktų dėmesį nuo jūsų? Štai kur klausimas... 

6. Tatuiruotės ant kiaulių 


Žmonija tikrai išsikraustė iš proto. Žinoma, gyvenimo šiam gyvūnui niekas nesugadino, bet tatuiruotės betiksliškumu aš net neabejoju. 

7. Tatuiruotės ant kačių


Be komentarų! 

8. Tatuiruotės ant vidinės lūposGalbūt šioje vietoje ir praktiška tatuiruoti skambius meilės šūksnius. Po išsiskyrimo nereiks gailėtis, nes niekas jo nematys. Bet ar tai pretekstas tatuiruotis "I love you", "For ever and ever" (Aš tave myliu, Amžinai - Balsas.lt) ant vidinės lūpos pusės? Abejoju. 

9. Aksesuaras


Šiam vyručiui intelektualo įvaizdžio nesukuria net akiniai. Na, koks beprotis užsidėtų štampa ant veido visam gyvenimui. Apie genties papročius, žinoma, nekalbu. 10. Plaukus imituojanti tatuiruotėTiesiog gana geras būdas plikimo prevencijai.


http://balsas.lt


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Liudas
2013-06-24 19:39:54
Ant kiauliu tatuiruotes daro ne siaip sau, o praktikuojasi. O ir siaip, gal is po akmens pats laikas islysti. Jeigu nesupranti kazko, tai jau nesamone? Bent jau savo nuomone, kuri yra neigiama, paremkit argumentais, o ne 'be komentaru'.
2013-05-07 14:00:04
Ant dantų neįmano pasidaryti tatuiruotės.
prastai
2013-05-02 12:47:26
Straipsnio autoriui labai truksta tolerancijos tatiuruociu atzvilgiu