• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Konkursas: Ištark myliu ir laimėk prizą!  59 

Autorius: Eli.lt
2011-02-08 14:41:00

Konkursas: Ištark myliu ir laimėk prizą!
Meilės diena, perpildyta širdelėmis bei tradicine raudona spalva sukelia dvejopus jausmus. Vienišiams tai diena, kuri nieko nereiškia: jie dirba savo darbus, mokosi, sportuoja ir nei akimirkai nesusimąsto arba vengia susimąstyti apie savo vienišumą ir antrosios pusės nebuvimą šalia. Tačiau tiems, kurie turi porą ir kiekvieną dieną dalijasi žodžiu „myliu“, ši diena tampa dar viena galimybe garsiai sušukti meilės žodžius ir nustebinti savo antrąją pusę maloniomis staigmenomis.

Skelbiame, jog nuo šiandien ir dar dvi savaites vyks meilės pasisakymų konkursas, kurio metu kviečiame visus Eli.lt skaitytojus parašyti kaip jie myli pačius brangiausius žmones! O originaliausių žodžių autorius bus apdovanotas specialiu prizu!


Konkurso sąlygos:

Prisipažinimai meilėje rašomi šio straipsnio komentaruose. Necenzūriniai ir neetiški pasisakymai bus šalinami be perspėjimo.
Vienas dalyvis gali parašyti daugiau nei vieną pasisakymą.
Dalyvauja tik tie, kurie prie komentaro įrašo galiojantį el. paštą ( jis nebus matomas skaitytojams).
Meilės prisipažinimai rašomi nuo 2011-02-08 iki 2011-02-20.
Nugalėtojas skelbiamas 2011-02-21.
Organizatoriai turi teisę keisti konkurso taisykles.

Konkurso prizas:
Originaliausio pasisakymo autorius bus išrinktas organizatorių ir apdovanotas poros fotosesija " Fototeatre".

Galite dovanoti savo draugams įsimintiną fotosesiją mūsų fotografijos studijoje Fototeatras.
Galite padovanoti savo artimiesiems ir draugams mūsų rengiamų fotografijos kursų paskaitų ciklą.
Taip pat galite padovanoti fotografijų, kurios įrėmintos papuoš Jūsų draugų būstą ar biurą.
Apsilankykite www.fototeatras.lt ir rasite sau patinkančią paslaugą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Siųsti draugui:

Vardas*
El. paštas
 
Draugo vardas*
Draugo el. paštas
 
Žinutė
* žymi privalomus laukus
Lina
2011-02-19 20:16:57
Paskutinis primine video apie nebylia meile, kai susitikes issvajotaja mergina is kito pastato, vaikinas suprato, kad ji negirdi...hmm liudna dabar pasidare, gerai, kad viskas jum gerai baigesi... o siaip paskutiniai kuriniai visi verti prizo, as nemoku taip graziai rasyti, taciau su pavydu skaitau...
Vaidas
2011-02-19 19:53:17
Kai pirmą kartą Tave pamačiau, pajutau savo širdy kažko nepatirto ir naujo. Mano pilkoje rutinoje Tu įžiebei šviesą. Šviesiai auksiniai ilgi plaukai, kerinti šypsena, meiliai nedrasus žvilgsnis, stilingi rūbai, elegantiškas rankų mostas. Kiekvieną rytą keldavausi pusvalandžiu anksčiau nei įprasta, su didžiausiu noru eiti į darbą, kuriame nuejęs pamatyčiau Tave, esančią kitame pastate. Kiekvieną rytą mūsų žvilgsniai susitikdavo, vienas kitam meiliai nusišypsodavome. Tu man tapai tokia artima, bet tuo pačiu tokia tolima. Nepažystama, paslaptinga, kerinčia šypsena mergina. Gryžęs iš darbo, galvodavau ir mintimis dalindavausi apie tave su savo draugais. Draugų skatinimai užeiti pas Tavęs i darbą, manęs nepadarė drąsesniu. Ištekėjusi, turinti šeimą, laiminga gražuolė? Žiūrėdamas į Tave, gyvenau savo vidiniame iliuzijų pasaulyje. Kol vieną dieną paėmiau lapą, ir ant jo užrašiau didelėmis raidėmis paprasčiausią žodį labas ir pridėjau jį prie stiklo. Buvo įdomu ir smalu pamatyti kaip tu reaguosi. Tavo šypsena viską išdavė, Tu susidomėjai manimi ir grakščiai man pamojavai. Paėmiau antrą lapą, parašiau kaip Tau sekasi. Ištikrųjų galvojau, kad vėlgi nusišypsosi ir tai bus viskas, tik keistas ir abejingas žvilgsnis į mane. Klydau, Tu nedelsdama atrašei į mano klausimą, nekantriai laukdama mano tolimesnių veiksmų. Diena iš dienos mes susirašinėjome per atstumą, sužinojome vienas kito amžių, vardus ir svarbiausia sužinojau, jog Tu mane pastebėjai anksčiau nei aš Tave. Matydavai kaip mano viršininkas mane apšaukdavo, kaip apsipildavau kava save, matydavai mano žvilgsnį i Tave. Kiekvienas man Tavo akių, rankų, kojų judesys buvo įdomus ir svarbus. Ilgai galvojus, supratau, kad pats laikas pakviesti Tave kavos esant pietų pertraukai. Bet, kaip tai padaryti? Lapas ir rašiklis mane vėlgi gelbėja. Ilgai nelaukus parašiau susitikimo vietą, valandą. Šį kartą tikrai maniau, kad neateisi susitikti su manimi. Su keistu, kažko norinčiu vaikinu. Tu atėjai, atėjai su šypsena veide, atėjai su manimi susitikti. Melynos akys, dailios rankos nemūvinčios žiedo. Mums nereikėjo žodžių, Tu man į kišenę įkišai lapelį, prie lūpų pridėjai pirštą ir nedrasiai pabučiavai mane. Mum nereikia žodžiu, mūsų žvilgsniai, judesiai, emocijos vienas kitam pasako viską. Visa tai atsako į visus klausimus. Nuo tos akimirkos kai pamačiau Tave, Tu tapai mano gyvenimo dalimi. Kiekvieną rytą ir toliau matome vienas kitą iš skirtingų darbo vietų, siųsdami oro bučinius ir šypsenas vienas kitam. Ant mano stalo padėtas Tavo lapelis, ant kurio parašytas žodis myliu. Man nieko daugiau nereikia, nes turiu Tave - nuo pat ryto iki ryto. Tave saugau ir gerbiu, princese mano, o labiausiai Myliu!!!
Tavo mergaite
2011-02-19 15:32:49
Mielasis, ačiū tau, kad bučiuojies taip aistringai, ir tau niekada nenusibosta to daryti…Ačiū, kad po paskaitų pasikvieti pas save ir padarai man valgyti…O pavargęs po sunkaus darbo neini namo, o užsuki pas mane apsikabinti ir pažiūrėti į akis…Ačiū, kad atsisakai valgyt, kai tau pasiūlau, nes žinai, kad nemėgstu gaminti… Ačiū, kad leidi paflirtuoti su kitais vaikinais bent iš tolo, kad jausčiausi savimi pasitikinti ir labiau mylėčiau save…Ačiū ir dėl to, kad leidi nueiti susitikti su senais draugais, nors viduje ir pavydi manęs jiems, bet nieko nesakai…Ačiū, kad būdamas šalia nesi egoistiškas ir nesieki gauti daug dėmesio sau pačiam, o visą jį atiduoti man…Ačiū, kad pridovanojai tiek meškučių, kad daugumą jų turėjau palikti pas mamą, kad dulkės nesikauptų…Ačiū, kad priimi mane tokią, kokia esu, ir man nereikia gražiai apsirengti, pasidažyti bei susitvarkyti , net jei esu spoguota ir susiriebalavusiais plaukais…Ačiū, kad eidamas su draugais, pagal mano paliepimą negeri daugiau nei 2-iejų bokalų alaus…Ačiū, kad atvažiavęs pas mano tėvus vasarą, kas kart nušlifuoji ir iš naujo perdažai tvorą…Ačiū, kad tu patinki mano seneliams ir jie džiaugiasi, kad turiu tave…Ačiū, kad pašokdinai mano vienišą draugę, kai to paprašiau, nes ji sėdėjo prie staliuko ir liūdėjo…Ačiū, kad kai atvažiuoji pas mano tėvus į svečius visada vedi šunį į lauką už mane, kad ir per didžiausius šalčius…Ačiū, kad nuperki rožes už paskutinius pinigus, o paskui visą savaitę bandai gyventi kaip tikras studentas be pinigų…Ačiū, kad kai man liūdna, o tu esi su draugais valanda kelio nuo manęs, meti viską ir atleki pas mane…Ačiū, kad myli mano baisųjį egoistišką charakterį ir dar nepabėgai nuo manęs…Ačiū, kad sutinki su tuo, kad kol esu student gyvename atskirai, nes bijau rutinos ir noriu mokytis…Ačių, kad nestojai į Karo Akademiją, o paklausei manęs ir pasirinkai universitetą…Ačiū, kad tiek metų esame kartu ir kad manęs nenuvylei ir neįskaudinai…Ačiū, kad vėsų vasaros vakarą nusiėmi striukę ir apsiauti mane, nes man su suknele ir megztuku per šalta…Ačiū, kad eini su manim po pardotuves ir domiesi, kas man patinka…Ačiū, kad apmoki mano telefono sąskaitą, nors kartais viršijų tavąją 2 kartus…Ačiū, kad prakalbi su manim kartais net po 2 valandas apie mokslus, madas ir visus kitus vaikinam neįdomius dalykus…Ačiū, kad beveik kiekvieną kartą dovanoji auskarus ir aš jų jau turiu beagles…Ačiū, kad laikai mane truputį aukščiau savęs ir mane dievinį…Kad bučiuoji mano pirštukus, kaklą, taip kad širdutė kažkur išskrenda…Ačiū, kad mane myli taip kaip niekas nemylėjo ir nemylės ir kad tu esi tik mano vienos…Myliu tave, širduk….

Visada tavo ir tik tavo…