• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Beijing olimpinės žaidynės: Kinija turi kuo didžiuotis (foto)  5 

Autorius: Eli.lt, "Gamma" nuotr.
2008-08-07 00:00:00

Beijing olimpinės žaidynės: Kinija turi kuo didžiuotis (foto)
Apie Kiniją dažniausiai yra slogūs atsiliepimai: kaip apie vargšų ir skurdžių šalį, apie valstybę, kuri neleidžia turėti vaikų, kiek šeima nori, prieš akis iškyla filmų fragmentai, kai amžinai lyja, o patys kinai mirksta ryžių laukuose.

Jau netrukus Kinijos sostinėje Beijing įvyks svarbus įvykis ne tik pačiai Kinijai, bet ir visam pasauliui – 2008 metų Olimpinės žaidynės, kas keturis metus suvienijančios įvairių tautybių žmones.

Kur Kinija ruoš šias žaidyne – pasigrožėkite nuotraukose. Gal jūsų nuomonė apie šios šalies skurdą pasikeis.

Beijing nacionalinis stadionas. Dar kitaip šis stadionas vadinamas „Paukščio lizdu“ (Bird‘s nest). Čia vyks visi svarbiausieji Beijing Olimpinių žaidynių įvykiai. Šio stadiono pagrindas – 24 kolonos, kurios apvytos specialiomis konstrukcijomis, sudarančiomis paukščio lizdo įspūdį. Šio stadiono talpa – 91,000 sėdimų vietų.

Nacionalinis vandens centras. Žinomas kaip „Vandens kubas“. Čia vyksta plaukimo, nardymo ir sinchroninio plaukimo varžybos. Šis pastatas padengtas daugiau nei 3,000 oro pagalvių.

Beijing’o Technologijos universiteto gimnastikos salė. Čia bus rengiamos badmintono ir ritminės gimnastikos varžybos. Salė yra 24,383 m², o sėdimų vietų – 7,500. Šios salės pasididžiavimas – didžiausias pasaulyje kabantis kupolas, kurio diametras siekia 93 metrus.

Olimpinis teniso centras. Šis centras tapatinamas su gėle, nes jo eksterjeras primena išsiskleidusios gėlės žiedlapius. Centrinis kiemas sudarytas iš 12 tribūnų, kurios ir sudaro šį vainiklapį.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
abc
2008-08-07 13:47:15
ypac labai kietai atrodo kai gale kruva dieduku su komunistinem uniformom sedi sustingusiais veidais ir ploja
Ruta
2008-08-07 11:51:04
O zurnalistai nesugeba parasyti Kinijos sostines pavadinimo LIETUVISKAI??? Regis Pekinas, ar ne???
grazu
2008-08-07 11:40:58
Labai gražios nuotraukos parinktos. Dieną atrodo įspūdingai šie pastatai, bet naktį -ypatingai. Kad ir kaip Kinija atrodo kai kuriais aspektais atstumianti, bet Olimpiada prisidės prie žmonių laisvėjimo. Manau jaunimą paveiks šitiek naujų technologijų bei konstrukcijų.