• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

Indre
Sveiki,turiu problemėlę - niekaip nepasirenku šukuosenos prie savo veido formos. Veidas yra ovalios formos, pagurklis stambus. Nosytė irgi didoka. Ką patartumėte pasidaryti, kad neišryškėtų mano nosis ir pagurklis? Ačiū už konsultaciją.
Grožio salonas Edda Šukuosena turėtų būti su išlengvintais kirpčiukais. Plaukų ilgis prie veido turėtų siekti pečius (gali būti ir ilgesni). Šonuose iškarpyti taip, kad kristų ant skruostų ir išlengvinti.
Migle
Laba diena, norėčiau paklausti. Mano plaukai yra šviesiai rudi ir ilgi. Aš norėčiau nusikirpti kirpčius. Ar verta būtų? Ir kaip kirpti tiesiai ar ant šono? Ačiū, lauksiu atsakymo.
Grožio salonas Edda Kirpčiukai tinka arba ne. Tai priklauso nuo veido formos, plaukų struktūros, o ne nuo plaukų spalvos. Sunku tiksliai atsakyti, nematant veido formos.
Paulina
Sveiki, mažiau nei prieš savaitę "kukliai" pakirpo "tik galiukus" kirpėja, o plaukai buvo tokio ilgio, kurio aš jau seniai norėjau. Kitą mėnesį vyksiu į vestuves ir noriu, jog nuotraukose mano plaukai atrodytų ir būtų kuo ilgesni. Girdėjau, jog plaukų pynimas į kasą labai padeda, tačiau kas dar gali padėti? Ačiū už atsakymą :)
Grožio salonas Edda Yra daug būdų prailginti plaukus. Galima įsigyti natūralių arba dirbtinių šinjonų, kurie būna segami, klijuojami, darant šukuoseną.
Taip pat galima pasidaryti ilgalaikį plaukų priauginimą keratino kapsulėmis.
aleksandra
Sveiki, aš turiu gan ilgus plaukus, iki pečių. Tačiau aš norėčiau juos užsiauginti ilgesnius. Ar yra kokių nors natūralių būdų sustiprinti plaukus ir paskatinti jų augimą?
Grožio salonas Edda Sveiki, skatinti plaukų augimą, galima įtrinant specialias plaukų augimą skatinančias priemones į šaknis. Jų yra įvairių rūšių. Tos medžiagos stiprina plaukų šaknis. Taip pat patartina gerti vitaminus, kurie taip pat skatina plaukų augimą. Galite išbandyti „Pentagar“ arba „Perfectil“.
raimonda
Sveiki, norėčiau paklaust, ką galėtumėt patart dėl plaukų augimo, nes mano plaukai visai neauga jau daug metų: jie šiurkštūs,negražūs. Išbandžiau daug priemonių.
Grožio salonas Edda Pasiūlytume pagerti tam skirtus specialius vitaminus. Dar palukams tinka cilicis. Jis stiprina plauko vidų ir skatina augimą. Jūsų atveju yra tikimybė, kad Jūs bandėte netinkamas priemones. Rekomenduotume išbandyti „Joico“ kompanijos šampūną ir kondicionierių „Moisture Recovery“. Ši priemonė labai stiprina ir drėkina plauką.
Deimante
Sveiki, mano veidas kvadratines formos ir stori žandai, skaičiau kad tokiam veidui tiktų plaukai iki pečių, tačiau turiu ilgus ir stiprius plaukus, todėl nenoriu jų nusikirpti. Ar yra kokio stiliaus šukuosena, kuri paslėptų žandus ir tiktų mano tipo veidui?
Grožio salonas Edda Nebūtina nukirpti plaukučius iki pečių. Tiesiog šonuose reikėtų truputį pamodeliuoti, iškarpyti ir Jūsų skruostai prisidengs. Nepatartume nešioti tiesių ir griežtų kirpčiukų, nes tokia šukuosena dar labiau įrėmins Jūsų veiduką bei išryškins kvadrato formą.
Indre
Laba diena, gal galėtume pasakyti savo nuomonę apie biocheminį plaukų sušukavimą? Turiu plaukus iki liemens, tačiau po žiemos jie šiek tiek išsausėjo ir galvoju, jeigu darysiuos biocheminį, po kelių mėnesių man reikės nusikirpti trumpai. Nes yra toks posakis - pasidaryti cheminį, tas pats kas nusiskusti plikai:) Tai tiesa?
Grožio salonas Edda Ne visai tiesa. Iš tikro nieko jiems neatsitiks, jei bus atliktas tinkamai ir profesionaliai. Tačiau reikėtų sudėti silpną biocheminį. Tada atauginėjant plaukučiams nesimatytų skirtumo.
Egidijus
Sveiki, norėčiau paklausti koks tiktų man kirpimas, kai priekyje iš abiejų šonų turiu plaukų verpetus?
Grožio salonas Edda Labai sunku pasakyti nematant Jūsų veido bruožų, tačiau prie tokių situacijų dažniausiai naudojama šukuosena yra sportinio stiliaus. Tai yra šonai trumpai, o viršų palikti norimo ilgio ir nešioti truputį pašiauštus arba pagal poreikį.
Dalia
Laba diena, norėčiau paklausti, ar galėtumėte rekomenduoti gerą kirpėją Raseiniuose, kuris na galėtų patarti, nes aš pati nelabai žinau, kas man tiktų. Mano labai blyškus veidas, aukšta kakta, veidas pailgas, stačiakampio formos. Gal galėtumėte, ką nors patarti?
Grožio salonas Edda Patartume išsikarpyti plaukus ir nelaikyti jų labai ilgų. Kadangi ilgi plaukai dar labiau ilgina veido formą. Dar galite pabandyti nusidažyti sruogelėmis: truputį rudų, truputį baltų, truputį natūralaus atspalvio. Tai suteiks plaukams apimties.
Rima
Laba diena, norėčiau paklausti, ar tiktų šviesūs plaukai prie rudų akių? Natūraliai esu brunetė.
Grožio salonas Edda Manome, kad tiktų, tik pradžiai patartume pabandyti su keliomis sruogelėmis. Tada ir pasimatytų ar tinka. Galėtumėte suprasti, ar norite būti visiškai šviesi. Dar reiktų atkreipti dėmesį į odos tipą. Tačiau, jei esate natūrali brunetė, patartume ir toliau laikytis rudų tonų.
Gintarė
Sveiki, turiu jau ilgai nenaudojamą “difuzerį”. Gal galėtumėte paaiškinti, kaip juo suformuoti garbanas?
Grožio salonas Edda Norit suformuoti garbanas difuzoriaus pagalba, reikia drėgnus plaukus ištepti losjonu garbanoms. Mes naudojame "Keune" firmos priemone „Sculpting“. Difuzorių pagalba lėtais judesiais kelti sruogas nuo galų link šaknų.
Daiva
Sveiki, mokykloje vykdome projektą “Kirpykla”. Gal galėtumėte papasakoti, kaip kėlėte savo kvalifikaciją, kokie žmonės lankosi jūsų grožio salone, kaip įgyvendinote savo siekius, kokie buvo jūsų komerciniai pasiūlymai, siekiant kad kirpykla gautų didesnį pelną, kaip reklamavotės, kad į kirpyklą ateitų kuo daugiau klientų?
Grožio salonas Edda Pirmiausiai pasistengtumėme surinkti gerų specialistų kolektyvą. Stengiamės kad mūsų darbuotojai jau turėtų patirtį ir savo klientų ratą. Visi specialistai pastoviai kelia savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose. Stengiasi neatsilikti nuo mados, naujų produktų, įvairių naujų technologijų bei paslaugų suteikimo.
Salono klientai yra įvairūs. Norint išlaikyti bei prisivilioti naujų, didelę reikšmę turi vieta, salono aplinka, darbo atmosfera bei, žinoma, kolektyvas, aptarnavimas. Dirbdami salone, meistrai naudoja tik profesionalias priemones. Tam yra sukurtas atskiras šių priemonių stendas. Visas priemones mūsų klientai gali įsigyti asmeniniam, tolimesniam naudojimui. Tai yra didelis efektas pritraukiant klientus, bei galimybė mūsų klientams atrodyti gražiai ir tvarkingai visada. Salono populiarinimui buvo pasitelkta televizijos, interneto, spaudos galia. Buvo sukurti reklaminiai klipai. Dažnai įvairiomis progomis taikome nuolaidas, organizuojame įvairias loterijas ir t.t.
ieva
Sveiki , tiesinu plaukus kiekvieną dieną, ir kai išeinu į lauką, jie susiraito vėl. Ką man naudoti, kad tikrai nesusigarbanotų kaip gauna drėgmės? Gal galit produkto pavadinimą konkrečiai parašyti? Ačiū:)
Grožio salonas Edda Kai džiovinate plaukus džiovintuvu, rekomenduotume naudoti tiesinimui skirtą priemonę iš "Tigi-S Factor" serijos. Ši priemonė apsaugos plauką nuo karščio ir neduos plaukui išdžiūti. O likusi drėgmė nepaveiks plauko formos.
Marta
Sveiki, mano plaukai yra aukščiau talijos, natūraliai jie yra šviesiai rudi, bet jau ilgą laiką dažau juos peroksidų sruogomis. 12 metų buvau su kirpčiais, bet užsibrėžiau tikslą juos užsiauginti, tačiau mano kakta yra pailga, todėl bijau, kad gali labai negražiai atrodyti. Tai klausimas, kokie kirpimai tinka ilgo veido merginoms būtent tokios spalvos plaukų? Akys mano žydros ir didelės.
Grožio salonas Edda Jei atauginti plaukai labai išilgina veidą, tada rekomenduotumėme kirpti įstrižai, kirpčiukus galima palikti ilgesnius ar trumpesnius. Prie tokios plaukų spalvos tinka įvairūs kirpimai.
Simona
Laba diena, norėjau paklausti, kaip man nusikirpti plaukus? Veidas apvalus, nosis didoka, o akys mažos, plaukai rudi, 10 cm žemiau pečių. Taip pat turiu įstrižus kirpčiukus. Ką galėtumėte patarti? Dar maniau nusipirkti šampūną su keratinu, kad plaukai sustiprėtų, nes kai juos tiesindavau, jie suplonėjo. Ar verta pirkti tokį šampūną?
Grožio salonas Edda Sunkoka nustatyti kirpimo būdą nematant tiesiogiai Jūsų veido bruožų. Patartume kreiptis į specialistus. Kiekvieno žmogaus plaukų struktūra yra skirtinga. Tik pamatęs Jūsų plaukus, specialistas galėtų patarti jo manymų Jums tinkančią šukuoseną. Kad turite įstrižus kirpčiukus, manome, kad gerai, tik iš Jūsų aprašymo spėjame, kad plaukų ilgį visgi reiktų koreguoti. Tačiau, kaip ir minėjome, tiksliai galima nutarti tik pamačius Jus gyvai.
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus