• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

ina
Sveiki, visą laiką buvau rudaplaukė (šokoladinė), dažydavau “Allwaves” dažais. Prieš šventes sugalvojau kitos firmos dažais nusidažyti plaukus ir gavausi juoda... Po to nusipirkau “Allwaves” blukintoją per tris kartus nusiblukinau plaukus iki apelsino spalvos - gal šiek tiek tamsesni gavosi. Po blukinimo nusipirkau tos pačios rūšies dažų “Allwaves” 8.0 numerį - labai šviesus, palaikiau gal apie 10 min. ir tapau vėl juoda? Kodėl? Ką ne taip padariau? Kaip vėl pašviesinti plaukus, bijau ką ir daryti...
Grožio salonas Edda Labai blogai yra tai, kad po blukinimo iš karto nebuvo galima dažyti. Patartume apsilankyti pas specialistą, jis tikrai viską sutvarkys. Pati nebežaiskite, nes plaukučius visai nudeginsit.
Greta
Laba diena, aš kelis puslapius perverčiau, bet kažkaip nepastebėjau tokio klausimo. Anksčiau turėjau labai sveikus ir tvirtus plaukus, bet dabar jie slenka dideliais kiekiais ir plaukai labai greitai susiriebaluoja. Gal galite patarti kokį šampūną, kondicionierių ar kaukę, kad padėtų sustiprint juos ir kad taip greitai nesiriebaluotų? Taip pat, kad nebūtų labai brangu. Ačiū
Grožio salonas Edda Patartume naudoti JOICO priemones. Jos sutvarkys plaukučius greitai. Siūlytume "Body Lux" šampūną ir kondicionierių, kuris suteiks apimties, gydys plaukus ir neleis taip greitai riebaluotis. Dėl slinkimo, patartume pavartoti vitaminus “Perfectil” ir "Pantogar”.
Evelina
Laba diena, norėčiau paklausti dėl kosmetinio žibalo plaukams: kiek laiko jį reikėtų naudoti, ar daryti ir kokią pertrauką naudojant jį.
Grožio salonas Edda Kosmetinį žibalą galima naudoti tiek, kiek norite. Plaukai nepripranta. Jei pradės riebaluotis, nebenaudokite. Daryti pertraukas patartina po kelių mėnesių naudojimo.
Kristina
Laba diena,ilgą laiką dažiau plaukus raudona < fiery red > tipo spalva. Mano plaukai labai greitai auga,todėl dažyti juos kas mėnesį ir dažniau pabosta ir aišku gaila. Norėčiau susigrąžinti savo natūralią šviesiai rudą spalvą,gal galite patarti kaip nuimti tą raudonumą?
Grožio salonas Edda Norint nuimti raudonumą, būtinai reikėtų kreiptis į specialistą – kirpėją: parduotuvėse parduodami dažai nėra skirti spalvos gesinimui. Dėl šios priežasties pačiai, namuose to pasidaryti nepavyks.
Skaiste
Laba diena,
Norėčiau siek tiek su Jumis pasikonsultuoti dėl plaukų kirpimo bei dažymo. Esu labai pailgo ir lieso veido, veido oda balta, blyški. Akys mėlynai pilkos. Natūrali plaukų spalva - pelenų. Dažiusi esu ir tamsiai rudai, ir visai šviesiai blondiniškai. Paskutinį kartą dažiau prieš pusmetį, tačiau spalva nusiplovusi ir likusi iš rudų su žalsvų atspalviu (taip dažiau paskutinį kartą) į ryžą spalvą. Plaukų ilgis yra daugmaž iki pečių. Plaukai labai veliasi, ploni, prigludęs viršugalvis taip pat itin slenkantys. Norėčiau patarimo dėl kirpimo ir dažymo. Kaip rasti tinkamą variantą, kad mano plaukai atrodytų prižiūrėti ir sveiki. Koks kirpimas ir kokia spalva tiktų, Jūsų manymu, prie mano veido bruožų. Ačiū
Grožio salonas Edda Jums reikėtų tokio kirpimo, kuris duoda purumą, suapvalina veiduką. Turėtų būti daug tekstūros, ilgio nereikia. Kadangi jūsų veido oda blyški, patartume dažyti šviesia spalva ir pagyvinti oranžine arba rožinėmis sruogelėmis. Prie tokio dažymo, veidas atrodys gyvesnis ir ne taip išblyškęs.
Violeta
Laba diena, gal Jūs žinot Kaune kirpėją, kuris būtų labai patyręs su verpetais. Aš jų turiu kelis. Plaukai ploni, krenta kaip nori, jeigu aš jų neveliu kiekvieną dieną ir nesusipurškiu pusės buteliuko lako. Mano veidas stambus, susirišt visų plaukų negaliu, kad jie kristų laisvai, nenaudoti lako - negaliu. Jau pačiai negera darosi, kai žiūriu i savo "šalmą" ant galvos :( Gal yra koks kirpėjas Kaune, kuris man padėtų... Labai dėkoju už atsakymą.
Grožio salonas Edda Kaune patartumėme ieškoti kirpėjo-stilisto Roberto. Deja, tiksliai jo adreso pasakyti negalime, tačiau kolegės iš Kauno turėtų jį pažinoti.
Aistė
Sveiki. Nemačiau tokio klausimo arba nepastebėjau, bet noriu paklausti. Ar jūsų nuomone, plaukai kurie yra žemiau pečių ir visiškai nebeauga, atgytų ir greičiau augtų, jei juos pakirpčiau aukščiau virš pečių?
Grožio salonas Edda Kiekvieno žmogaus plaukai auga individualiai. Čia universalių vaistų nėra. Plaukų augimo ilgis priklauso nuo plaukų amžiaus. Plaukų amžius būna nuo 2 iki 7 metų. Kuo plaukai ilgaamžiškesni, tuo jie užauga ilgesni. Dažniausiai plaukų amžius yra paveldimas, kiekvienas jį jau turime užkoduotą savo genuose. Pakirpimas tam nepadės, jie vėl užaugs. Jūsų atveju žemiau pečių ir atrodys, kad toliau nebeauga.
Dovilė
Sveiki, noriu paklausti. Buvau nusidažiusi plaukus juodai, bet ta spalva ataugo, ir pradėjau juos dažyti tamsiai rudai. Bet dabar noriu šviesių plaukų. Kaip man juos nudažyti šviesiai?
Grožio salonas Edda Pirmiausiai reikės išimti tą rudą spalvą, kuria dažydavote prieš tai. Tačiau tai ne taip paprasta. Pirmiausiai reikėtų įvertinti plaukų būklę, ar jie tai ištvers, nes iš labai tamsių plaukų spalvos pereiti į blondinę yra labai sunku, reikės daug dažymo. Daug chemijos gavę plaukai gali pradėti lūžinėti. Jei plaukai yra pakankamai silpni, visgi patartume to nedaryti. Jei visgi nuspręsite tai daryti, patartume pereiti prie šviesių plaukų labai palaipsniui, po truputį šviesinant plaukus. Sėkmės
Elinga
Sveiki! Mano plaukai silpni, ploni, greitai veliasi, sausi - žodžiu, visiška betvarkė. Kaip galėčiau natūraliai juos padaryti sveikesnius ir žvilgančius?
Grožio salonas Edda Šiuo metu yra begalės priemonių, kurios drėkina, atstato sausus, besiveliančius plaukus. Patartume, pasidaryti natūralaus keratino gydymo procedūrą plaukams. Ši procedūra puikiai atstato sausus, keratiną praradusius plaukučius.Po keletą savaičių, reikėtų pasidaryti plaukų laminavimą.

Kasdieniniam naudojimui, patartume naudoti specialius šampūnus ir kaukes plaukams, kurie drėkina plauką. Stengtis kuo mažiau naudoti džiovintuvus ir tiesintuvus. Manome, tik tokiu atveju Jūsų plaukai atsistatys, bus žvilgantys, glotnūs ir sveiki. Sėkmės !
Viktorija
Sveiki, norėjau paklausti jūsų patarimo mano veidas apvalus, akys didelės, priekyje turiu kaip ir sukūriuką, kuris man trugdo išsirinkti plaukų kirpimą. Patys plaukai yra ploni, rudos spalvos, plaukai dabar siekia pečius. Tai norėjau paklausti, kaip galėčiau nusikirpti plaukus? Gal juos padažyti? (dar niekada nedažiau). Ačiū už atsakymą.
Grožio salonas Edda Plaukų dažymas, tinkamai parinkus atspalvį labai pagyvina veidą, jo bruožus, suteikia "gyvybingumo" plaukams.
Dėl kirpimo, manome geras stilistas tikrai parinktų tinkamą kirpimą Jums. Kadangi apvalus veidas, plaukų ilgis turėtų būti žemiau smakro, kad neplatintų veido, o dėl sukūriuko, manome jį taip pat galima sutvarkyti. Sutvarkius, jis tikrai negadins šukuosenos, o gražiai prisiderins prie Jūsų plaukų kirpimo.
Rasa
Laba diena, turiu ilgus garbanotus plaukus, visi juos pastebi ir giria, bet šiuo metu jie pradėjo gan stipriai slinkti ką galėtumėte patarti? Ir kokias priemones siūlote savo klientėms, kurios turi ilgus garbanotus plaukus? Dažniausiai naudoju tik plaukų aliejukus ir plaukai susigarbanoja patys be kitų pagalbinių priemonių.
Grožio salonas Edda Tam kad plaukai neslinktų, reikia naudoti šaknis stimuliuojantį ir mineralinėmis medžiagomis aprūpinantį šampūną bei losioną. Firmų yra įvairių: Keune, Joyko, Schwarzkopf ir t.t. Gražioms garbanoms patartina naudoti įvairius drėkinamuosius šampūnus ir kaukes. Tada garbanos nesipūs ir gražiai trodys.
Agnė
Sveiki. Ką daryti jei išsiplovus plaukus, išsitiesinus jie atrodo tiesus, bet kaip išeinu į lauką iškart susigarbanoja? Gal yra kokios priemonės, kurios palaiko tą plaukų tiesumą?
Grožio salonas Edda Taip, yra losjonai plaukų tiesinimui. Tepama ant drėgnų plaukų, fenuojama, ir po to galima tiesinti tiesintuvu. Losjonas neleidžia esant drėgmei garbanotis plaukams. Rekomenduotume „S-Faktor“ plaukų tiesinimo kremą.
Brigita
Sveiki, norėčiau patarimo. Mano plaukai gana ploni ir banguojasi, tad dažniausiai juos tiesinu priekyje. Plaunu beveik kiekvieną dieną, nes labai riebaluojasi. (Plaunu natūraliais šampūnais, kiek padėjo nuo riebalavimosi ir plaukų slinkimo. Nespėju gaudyti plaukų... Susibanguoja ir ''prilimpa'' priekyje prie galvos nuo menkiausio drėgno oro ar vėjo... Nežinau ką daryti, tuo labiau, kaip kirptis. Veido forma panaši į ovalą, tik žandai putloki. Labai prašau, patarkite. Iš anksto dėkui :)
Grožio salonas Edda Manome, reikėtų naudoti šampūnus, kurie yra skirti ploniems plaukams. Jie neapsunkina plaukų, pakelia juos nuo šaknų ir ilgiau išlieka „neprilipę“. Kaukių plaukams netepkite prie šaknų ir nenaudokite plaukų apsunkinančių priemonių. Nenaudokite vaškų, aliejukų plaukams. Geriau naudokite drėkinančius purškalus. Sunku pasakyti, koks kirpimas Jums tiktų, tačiau manome, kad turėtų tikti iškarpytas, nes kuo daugiau tekstūros, tuo plaukai puresni.
Aleksa
Laba diena, norėjau paklausti, ar įmanoma atlikti cheminį sušukavimą tik ant šaknų, kad plaukai atrodytų puresni?
Grožio salonas Edda Taip, yra specialūs chemikalai, kuriais galima pakelti tik šaknis.
Monika
Ką daryti, kad kipčiukai nesiriestų, kai išdžiovinu juos džiovintuvu?
Grožio salonas Edda Džiovinant plaukus džiovintuvu, reikia purkšti ant plaukų specialias priemones, kurios apsaugo plaukučius nuo karščio ir padeda formuoti tiesesnį plauką. Gerai išdžiovinus, galima panaudoti truputį plaukų lako. Patartume naudoti plaukų tiesinimo kremus arba purškiklius. Jei nesiseka plaukus ištiesinti su džiovintuvu, galima pabandyti tiesinti kirpčiukus su plaukų tiesinimo žnyplėmis.
1 23 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus