• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

Veiga
Laba diena. Noriu pasiteirauti, kaip juodus su melsvu atspalviu plaukus pakeisti bent kokiais keliais tonais? Gal galit patarti kaip?
Grožio salonas Edda Norint pašviesinti plaukus, reikėtų daryti spalvos išėmimą, po to užtušuoti norimą spalvą.
Sandra
Sveiki. Ar man tiktų trumpi plaukai? Esu šviesiaplaukė (natūrali spalva), bet mano plaukai ploni. Visada kirpyklose kerpu istrižai kirpčiukus. Na tiesiog norisi kažko naujo. Ačiū.
Grožio salonas Edda Manome, kad trumpesnių plaukų šukuosena turėtų Jums tikti. Plaukai atrodytų storesni, puresni. O kad atrodytumėte atsinaujinusi, patartume plaukus paryškinti keliais tonais tamsesnėmis sruogelėmis.
Agne
Sveiki, esu ovalaus veido, rudų akių, šiuo metu juodų plaukų, nors mano natūrali spalva yra ruda. Plaukų ilgis sulig krūtine. Kažkada turėjau kirpčiukus, bet jau metai kaip atsiauginus. Patarkit kaip pakeisti plaukus? Ar vėl nusikirpti kirpčiukus, nes man atrodo ji man tiko. O gal spalvą pakeisti? Ką man apskritai daryti su savo plaukais? Nes jau nusibodo nešioti lankelį ar plaukų juostelę. Prašau patarimo ir laukiu atsakymo.
Grožio salonas Edda Jei Jūs atsiauginote kirpčiukus, tai manome, kad lankelio Jums nešioti tikrai nebereikėtų. Patartume plonus įstrižus kirpčiukus. O jei pabodo juoda plaukų spalva, galite paįvairinti, paryškindami ryškiomis vario ar raudonos spalvos sruogomis.
Ingrida
Sveiki, man 12 metų, esu blondinė, rudų akių. Norėčiau jau bandyti makiažą, bet nežinau, kokios spalvos akių šešėliai man tiktų?
Grožio salonas Edda Prie rudų akių tinka visos spalvos, tik nereikėtų perdauginti. Siūlytume švelniai, vos vos padažyti, o šiaip patartume tokiu metu pasidažyti tik blakstienas ir lūpas blizgesne spalva.
Eimantė
Sveiki. Norėjau paklausti, ar tiktų man kirpčiukai, jei esu ovalaus veido, skruostai truputį putlūs, kakta nėra aukšta. Plaukai stori, truputį banguojasi, dabar šiek tiek ilgesni nei pečių linija, neiškarpyti. Turiu paveldėtus ratilus po akimis - ar kirpčiukai padėtų kažkiek juos paslėpt? Gal tiktų kaip nors įdomiai iškarpyti kirpčiai? Dėkui už atsakymą. :)
Grožio salonas Edda Manome, kad Jums reikėtų istrižų iškarpytų kirpčiukų, nes griežtos linijos išryškintų veido trūkumus.
Eglė
Sveiki, norėčiau paklausti, koks kirpimas man tiktų: mano oda labai šviesi, veidas ovalus, akys žalios, plaukai natūralūs rudi ir ilgi. Taip pat norėčiau paklausti patarimo dėl lūžinėjančių galiukų bei slenkančių plaukų. Kaukės man netinka nes plaukai greitai susiriebaluoja, esu išbandžius daug priemonių, bet niekas nepadeda. Ką patartumėte? Iš anksto ačiū.
Grožio salonas Edda Sunku pasakyti nemačius pilnai Jūsų veido bruožų. Patartume kreiptis į patyrusį kirpėją – stilistą, kuris galėtų, matydamas pilną vaizdą, tiksliau patarti. Dėl lūžinėjančių galiukų, naudokite specialius serumus ir nepamirškite kas mėnesį pakirpti galiukus.
Laura
Sveiki, turiu ilgus plaukus, bet noriu pakeisti šukuoseną. Mano aukšta kakta, išsikišę skruostikauliai (nelabai daug), mažytis smakras, dar visai ilga nosis. Ir aš negaliu nustatyti, kokia mano veido forma ir negaliu išsirinkti šukuosenos, kokia man labiausiai tiktų? Gal patartumėte?
Grožio salonas Edda Jums turėtų tikti iškarpyti, ant veido krentantys plaukai, taip pat patartume nešioti kirpčiukus.
Jura
Sveiki, pasiūlykit dailų, elegantišką kirpimą 40 m. moteriai, kurios veidas smulkus, ovalus, plaukai ploni, lengvai banguoti. Ačiū :)
Grožio salonas Edda Kadangi Jūsų veidas ovalus, tai Jums tinka labai daug įvairių kirpimų. Siūlytume kreiptis į savo kirpėją-stilistą, kad parinktų kirpimą pagal Jūsų kūno sudėjimą, rūbų stilių ir gyvenimo būdą.
monika baltulionyte
Norėčiau paklausti, kaip pašalinti plaukų verpetą?
Grožio salonas Edda Verpeto pašalinti neįmanoma. Galima tik pakoreguoti kirpimu.
Gintarė
Laba diena. Pirmą kartą nusidažiau plaukus augaliniais dažais (tamsiai ruda spalva, mano tikroji šviesiai ruda su šviesiomis sruogelėmis). Man naujoji spalva nepatinka ir aš ją norėčiau kuo greičiau atikratyti. Taigi kaip kuo greičiau, būtu galima panaikinti augalinių dažų spalvą?
Grožio salonas Edda Augalinių dažų spalva pasinaikina labai greitai nepažeidžiant plaukų perdažant su bet kuria kita spalva. Galima pabandyti dažyti sruogelėmis. Augaliniai dažai tuo ir geri, kad juos galima perdažinėti dažnai, nepakenkiant plaukų.
Dovile
Sveiki, esu stačiakampio veido savininkė. Dabar turiu plaukus iki pečių, iškarpytus. Prisiskaičiau straipsnių, kad tokiam veidui tinka ilgi sluoksniuoti plaukai, bet mano plaukai tiesūs, o mano draugės sakė, kad man netiktų. Patarkit, ką daryt: kirpt ar ne.
Grožio salonas Edda Sunku pasakyti, tačiau manome, kad tau tiktų trumpesni palukai. Nepatartume auginti labai ilgų, nes nes dar daugiau vizualiai ištemsi veidą. O kad iškarpai, tai labai gerai, nes išgauni šiek tiek purumo, kurio pagal tavo veido bruožus reikia.
Greta
Sveiki, labai norėčiau nusikirpti kirpčiukus, tačiau nežinau, ar man jie tiks, bijau rizikuoti, mano veidas ovalus, plaukai tiesūs, ilgi, ploni, akys didelės, gal ką patartumėt?
Grožio salonas Edda Manome, kad tiks. Tik kirpk įstrižai, nes tokiai veido formai tinka tik tokie. Tiesūs tau išplatins veidą.
Greta
Sveiki. Aš noriu paklausti vieno klausimo. Mano oda yra šviesi. Kaip man rengtis, koki makiažą naudoti ir kokią šukuoseną pasirinkti, kad aš atrodyčiau gražiai ir tai man tiktų?
Ačiū iš anksto. Lauksiu atsakymo.
Grožio salonas Edda Jei nori susikurti naują įvaizdį, tau reiktu daugiau sužinoti apie savo veido formą, plaukų struktūrą, odos būsena. Tokius patarimus, geriausia žinotų gerų, rimtų grožio salonų stilistai. Tik jie, pilnai apžiūrėję, galėtų nustatyti, patarti, kaip pakeisti savo įvaizdį.
Ugnė
Sveiki, norėčiau paklausti, ką man daryti, kad galiukai nesiriestų po galvos plovimo? Gal yra kokia priemonė?
Grožio salonas Edda Tikriausiai, jei taip gaunasi, Jūsų plaukai išsausėję, todėl po plovimo plaukų galiukai šiaušiasi. Reikėtų naudoti kaukę sausiems, pažeistiems plaukams ir serumą plaukų galiukams atstatyti.
ViTa
Laba diena, norėčiau gauti patarimą, kaip apsikirpti, kad veidas atrodytų liesesnis, nes yra gana putlūs skruostai, neaukšta kakta, plaukai labai stori ir ilgi.
Grožio salonas Edda Patartume išsaugoti plaukų ilgį ir iškarpyti plaukus taip, kad trumpesni plaukai šonuose dengtų skruostus. Tiktų ploni įstriži (asimetriški) kirpčiukai.
1 2 3 45 6 7 8 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus