• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

Marija
Sveiki. Neseniai atsiauginau savo natūralią plaukų spalvą, tačiau plaukai dar nėra ilgi – jie maždaug iki pečių ir labai garbanojasi bei pučiasi, todėl negaliu jų nešioti pasileidusi, nes man labai nepatinka, kai jie pučiasi – tiesiog negaliu pakęsti. O jei susirišu, tai atrodau išvis baisiai, nes mano veidas stačiakampio formos ir tai labai netinka mano veidui. Tad norėjau paklausti, gal pasiūlytumėte kokią išeitį kaip tuos plaukučius suvaldyti... Galbūt yra kokių priemonių ir panašiai, nes tiesinti tikrai nenoriu, kadangi plaukas labai gadinasi, ypač mano. Iš anksto ačiū :)
Grožio salonas Edda Rekomenduojame naudoti KEUNE šampūną ir kaukę nepaklusniems plaukams. Jie padarys plaukus sunkesniais, neleis pūstis. Taip pat patartume formuojant ant drėgnų plaukų uždėti garbanų formavimo pienelį Scwarzkopf Professional OSIS + linijos.
kriste
Laba diena, mano plaukai yra žemiau pečių, bet jie ploni, veidas apvalus spalva saulėgrąžų, turiu kirpčiukus. Ar man tiktų smulkios garbanos?
Grožio salonas Edda Manome, kad reikėtų auginti ilgus tiesius plaukus, o kirpčiukus pakirpti įstrižai, kad apvalus veidas įgautų ovalo formos vaizdą.
ausra
Laba diena, esu dabar nusidažiusi šviesiom sruogytėmis, norėčiau nusidažyt į šokolado spalvą, bet ar man tiks? Esu žalių akių, odos spalva nėra tamsi, nėra šviesi. Gal patartumėte, kokia spalva man tiktų?
Grožio salonas Edda Sprendžiant pagal akių ir odos spalvą manome, kad tiktų šokolado spalva. Tačiau ne juodo šokolado, o labiau pieniško šokolado spalva.
Mua...
Laba diena, ką daryti, jei plaukų galiukai išsišakoję, skilinėja, ir pamažu slenka, labai greit susiriebaluoja? Esu išbandžiusi daugybę įvairiausių kondicionierių, kaukių, bet niekas nepadeda.
Grožio salonas Edda Reikėtu pakirpti išsišakojusius galiukus, naudoti profesionalias priemones sausiems plaukams. Taip pat naudoti vitaminų kompleksą organizmo stiprinimui, nes organizmo būklė daro įtaką plaukų, nagų būsenai.
Karolina
Sveiki. Gal galėtumėte patarti, kur Vilniuje yra geras kirpėjas, kuris patartų kokia šukuosena man tinka. Ačiu.
Grožio salonas Edda Vilniuje pasiūlytume kreiptis i kirpėją – stilistą Andrių Mašauską arba Kęstutį Rimdžių.
Juana
Labuka, norėčiau paklausti, kokį šampūną naudoti? Ir kaip kirptis plaukus? Mano plaukai šviesinti be amoniako dažais prieš 6 mėn. Todėl nuo šaknų jau ataugusi natūrali (tamsiai rudų) plaukų spalva. Plaukai neblizgūs, galva pleiskanojasi, galiukai labai išsišakoję. O dėl plaukų kirpimo informacija: veidas apvalus, yra strazdanėlių, lūpos putlios, akis didelės, plaukai beveik iki juosmens, kirpčiukai įstriži į dešinę pusę krintantys. Ačiū už patarimus.
Grožio salonas Edda Patartume naudoti šampūną nuo pleiskanų ir kaukę sausiems, pažeistiems plaukams. Geriausia rinktis profesionalę kosmetiką, kuria prekiauja salonuose. Šampūnas panaikins pleiskanas, o kaukė atstatys pažeistų plaukų drėgmės balansą. Tada plaukai taps blizgūs, nesišakos galiukai.
jusstee
Turiu neišsprendžiamą dilemą dėl savo plaukų kirpimo ir jų spalvos pasirinkimo bei derinimo prie mano veido formos, akių spalvos. Taigi esu rudų akių (jos ne per tamsiausios), juodų antakių ir kvadrato formos veido (truputėlį apatiniai žandikauliai atsikišę). Natūrali plaukų spalva yra tamsi (kai dažydavau juos juodai, ataugę šaknys vos skirdavosi nuo spalvos), dabar jie rudai dažyti, tačiau labai užsinorėjau tapti blondine :) ir nežinau, ar man tiktų? Dabar esu nusikirpusi kirpčiukus tiesiai (nežinau, ar suprantamai išsireikšiu, bet jie nukirpti tiesiai tačiau netaisyklingi, iškarpyti), plaukai yra ilgi (vos kelių cm trūksta iki juosmens), iškarpyti. Taigi, norėčiau jūsų patarimo, ką pasirinkti tinkamiausio, kad viskas derėtų tarpusavyje. Ačiū.
Grožio salonas Edda Labai sunku patarti kirpimą, nematant žmogaus veido, plaukų struktūros, žmogaus sudėjimo ir t.t.. Tačiau iš patirties šviesinti plaukų nepatartume, nes tokio ilgio plaukai labai nukentėtu šviesinant, o ir prie rudų akių ne visuomet dera būti blondine. Protingiau būtų rinktis trumputį šviesesnio atspalvio rudą spalvą. Šiaip patartume pasitarti su savo kirpėja.
Free
Ką daryti, kad nesipūstų plaukų galai?
Grožio salonas Edda Patartume pakirpti plaukučių galiukus, kad nebūtų išsišakoję. Kad plaukai įgautų svorio naudoti kaukę sausiems arba nepaklusniems plaukams.
Rasyte
Labai noriu pakeist savo plaukų stilių. Mano plaukai siekia iki pečių. Kiek kirpimo modelio keitimas kainuoja pas jus?
Grožio salonas Edda Pas mus tai kainuotų apie 30 Lt. Tiksliau, reiktų užeiti ir pasikonsultuoti.
Ania
Laba diena, turiu problemą su plaukais, jie man labai slenka, nors naudoju pakankamai geras priemones kaip Kerastase ir pan. Gal galite rekomenduoti, kokių nors vitaminų, nes manau tai problema iš vidaus?
Taip pat norėčiau pasiteirauti kokią plaukų spalvą geriausia rinktis rudų akių merginai, kai oda yra pakankamai šviesi, dabar esu nusidažiusi plaukučius rudo atspalvio vidutinio rudumo spalva, tačiau plaukų spalvai nublukus atrodau labai išbalusi ir nesveikai, gal reiktų rinktis man spalvą rudą su kokiu nors pigmentu? Dažnai nesinori dažyti plaukučius ir juos per daug nualinti.
Grožio salonas Edda Pirmiausia siūlome dažyti augaliniais dažais. Nes dažnai dažant dar labiau atsigaus ir blizgės. Tokias dažais galima dažyti dažnai. Jie plauką drėkina ir maitina, o ne gadina. Siūlytume JOICO firmos dažus- Verochroma. Tai rūgštiniai dažai. Manome, graži rudo riešuto spalva tiktų labiausiai. O taip pat naudoti vitaminus skirtus plaukams, nagams, odai.
Egle
Mano plaukai tiesūs ir labai ploni. Gal galite patarti, kaip padidinti plaukų apimtį?
Grožio salonas Edda Patartume naudoti apimtį didinantį šampūną ir kondicionierių. Jie plaukus šiek tiek šiurkština, tuo pačiu plaukai tampa ne tokie prigludę, o įgauna apimties ir purumo. Patartume naudoti JOICO linijo BODY LIXE priemones. Jos nėra pigios, tačiau rezultatas to vertas. Taip pat galima naudoti pašaknines putas SUPERSTAR BED HEAD linijos.
julija
Kokį kirpimą patartumėt, jei plaukai ilgi ir labai tiesūs, prigludę. Iš šalies atrodo, kad labai ploni. Veido forma pailga-ovali. Ačiū.
Grožio salonas Edda Siūlytumėme sutrumpinti šiek tiek žemiau pečių, o priekyje prakarpyti daugiau, kad kristų ant veido. Tada optiškai atrodytų storesni ir tai sudarytų didesnio plaukų kiekio vaizdą.
Eglė
Laba diena, mano plaukai yra tamsiai rudi, labai norėčiau juos pašviesinti šviesesniu rudos-raudonos atspalviu. Ar man nuims plaukų spalvą? Jei taip, gal galėtumėte patarti kokius dažus naudoti? Ačiū.
Grožio salonas Edda Šviesesnė spalva nenuims. Geriausia būtų dažyti grožio salone, nes meistras galėtų prieš dažymą padaryti spalvos nuplovimą – dar vadinamą spalvos nublukinimą. Po šios procedūros galima dažyti, bet geriausia profesionaliais dažais, nes neprofesionalūs išdžiovina plauką, taip pat sudėtyje turi daug metalų. Po blukinimo procedūros būtina naudoti plaukų maitinamąsias kaukes t.y . plauką reikia atstatyti prieš spalvos uždėjimą.
Danguole
Laba diena, norėjau paklausti, koks kirpimas man labiausiai tiktų, jeigu mano veido forma ovali, plaukai labai mažai banguojasi (galuose) ir mano smakras šiek tiek atsikišęs - ar jam paslėpti būtų naudinga nusikirpti kirpčiukus?
Grožio salonas Edda Taip, padaryti iškarpymą galima. Tokio veido tipui tiktų kirpčiukai. Juos galima įvairiai suformuoti. Jei kakta aukšta, tiks įstriži kirpčiukai. Šonus taip pat galima prakarpyti. Patartume pusilgių plaukų kirpimą, nes ilgi ir lygūs plaukai išilgina veidą.
Agne
Laba diena, norėčiau sužinoti, ką daryti, jeigu plaukai išsišakoję nuo plaukų tiesinimo? Ir kaip galima pasitiesinti plaukus jų nesugadinus?
Grožio salonas Edda Norint atstatyti nuo tiesinimo išsausėjusius plaukus, reikėtų naudoti kaukę sausiems, pažeistiems plaukams atstatyti, taip pat rekomenduotume naudoti plaukų galiukų atstatymo specialų serumą. O kad ateityje tiesinant plaukus nereikėtų atstatinėti pažeistus plaukus, reikėtų prieš tai naudoti specialias apsaugančias priemones, kurios apsaugo plauką nuo karščio ir tuo pačiu plaukai išlieka tiesūs ilgiau.
1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus