• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

Dalia
Laba diena, gal patartumėt, kokį makiažą galėčiau pasidaryti, kokias spalvas naudoti, dėvint persiko spalvos atlasinę suknelę vestuvėms? Esu tamsiai rudų plaukų, mėlynų akių, oda įrudusi.
Ačiū už atsakymą.
Grožio salonas Edda Akių vokus galima pasidažyti persiko spalva, o kampučius tamsesne spalva, juoda arba ruda.
Milana
Laba diena, esu gan tamsaus gymio rudaakė ir tamsiai rudų plaukų mergina. Kokias spalvas galite pasiūlyti makiažą darantis kasdienai? Taip pat mane domintų kokios makiažo spalvos dominuos šių metų rudenį?

Iš anksto dėkui už atsakymą.
Grožio salonas Edda Kasdieninis makiažas turi būti neryškus: akių vokus galima pasidažyti auksine spalva, kampučius ruda spalva ir nepamirškite blakstienų. Šiais metais dominuoja ryškus makiažas, ryškiai ruda spalva, bordo, geltona.

Birutė
Sveiki, norečiau paklausti kaip įmanoma išryškint akis, nešiojant akinius, kad jos atrodytų didelės ir išraiškingos?
Grožio salonas Edda Norint, kad akys atrodytų didesnės, reikėtų padaryti makiažą, kuris optiškai didina akis. Akių viršų pravesti juodu pieštuku, o apačią šviesiu, pasidažyti blakstienas. Dažant šešėliais, vokų vidurys turi būti šviesus, o krašteliai tamsesni. Tačiau čia tik preliminarūs patarimai, nes tik matant veido, akių forma su akinukais, galima būtų tiksliau nustatyti, ko reikėtų norint optiškai padidinti akis. Patartume apsilankyti grožio salone, specialistės turėtų jums tikrai patarti.
Inesa
Sveiki, plaukų jau seniai nedažiau ir noriu atsiauginti natūralią spalvą. Bet man jie neauga. Jau ir kirpėja patarė ką naudoti, bet rezultato nematau. Be to, pradėjo labai skilinėti galiukai, dar žiemą taip nebuvo. Galvoju nuo įtampos, streso ar oro pasikeitimo. Ką tokiu atveju patartumėte?
Grožio salonas Edda Plaukai - mūsų organizmo būklės atspindys. Todėl pirmiausia reikėtų naudoti vitaminus arba maisto papildus atstatyti organizmui. Norint dar labiau skatinti plaukų augimą reikėtų naudoti priemones nuo plaukų slinkimo. Jose gausu įvairių medžiagų, kurios skatina plaukų augimą. Kad neskilinėtų plaukų galiukai, reikėtų juos pakirpti kas 3 mėn. ir naudoti nenuskalaujamą kondicionierių sausiems plaukams.
Marlena
Laba diena! Labai reikia patarimų. Noriu atstatyti savo natūralią plaukų spalvą,o ji yra pelenų spalvos. Dabar esu nusidažius šviesia spalva,o ataugusios tamsios šaknys atrodo baisiai. Ką patartumėte tokiu atveju?
Grožio salonas Edda Patartume nušviesintus plaukus nudažyti natūralia Jūsų plaukų spalva, beamoniakiniais dažais.
Rasa
Sveiki. Ką patartumėte daryti, jeigu lūžinėja ne vien plaukų galiukai, bet plaukas lūžta nuo pusės? Naudoju aliejuką, tačiau plaukai vis tiek lūžinėja.
Grožio salonas Edda Spendžiant pagal parašytą problemą, Jūsų plaukai praradę drėgmę, todėl reikia intensyvaus gydymo. Patartume naudoti šampūną sausiems plaukams, kaukę sausiems pažeistiems plaukams ir purškiamą keratiną.
Rugilė
Laba diena. Kokiais dažais patartumėte dažyti pažeistus plaukus? Ilgą laiką nedažiau, tačiau plaukai atrodo labai negražiai ir netvarkingai. Beje, ar teisybė, kad plaukai greičiau atsigautų, jei nusidažyčiau juodai?
Grožio salonas Edda Šiuolaikinė plaukų kosmetika yra gausiai praturtinta plaukų maitinančiomis medžiagomis. Jų gausu ir dažuose. Todėl nusidažius plaukus, jie gauna papildomą maitinimą įvairiomis naudingomis medžiagomis. Nudažius plaukus juodais dažais, plaukai atrodo sveikiau, nes plaukas prisipildo pigmento, kuris saulėje labiau blizga.
Lora
Sveiki.Turiu problematišką galvos odą. Šiltuoju metu ji ypatingai riebaluojasi. Pastebėjau, kad ties plauko šaknimi susiformuoja tarsi riebalų perteklius ir šukuojant išsišukuoja kartu su visu plauku. Vasaros metu man pradeda labiau slinkti plaukai nei šaltuoju metu. Išbandžiau nemažai gydomųjų šampūnų, kurie reguliuoja riebalų veikla, bet neatrandu sau tinkamo, nes oda yra jautri. Norėčiau, kad patartumėte, ką daryti. Ačiū.


Grožio salonas Edda Naudokite šampūną riebiems plaukams, galvą plaukite tik šiltu vandeniu, nenaudokite karšto oro džiovintuvo, geriausia plaukus džiovinti natūraliai.
Gabrielė
Mano plaukai labai elektrinasi , yra neklusnūs ir tiesiog nesugebu aš su jais susitvarkyti. Ką naudoti, kokias priemones? Turiu kirpčiukus ant šono, jie man nuolat sukasi ir klaikiai atrodo. Nežinau, kaip susitvarkyti.

Grožio salonas Edda Kad plaukai nesielektrintų reikėtų juos drėkinti. Tam tinka purškiamas keratinas arba proteinai. Dėl plaukų nepaklusnumo, pasitarkite su savo kirpėja. Ji konkrečiau, pamačius Jūsų plaukus, galėtų patarti. Dėl verpetų, galėtume patarti pabandyti atsiauginti ilgesnius verpetus arba naudoti tiesinimo žnyples.
Toma B.
Laba diena. Norėčiau sužinoti, koks trumpas kirpimas būtų optimaliausias? Mano plaukai gana įnoringi: kuo trumpesni, tuo galai labiau pučiasi, o jei iškarpai - raitosi. Na, o veidas pailgas, kakta platesnė už smakrą, o pastarasis šiek tiek atsikišęs. Ačiū už patarimą.
Grožio salonas Edda Labas. Kadangi veidas pailgas, tai kirpimas turėtų būti purus, su daug tekstūros. Manau, turėtų būti kirpčiukai, nes smakras šiek tiek atsikišęs ir plati kakta. Kad plaukų galai nesipūstų, patariu naudoti plaukų priežiūros priemones sausiems plaukams.

Agne
Sveiki, metai laiko dažau plaukus šviesiai. Jie vieną kartą buvo nudažyti visi, kitus kartus - dažomos tik šaknys. Naudoju tokias priemones, kaip Kerastase, Keune, Leonor Greyl, Alfa parf ir pan. Stengiuosi rinktis tik geras priemones, nors rusiškas (tarkim plaukų augimui) taip pat naudoju ir nė karto nenusivyliau. Tačiau problema tokia, kad mano plaukai nuo vidurio ilgio labai sausi. Naudoju serumą, naudoju kaukes. Sako, kad mano plaukams jau visko per daug, todėl jie reaguoja atvirkščiai, nes pradėjo labai slinkti ir trupėti. Geriu tokius papildus, kaip nakvišų aliejų, žuvų taukus, išnaudojau tikriausiai visus vitaminus plaukams, pradedant Fitoval, baigiant vitaminais iki kelių šimtų litų... Aš netgi per prievartą valgau lašišą kiekvieną dieną, nes žinau, jog joje yra plaukams reikalingų medžiagų. Geriu daug skysčių, bet minusas toks, jog rūkau. Mąstau atsiauginti dažytus plaukus, bet klausimas, ar situacija pasitaisys?
Grožio salonas Edda Sveika. Šviesinant plaukus, jie sausėja, todėl gali lūžinėti. Tam sustabdyti reikia naudoti drėgmę atstatančias kaukes ir purškiamus proteinus. Jei plaukai slenka, reikėtų pirmiausiai išsiaiškinti priežastį, tik po to naudoti maisto papildus ar plaukų priežiūros priemones nuo slinkimo. Atsiauginus natūralius plaukus, vis dėl to reikėtų juos prižiūrėti, nes plaukai slenka tikrai ne nuo dažymo.
Roberta
Prieš kiek laiko reikia užsiregistruoti kirpykloje, norint susigarbanoti plaukus ir pasidaryti makiažą?
Grožio salonas Edda Sveika. Kiekvienam salone skirtingas srautas klientų ir kitokia tvarka, todėl dėl laiko užsiregistravimui reikėtų tartis asmeniškai su meistru arba salono administratoriumi.
Nežiniukė
Eisiu į vestuves, norėčiau garbanotis plaukus, tačiau visuomet, kai susigarbanoju, po kelių valandų viskas išsileidžia. Niekas nepadeda. Ką patartumėte? Mano plaukai labai ilgi.
Grožio salonas Edda Labai ilgi plaukai nelaiko garbanojimo vien todėl, kad nuo svorio garbanos leidžiasi. Jei norite garbanotos šukuosenos, reikėtų naudoti labai stiprų standiklį, sukti nedidelio diametro suktukais ir nors truputį pasegti, kad plaukai nebūtų visiškai palaidi.

Marija
Laba diena. Plaukus dažau L'Oreal Recital Preference plaukų dažais, tačiau dėl plaukų riebalavimosi galvą plaunu kiekvieną dieną, o spalva labai greitai nusiplauna. Galbūt yra kokių natūralių priemonių, kad spalva išliktų ilgiau?
Grožio salonas Edda Labas. Pirmiausia patarčiau naudoti plaukų riebalavimąsi sureguliuojantį šampūną. O kad spalva išliktų ilgiau, po dažymo reikėtų naudoti nurūgštinančia ir spalvą fiksuojančia priemone.
Zivile
Laba diena, mano plaukai sausi, negana to, dar pradėjo slinkt. Kokias priemones patartumėt naudoti, kad sustabdyčiau slinkimą? Gyvenu Airijoj - būtų gerai, kad tokia prekę rasčiau ir čia.
Grožio salonas Edda Patartume priemones pirkti grožio salonuose, nes profesionalios priemonės yra daug efektyvesnės už tas, kurios yra parduodamos parduotuvėse. Reikėtų naudoti šampūną ir losjoną nuo slinkimo ir intensyvią plaukų kaukę sausiems, pažeistiems plaukams.
1 2 3 4 5 6 78 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus