• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

Diana
Laba diena. Mano plaukai linkę "pūstis" ir šiek tiek garbanojasi ypač prie ausų. Gal galėtumėte patarti, kokias priemones naudoti. Gal kokią kaukę, kad būtų paklusnesni, ne taip pūstųsi.
Grožio salonas Edda Kad plaukai nesipūstų yra specialios priemonės nepaklusniems plaukams. Patariu naudoti „Keune“ kaukę ir šampūną nepaklusniems plaukams, jis suglotnina plaukus, neleidžia jiems garbanotis ir pūstis.
Jurga
Laba vakara. Noriu paklausti, kaip padaryti švelnius plaukus. Na, ir dar, kad galiukai būtų nenulūžę? Ačiū.
Grožio salonas Edda Galiukus reikėtų pakirpti, o kad nelūžinėtų ir būtų švelnūs, reikia naudoti kaukę ar kondicionierių sausiems pažeistiems plaukams.
Gabriele
Laba diena,
Man 18m. Norėčiau pasidomėti, kaip galėčiau paskatinti plaukų augimą? Mano plaukai gana dažnai riebaluojasi, šampūnų išbandžiau gana daug, tačiau nuo jų man dirgindavo galvą, jausmas tarsi alergija visiems šampūnams. Dabar pradėjau naudoti tiesiog vaikišką šampūną - nuo jo jokių alerginių simptomų nejaučiu ir plaukai jau geriau atrodo, bet noriu iki liepos mėnesio, kad kuo daugiau paaugtų plaukai. Gal galėtumėte patarti, kaip tai galima būtų pasiekti? Ačiū labai už atsakymus.
Grožio salonas Edda Kad plaukai geriau augtų reikia naudoti šampūną ir losioną nuo slinkimo, nes tokios priemonės ne tik stabdo slinkimą, bet ir skatina plaukų augimą.
Saulė
Mano plaukai yra chemiškai pažeisti. Nors vartoju plaukus stiprinančius ir augimą skatinančius vitaminus (Fitoval), jie neatsigauna, rodos, visiškai neauga. Į kokį specialistą man reikėtų kreiptis? Ar įvairiom priemonėm dar įmonoma atsiauginti plaukus?
Ačiū.
Grožio salonas Edda Kadangi plaukai chemiškai pažeisti, tai reikėtų naudoti priemonės plaukų atstatymui, tokias kaip šampūnas sausiems, chemiškai pažeistiems plaukams ir intensyvi kaukė. Vitaminai šiuo atveju nepadės, nes plaukai ne išslenka, o yra pažeisti, todėl atrodo, kad jie visiškai neauga.

egle
Ką daryti, kad plaukai nesiriebaluotų?
Grožio salonas Edda Patartume naudoti priemones skirtas riebiems plaukams prižiūrėti, kadangi į jų sudėtį įeina medžiagos, kurios reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.
Vaida
Mano plaukai ilgi ir dažyti šviesiom sruogom, tačiau norėčiau kažkiek pakeisti šukuoseną. Ką rekomenduotumėte? Plaukų ilgio nenorėčiau mažinti.
Grožio salonas Edda Vienas iš būdų pasikeisti, butu pabandyti nudažyti plaukus vienu tonu tamsiau. Dažymo medžiagas rekomenduotume naudoti tik tas kurių sudėtyje yra natūralių medžiagų, kadangi plaukas šviesinant ir taip jau buvo pažeistas. Po to galima truputį pakirpti karčiukus. Pakirpti ilgų plaukų galiukus vis tiek teks. Taip pat patartumėme būtinai apsilankyti pas kirpėją – stilistą, nes tik jis matydamas realią padėtį pasiūlytų kažką naujo ir įdomaus.
Jurgita
Laba diena. Norėčiau paklausti, kokias priemones naudoti, o gal dažniau kirpti galiukus, kad plaukai greičiau augtų. Nes naudoju ir kaukes, ir serumus, bet vistiek jie nelabai auga.
Grožio salonas Edda Galiukų kirpimas yra geras būdas išlaikyti sveikus plaukų galiukus, tačiau augimą skatina įvairūs specialūs plaukų vitaminai. Taip pat patartina gerti daugiau vandens, tai plaukams gerai. Grožio salonuose teiraukite profesionalių priemonių, kurios skatina plaukų augimą. Tai būtų specialūs šampūnai arba specialus skysčiai.
ernesta
Antrus metus mokaus kirpėjos specialybės Kaune. Gal turėtumėte ką nuoširdžiai patarti, kur galima būtų mokytis veliau, kad kaina atitiktų profesionalų mokymą? Jei ne Lietuvoje, tai gal užsienyje?
Grožio salonas Edda Baigus mokslus mokykloje, nebūtina mokytis užsienyje. Lietuvoje taip pat galima kelti savo kvalifikaciją ne ką prasčiau nei užsienyje. Siūlytume toliau žinias tobulinti PIVOT POINT kursuose. Baigus visą pilną tobulinimosi kursą, manome pasijusite tvirta ir gera meistrė. Sėkmės
Rita
Laba diena, norėčiau paklausti, nuo ko gali atsirasti ant galvos odos spuogeliai ir mažos žaizdelės? Jau antra savaitė kankinuosi, kartais net negaliu normaliai išsišukuoti plaukų, nes užkabina už žaizdelių ir labai skauda.
Grožio salonas Edda Priežasčių yra įvairių. Šiaip, kad tai išsiaiškinti, siūlytume visgi kreiptis į gydytoją dermatologą, t.y. odos daktarus. Tik jie galės profesionaliai nustatyti šios bėdos priežastį.
Liana
Laba diena, norėčiau paklausti jūsų patarimo prieš einant į grožio saloną. Mano oda šviesi, vasarą dažniausia įdegu gražia ir švelnia ruda spalva, esu tamsiai rudų akių mergina, o natūrali mano plaukų spalva yra tokia keistoka kaip ir vidutinio rudumo spalva ir maišyta su pelenų atspalviu, ir ji man nelabai patinka, todėl norėčiau dažyti juos ryškesne ir gražesne spalvyte, tik niekaip neapsisprendžiu, ar dažytis šviesesne spalva ar tamsesne. Esu apvalutė mergina, veidukas apvalutis taip pat, kokią plaukų spalvytę rekomenduotumėte nusidažyti plaukučius?
Grožio salonas Edda Siūlytume paryškinti plaukų rudumą, bet per daug nenutamsinti. Yra įvairių gražių rudų atspalvių. Paįvairinimui galima padaryti keletą baltų sruogelių, tačiau ne per daug. Jos optiškai plaukams priduos apimties ir neduos išryškinti veido putlumo.
linemaniuke
Sveiki, man labai slenka plaukai, bet niekaip aš su jais negaliu susitvarkyti: ir aliejukus, ir specialiai šampūnus naudoju, bet vis tiek man nieko nepadeda. Gal patartumėt man ką tokiu atveju man daryti? Iš anksto ačiū.
Grožio salonas Edda Nuo plaukų slinkimo aliejukai, šampūnai tikrai nepadeda. Jei ši problema pas Jus jau senokai, patartume naudoti specialius skysčius nuo plaukų slinkimo, kurį reikėtų įtrinti dar drėgna galvos oda įmasažuoti kokias 5 min ir palikti. Dėl šių medžiagų reikėtų kreiptis į grožio salonus, kuriuose prekiaujama profesionalia kosmetika plaukams. Kai kurias priemones ištrynus, reikia galvą nuskalauti, kai kurias tai daryti nereikia. Tai priklauso nuo medžiagos gamintojos. Efektas priklausys nuo to, kiek ilgai plaukai slenka. Taip pat būtinai siūlytume specialius vitaminus skirtus plaukams, nagams ir odai. Labai neblogi yra firmos AMWAY.
Karina
Turiu Nivea ir Eveline firmos kremines pudras, bet su visomis oda atrodo labai negražiai, nenatūraliai. Dėl ko taip yra? (Pasirinkau tikrai ne per tamsią).
Grožio salonas Edda Reikia žinoti odos tipą - sausa ar riebi. Nuo to priklauso krempudros derinimas. Taip pat norint gražiai atrodyti, reikia labai tolygiai paskirstyti.
Karolina
Savo plaukus sugadinau su lakais, putom, tiesintuvais ir pan. dabar labai gailiuosi, nes plaukai atrodo žiauriai. Jau netgi ir kiti pastebi. Ką daryti?
Grožio salonas Edda Reikia naudoti profesionalias plaukų atstatymo priemones. Patartume KEUNE sausų pažeistų plaukų kaukę ir šampūną. Taip pat prieš formuojant, naudoti serumą Ultimate Skine Repair.
Vaiva
Norėčiau Jūsų pakalusti, kokie plaukų dažai yra geriausi norint atgauti natūralią spalvą? Kokie dažai yra be amoniako? Prieš tai spalva buvo šviesi
Grožio salonas Edda Jei plaukai buvo šviesinti, tai užtonuoti natūralia spalva, galima su beamoniakiniais KEUNE Semi Color dažais. Jei plaukai tamsinti, tada reikėtų nušviesinti tamsų pigmentą ir užtonuoti natūralią spalvą.
Karolina
Laba diena, norėjau paklausti kokia priemone reikėtų naudoti, kad plaukai taip greitai nesiriebaluotų? Man 16 metų.
Grožio salonas Edda Paauglystės metu ši problema pasitaiko dažnai paauglių tarpe. Patartume naudoti šampūną, kuris subalansuoja riebalų išsiskyrimą.
1 2 3 4 5 6 7 89 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus