• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Martynas Norkus, klinikos vadovas
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
Martynas Norkus, klinikos vadovas
Chirurgijos srityje dirba dešimt metų, pastaruosius šešerius atlieka operacijas „Estetinės chirurgijos centre“ ir yra šios klinikos vadovas. Pirmojo Lietuvos istorijoje plataus vadovėlio apie plastinę ir atkuriamąją chirurgiją bendraautoris. Stažavosi JAV, Prancūzijoje, Olandijoje, Suomijoje, Ispanijoje.

„Estetinės chirurgijos centras“

Jaukioje kamerinės aplinkos klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos grožio ir plastinės chirurgijos specialistai. Čia dirbančių chirurgų bendras darbo stažas plastinėje, estetinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje siekia beveik 40 metų.

Kaune įsikūrusiame „Estetinės chirurgijos centre“ atliekamos krūtų didinimo, mažinimo ar pakėlimo, pilvo bei vokų plastikos, riebalų nusiurbimo, nosies korekcijos ir kitos estetinės operacijos bei nechirurginės grožio procedūros. Taip pat daromos knarkimo gydymo, ortopedijos–traumatologijos, urologijos, kraujagyslių chirurgijos, akušerijos–ginekologijos, vaikų chirurgijos operacijos.

Jos atliekamos erdvioje ir moderniai įrengtoje operacinėje, aprūpintoje šiuolaikiška įranga.

Mūsų šiltas ir profesionalus personalas visada Jūsų laukia „Estetinės chirurgijos centre“.

Daugiau informacijos: www.plastinechirurgija.lt

toma
Laba diena, norėčiau paklausti, po kiek laiko galima degintis saulėje, po krūtų didinimo operacijos?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Toma,
Po krūtų didinimo operacijos rekomenduojama nesideginti saulėje nuo 2 iki 4 savaičių. Žinoma pradžioje tai yra susiję su galima žaizdos infekcija. Vėliau reikia saugoti randelius po krūtų didinimo operacijos nuo tiesioginių saulės spindulių (žinoma, jei Jūs ateityje norite turėti kuo mažesnius ir beveik nepastebimus randelius). Rando gijimo laikotarpis siekia nuo 6 iki 12 mėnesių. Tad šiuo laikotarpiu siūlome naudoti randų atsiradimą stabdančius preparatus (Dermatix, Contractubex ir pan.), taip pat būtinas stiprios apsaugos nuo saulės kremas, bei stengtis pridengti operacinius randelius maudymosi kostiumėliu, palaidine ir pan.
Sėkmės
Roma
Laba diena, mano nosis sulaužyta ir yra kreiva. Ar būtų galima atlikti plastinę operaciją, jei man jau 49 metai?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Roma,
Jūs esate pakankamai jauno amžiaus, tad 49 metai nėra riba, kuomet nebūtų galima atlikti nosies plastinių operacijų.
Tad Jums rekomenduoju kreiptis į gerą ausų-nosies-gerklės specialistą ar plastikos chirurgą, kurie manau su malonumu Jums padės.
Sėkmės
Daniela
Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar įmanoma lūpą sumažinti? Apatinė daug storesnė už viršutinę, - diskomfortas didžiulis.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Daniela
Veido lūpų mažinimas yra pakankamai reta operacija, nes dauguma moterų šiuo metu nori tik didintis lūpas. Jūsų atveju sprendimas turi dvi galimybes: arba didinti viršutinę lūpą, kad ji taptų tokia kaip apatinė, arba mažinti apatinę lūpą.
Apatinės lūpos mažinimas dažniausiai atliekamas intraveninėje nejautroje, šalinant apatinės lūpos perteklių. Pradžioje lūpa būna kiek patinusi, tad po tokios operacijos tikrasis rezultatas pradeda ryškėti po dviejų savaičių.
Sėkmės sprendimuose
Indre Smaguryte
Turiu 2 dideles tatuiruotes ant rankų - dėl jų labai jaučiuosi blogai. Kiek kainuotų maždaug jas visiškai išnaikinti, kad neliktų randų.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Indre,
Paprastai didelės tatuiruotės chirurginiu būdu nėra šalinamos. Tokiu atveju rekomenduoju Jums kreiptis į gydytoją dermatologą ar plastikos chirurgą, kuris turi patirties darbe su lazeriais. Jums parinks atitinkamą lazerį ir programą, kurių dėka turėtų panaikinti tatuiruotes. Žinoma geriausiai šalinasi juodos spalvos tatuiruotės. Jei jos pas Jus kaip tik juodos, manau, rezultatai bus geri.
Na, o chirurginė intervencija yra atliekama tik tuo atveju, kuomet lazeris yra bejėgis, arba yra likę nedidelė dalis tatuiruotės elementų, kurių lazeriu pašalinti nepavyko.
ponas
Kai pasidarai tatuiruotę, ar atsiranda laikinos žaizdos?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Tatuiruotės yra daromos įvedant tam tikrus dažus į žmogaus dermą specialiomis adatomis. Tad pasidarius tatuiruotę, galimos nedidelės žaizdelės, dūrių vietose, kurios sugyja per keletą dienų. Tačiau esant didesnėms žaizdoms ( bei sekrecijai ), rekomenduočiau kreiptis į gydytoją, dėl galimos infekcijos.
Geros dienos.
Sandra
Laba diena, norėčiau paklausti. Noriu pasidaryti nosies ir smakro operaciją: mano nosis turi gan ilgoką kuprelę ir pats galas nosies platus. O smakras ilgas ir susirietęs, atrodau kaip ragana… Ar būtų galima sumažinti smakrą ir atlikti plastinę nosies operaciją vienu kartu? Ačiū.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Nosies kuprelė bei platesnis nosies galiukas paprastai paryškina kitas veido dalis, ir galbūt Jums atrodo, kad šiuo metu yra per daug atsikišęs smakras ( gal tuomet Jums užtektų tik nosytės operacijos ). Tačiau pateikti tikslų atsakymą mes Jums galime tik Jus pamatę konsultacijos metu, ar gavus Jūsų nuotraukas e-mailu.
Jeigu tikrai Jums reikia abiejų operacijų : nosies ir smakro korekcijos, jas galima atlikti tos pačios operacijos metu.
Sėkmės
lina
Po gimdymų nukaro pilvas. Taip ir neatsistatė, nors aktyviai sportavau. Tai mane varo į neviltį. Plastinei operacijai neturiu lėšų. Esu neįgali ir dar auginu nepilnametį vaiką. Pradėjau savęs nekęsti. Ką daryti?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Po gimdymo, daugumai moterų pakrenta pilvukai. Bet ne visos ryžtasi operacijoms.
Tačiau nesvarbu, kiek pinigų Jūs turite, pirmiausiai pradėkite dirbti su savimi, savo mintimis ir psichologiškai: pamilkite save tokią kokia esate ir tada aplinkiniai Jus mylės. Gerbkite savo kūną tokį koks jis yra. O operaciją galėsite pasidaryti bet kada, kad ir po kelių ar keleto metų.
Justina Klenovskaja
Sveiki! Kiek kainuotų konsultacija pas Jus?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Mūsų klinikoje Plastikos chirurgo konsultacija kainuoja 50lt.
vasara
Laba diena, norėčiau paklausti: esu gimdžiusi 2 kartus. Pilvo oda pasitampiusi, riebaliukų kaip ir nebeliko, bet yra strijų ir jos labai negražios. Pilvas atrodo kaip senyvos moteriškės. Kaip galėčiau tuos strijų randus sumažinti... Įdomu, tai įmanoma padaryti tik operacijos pagalba, o gal padėtų tik kokie nors kremai, tepaliukai nuo randų? Gimdžiau prieš metus.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Paprastai po metų laiko nuo gimdymo, grįžus normalioms kūno formoms, išryškėja strijos. Su laiku jų gali kiek sumažėti, jos pasidarys mažiau ryškios, tačiau neišnyks.
Po gimdymų atsiradusios strijos gydomos įvairiais būdais: kremais ( kurių galite įsigyti tiek kosmetikos parduotuvėse, tiek vaistinėse ), Trombocitais praturtintos plazmos injekcijomis, mezoterapija, dermarolerio pagalba ( tai toks ritinėlis su adatėlėmis, kuris skatina kolageno sintezę) ir pan.
Tačiau jeigu Jūs turite ir laisvos, kiek pakarusios pilvo odos – galimas operacinis gydymo būdas. Tai pilvo plastika, kurios metu pašalinamas odos perteklius, o kartu su šalinama oda, pasišalina ir dalis strijų.
Geros dienos.
Indre
Laba diena, nuo mažens turiu problemą su akies voku (dėl ligos) – jis kitoks nei sveikosios akytės (paburkęs, didesnis, šiek tiek išsivertęs į priekį), norėčiau paklausti, ar įmanoma visiškai jį sutvarkyti? Esu jau turėjusi 7 plastines operacijas.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Kuomet jau yra darytos keletas plastinių minėtos akies operacijų, labai sunku būtų tiek atlikti papildomą korekciją, tiek prognozuoti galimus rezultatus.
Taip pat tiksliai dėl operacijos negaliu Jums atsakyti, nes tam reikėtų su Jumis susitikti, įvertinti akies būklę, bei galimybes ją koreguoti.
Bet pažadų negalima duoti, kad po ligos ir 7 plastinių operacijų Jūsų nesveikoji akis, po dar vienos korekcijos , atrodys taip pat kaip ir sveikoji.
Geros dienos.
laima
Turiu tatuiruotę ant peties, gal cigarečių pakelio dydžio, belikę tik tatuiruotės kontūrai. Kiek maždaug man kainuotų ją panaikinti?

Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Laima,

Tatuiruotės gali būti šalinamos operaciniu būdu (jas ekscizuojant) , arba lazeriu. Jūsų atveju peties srityje ir tokio dydžio tatuiruotės operaciniu būdu šalinti nerekomenduočiau, liktų didelis randas. Kitas pasirinkimas yra kreiptis į dermatologus, kurie dirba su lazeriu.
Donata
Laba diena, 2011 12 11 man buvo atlikta krūtinės didinimo operacija silikono implantais. Po operacijos skausmingesnė buvo kairioji krūtis, po savaitės pastebėjau, jog kairioji krūtis tapo didesnė ir nusileidusi labiau į apačią nei dešinė. Spenelių aukštis vienodas, skirtumas tarp vienos ir kitos krūtinės nusileidimo apytiksliai piršto pločio. Šiuo metu dešinė krūtis vos skausminga ir jaučiamas tempimas, bet kairioji daug skausmingesnė, keliant ranką aukščiau jaučiu tarsi plėšimo jausmą po kairios krutinės išorine puse. Draugai ir pažįstami irgi pastebėjo skirtumą tarp krūtų. Kodėl taip nutiko? Ką daryti? Dėkoju už atsakymą.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Donata,

Krūtų skausmingumas ar padidėjęs jautrumas, tempimo jausmas yra natūralūs požymiai, atsirandantys po tokios apimties operacijų. Visi šie procesai paprastai susitvarko pusės metų bėgyje. Dėl krūtų asimetrijos, atsiradusios po operacijos, Jūs pirmiausia turėtumėte pasitarti su jus operavusiu gydytoju. Vienos krūties nežymus padidėjimas lyginant su kita krūtimi gali būti visai natūralus požymis po operacijos, nes vyksta uždegiminiai procesai ir audiniai paburksta. Tik po 2-3 mėnesių pastebėsite galutinį krūtų vaizdą bei pagerės savijauta. Žinoma, gali būti ir taip, kad Jūsų kairiosios krūties implantas yra pasileidęs žemyn. Tai tiksliai gali įvertinti Jus operavęs gydytojas ir pirmiausiai reiktų kreiptis į jį.
Lina
Laba diena, prieš pusę metų turėjau krūtinės operaciją. Prieš kelis mėnesius pastebėjau, kad viena krėtinė šiek tiek kitokia. Kreipiausi į savo gydytoją. Ji mane apžiūrėjo ir pasakė, kad randas po krutine atsilaisvinęs ir silikonas dėl to yra pakritęs į apačią. Buvau nusiteikus darytis operaciją, bet gydytoja mane kaip ir atkalbėjo. Ji patarė man nenusiimti liemenėlės dieną naktį ir, kad krūtinė būtų iškelta. Tai norėčiau jūsų nuomonės, ar įmanoma, kad raumuo toje vietoje užgis, kur yra randas atsilaisvinęs? Ar man būtina operacija?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Lina,

Manau, kad tiksliausiai į Jūsų klausimą gali atsakyti Jus operavęs gydytojas, kadangi jis tiksliai žino, kokia operacija buvo atlikta ir ko galima tikėtis. Vargu ar liemenėlės nešiojimas praėjus pusei metų nuo operacijos ką nors pakeis. Paprastai tokias problemas galima sėkmingai chirurgiškai koreguoti.
rasa
Laba diena, norėjau paklausti. Esu pagimdžiusi 3 vaikus, man 25 m., norėčiau, ar pakoreguoti, ar pasididinti krūtinę, tik įdomu, kokios kainos... Nes labai skiriasi.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Rasa,
Krūtų korekcijos kainos priklauso nuo krūtų būklės : ar reikalingas tik krūtų padidinimas implantais, ar esant patįsusioms krūtims - reikalingas krūtų pakėlimas ( kurio metu jos ir pamažėja), o jei pakeliant krūtis, Jūs norėtumėte išsaugoti ir krūtų dydį ( krūtų pakėlimas ir didinimas implantais), kaina turėtų didėti. Visos tokių operacijų kainos yra surašytos mūsų tinklapio kainoraštyje http://www.plastinechirurgija.lt/kainos Tačiau kokios būtent operacijos Jums reikėtų, mes galėtume pasakyti konsultacijos mūsų klinikoje metu. Taip pat galite mums atsiųsti savo krūtinės nuotraukas elektroniniu paštu (info@plasticsurgery.lt), ir mes preliminariai atsakysime kokios operacijos Jums reikėtų ir kiek tai kainuotų.
kristina
Laba diena, norėčiau sužinoti kainą, kiek kainuoja nusiurbti riebalus virš kelių? Pati nesu stora, bet šlaunys apvalios. Po kiek laiko galėčiau grįžti į darbą? Ačiū.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Laba diena, p.Kristina,
Riebalų nusiurbimas galimas tik ne visose kūno vietose. Kojose jis atliekamas šlaunų vidinių ir išorinių paviršių srityse, kelių vidiniuose paviršiuose. Operacijų kainas galite pasitikslinti mūsų tinklapyje http://www.plastinechirurgija.lt/kainos. Norint sužinoti tikslią operacijos apimtį ir jos kainą, rekomenduojame apsilankyti mūsų klinikoje, konsultacijoje arba atsiuntusi savo nuotraukas į mūsų elektroninį paštą . Konsultacijos laiką galite suderinti su mūsų administratore info@plastinechirurgija.lt.
Po tokių operacijų į darbą dažniausiai grįžtama savaitės bėgyje.
12 3

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus