• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Martynas Norkus, klinikos vadovas
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
Martynas Norkus, klinikos vadovas
Chirurgijos srityje dirba dešimt metų, pastaruosius šešerius atlieka operacijas „Estetinės chirurgijos centre“ ir yra šios klinikos vadovas. Pirmojo Lietuvos istorijoje plataus vadovėlio apie plastinę ir atkuriamąją chirurgiją bendraautoris. Stažavosi JAV, Prancūzijoje, Olandijoje, Suomijoje, Ispanijoje.

„Estetinės chirurgijos centras“

Jaukioje kamerinės aplinkos klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos grožio ir plastinės chirurgijos specialistai. Čia dirbančių chirurgų bendras darbo stažas plastinėje, estetinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje siekia beveik 40 metų.

Kaune įsikūrusiame „Estetinės chirurgijos centre“ atliekamos krūtų didinimo, mažinimo ar pakėlimo, pilvo bei vokų plastikos, riebalų nusiurbimo, nosies korekcijos ir kitos estetinės operacijos bei nechirurginės grožio procedūros. Taip pat daromos knarkimo gydymo, ortopedijos–traumatologijos, urologijos, kraujagyslių chirurgijos, akušerijos–ginekologijos, vaikų chirurgijos operacijos.

Jos atliekamos erdvioje ir moderniai įrengtoje operacinėje, aprūpintoje šiuolaikiška įranga.

Mūsų šiltas ir profesionalus personalas visada Jūsų laukia „Estetinės chirurgijos centre“.

Daugiau informacijos: www.plastinechirurgija.lt

Voveryte
Kiek laiko negalima sportuoti po krūtų padidinimo operacijos?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Vidutinis fizinis krūvis galimas po 4 savaičių, o aktyvus fizinis krūvis visam organizmui- po 6-8 savaičių. Nesunkius namų ruošos darbus galima daryti po kelių dienų po operacijos. Jeigu kokia nors fizinė veikla sukelia diskomfortą, vadinasi, ji dar atliekama per anksti.
Laima
Laba diena. Prieš keletą metų man buvo atlikta nosies korekcija (panaikinta kuprelė), bet dabar mano nosis atrodo blogiau nei prieš operaciją, ji dar daugiau pailgėjo, išplatėjo, padidėjusios šnervės. Gal galėtumėte atsakyti, kodėl taip galėjo atsitikti? Ar antrinė rinoplastika yra sudėtingesnė?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Gerb., Laima,
Kartotina operacija visada yra sudėtingesnė nei pirmoji. Kartais, panaikinus nosies kuprelę, gali išryškėti kiti nosies defektai, todėl ši operacija laikoma sudėtinga. Patarčiau kreiptis į Jus operavusį gydytoją, kuris geriausiai žino prieš operaciją buvusią situaciją ir atliktą operaciją.
stase
Laba diena, aš norėčiau paklausti: pas mane buvo žaizda ant nosies, dabar liko žymė nuo žaizdos. Ką daryti, kad jos nesimatytų, nes ji yra raudonos spalvos ir gerai matoma.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Manau, kad Jums padėti galėtų odos ligų specialistai. Galbūt tiktų gydymas lazeriu, galbūt tepalais, mažinančiais randėjimą, pvz. Dermatix. Verta žinoti, kad, laikui bėgant, paprastai visi randai blykšta, tampa mažiau matomais net ir be jokio gydymo. Pirmus 6-is mėnesius būtų gerai neeksponuoti rando saulėje.
deimante
Laba diena, norėjau paklausti: pas mane yra truputį kreivoka nosis. Kiek maždaug kainuotų jos ištiesinimas?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Jeigu nosis yra tik truputį kreiva, galbūt operacija ir nereikalinga. Nedidelį nosies kreivumą turbūt mažai kas pastebi, o žmonės tuo ir įdomūs, kad visi kažkuo skirtingi. Jeigu vis tik operacijos norėtumėte, reikia atvykti į konsultaciją, kad būtų galima įvertinti operacijos apimtį ir pasakyti tikslią kainą.
Rimantas
Sveiki. Nuo vaikystės turiu įdubą krūtinėje (pectus excavatum) ir truputėlį atsikišę šonkauliai. Labai rimtai mąstau darytis operaciją. Suprantu, jog reikia išsamios paciento apžiūros, tačiau kokia būtų panašaus pobūdžio operacijos kaina? Į kokią sumą reiktų orientuotis? Dėkoju už atsakymą.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Tokią patologiją dažniau gydo krūtinės ląstos chirurgai. Jeigu tai yra tik nedidelė estetinė problema, kuri netrikdo kvėpavimo funkcijos ir širdies darbo, tuomet indikacijų operacijai nėra.
henrika
Laba diena, ar galima padaryti skrandžio mažinimo operaciją, nes mano svoris 110 kg, o ūgis 173 cm. Ačiū.
Martynas Norkus, klinikos vadovas Tokias operacijas atlieka abdominalinės chirurgijos specialistai. Reiktų jų klausti dėl indikacijų operacijai.
lukas
Sveiki, man nuo vaikystės užspaustas kairės veido pusės nervas, galima sakyti, kairės pusės nekontroliuoju. Jei veidą būtų galima padalint į dvi puses, matytųsi iš vieno ir kito šono lyg du skirtingi žmonės. Nežinau net ką daryti: žandikaulis ir nevietoj akių vokai skiriasi. Norėjau paklaust, jei dėtis implantus ir atitiesinti žandikaulį, kurį aš vos judinu, ar galėsiu normaliai šypsotis? Ar tik sutvarkys ir padarys estetinį vaizdą?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Implantai tik gali kompensuoti audinių trūkumą. Mimiką, taip pat ir šypseną, užtikrina mimikos raumenys, kurių inervacija pas Jus greičiausiai yra sutrikusi. Yra sudėtingų ir mažiau sudėtingų operacijų. Sudėtingoms priskiriamos operacijos, kai atliekama raumens-nervo komplekso persodinimas, mažiau sudėtingoms - kai naudojami specialūs siūlai, kurie dalinai koreguoja veido asimetriją. Grąžinti veido mimiką bet kuriuo operacijos būdu yra labai sudėtinga.
Jurga
Laba diena, mano nosis yra labai plati, norėčiau pasidaryti plastinę operaciją, bet man neseniai suėjo 17 metų, o mama sako, kad dar jinai nėra pilnai susiformavusi ir neleidžia. Kiek tokia operacija kainuotų?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Gerb., Jurga,
Jūsų mama iš dalies teisi. Nors nemažai chirurgų operuoja merginas nuo 15-16 metų, o vaikinus nuo 17-18 metų, aš siūlau pacientams tokią operaciją atlikti nuo 20-ies metų. Nors fizinis brendimas, kuris riboja tokios operacijos laiką, įvyksta anksčiau, svarbu atsižvelgti į pacientų emocinį stabilumą, nes ši operacija keičia veido išvaizdą.
Laura
Laba diena. norėčiau paklausti, nuo kokio žmogaus amžiaus naikinat pigmentines dėmes?
Martynas Norkus, klinikos vadovas Gerb., Laura,
Tokiai operacijai amžiaus apribojimo nėra. Svarbu, kad iš pradžių odos darinius įvertintų odos ligų specialistas.
1 2 3

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus