• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Dieną be dietų“ Lietuvos ūkininkaitės ragina neskaičiuoti kalorijų

Autorius: Laura Montvilaitė
2011-05-08 09:44:00

„Dieną be dietų“ Lietuvos ūkininkaitės ragina neskaičiuoti kalorijų

Gegužės 6-ąją, penktadienį, buvo minima diena be dietų, kurios metu šešios ūkininkaitės metė iššūkį kalorijų skaičiavimui ir varžėsi žurnalo „Šeimininkė“ bei „Electrolux“ surengtame skaniausio patiekalo konkurse.

 

Karpinių meistrės Ados Germanavičienės darbais papuoštoje „Kulinarijos studijoje“ kasmet „Ūkininko patarėjo“ rengiamo konkurso „Mis Ūkininkaitė“ dalyvės ne tik gamino, bet ir demonstravo rankdarbius - pasipuošė originaliai dekoruotomis prijuostėmis.

Pirmojo konkurso „Mis ūkininkaitė 2007“ laimėtoja Eglė Žilytė, studijuojanti, dirbanti modeliu bei padedanti tėvų ekologiškos mėsos ūkyje, renginio komisiją dėl pirmosios vietos įtikino ne tik jautienos išpjovos suktinukų skoniu, bet ir pateikimu.

Tuo tarpu operos solisto Liudo Mikalausko sesuo Vestina Mikalauskaitė susirinkusius vaišino krevetėmis grietinėlės ir krapų padaže. Komisija juokavo, kad krevetės gali būti laikomos lietuvišku maistu, nes jų, tik miniatiūrinių, galima sužvejoti ir Baltijos jūroje, o krapai – tai neginčytinai vienas populiariausių lietuviškų prieskonių.

Žuvų kepsnelius folijoje gaminusi Adelė Kublickaitė prie gaminamo patiekalo priderino ir nertomis žuvimis papuoštą prijuostę. Prie pavardės savo prijuostę ir vyšnių formos  auskarus derino ir gražiausios prijuostės savininke paskelbta  Sigita Vyšniauskaitė, visus vaišinusi šokoladiniu pyragu. Nedaug nuo jos atsiliko ir pliušine morka prijuostę papildžiusi Monika Jelinskaitė, iškepusi keksiukus.

Tuo tarpu „Mis Ūkininkaitės“ tortą paruošusi šių metų konkurso II vicemis Danguolė Ragažinskaitė visus papirko ir iš namų vaišėms atsivežtu dar skanesniu tortu ir išskirtiniu įvaizdžiu – bajoriška šukuosena, pačios nertu sijonu bei spalvingomis aplikacijomis  padabinta Velykine prijuoste.

Šio teminio vakarėlio dalyvius vertino aktorė Nijolė Narmontaitė,  aktorius Mindaugas Capas, „Kulinarijos studijos šefas“ Darius Dobrovolskas, „Ūkininko patarėjo“ vyr. redaktorius Vytenis Neverdauskas ir „Electrolux“ prekybos atstovas Mantas Danilevičius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus