• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Liekna pagal horoskopą  8 

Autorius: Parengė Gerda Morozovienė
2013-12-19 18:00:00

Lieknėti nori visi – nepriklausomai ar tu jautis, ar ožiaragis. Tačiau visgi smalsu, kaip Zodiako ženklas keičia lieknėjimo būdą? Kam patartina bėgioti, o kam atsisakyti maisto po 18h?


Avinas

Vienintelis būdas sulieknėti avinui – aktyviai gyventi. Rytiniai krosiukai, atsilenkimai, treniruoklių salė, ilgi pasivaikščiojimai su šuniuku – visa tai padės sulieknėti net ir labai užsispyrusiam avinui. 

Jautis

Jaučiams valgis – didžiausias gyvenimo teikiamas malonumas. Jiems kramsnoti šokoladą, spragėsius ar skrebučius – tikra palaima! Kaip gi neskausmingai sulieknėti? Jautukai, jūs pasižymite valia ir kantrybe, todėl turėtumėte atsisakyti vakarienės ir paskutinį kartą pavalgyti apie 18-19 valandą. Prieš miegą save palepinti galite tik lengvai virškinamu vaisiumi ar daržove. 

Dvyniai

Dvyniai turėtų būti atsargūs, nes juos dažnai kamuoja skrandžio ligos. Norėdami būti sveiki, turėtumėte pasistengti valgyti tik sveiką ir lengvai virškinamą maistą. Dažnai dvyniai būna gurmanai, todėl egzotiškas maistas jiems – nenaujiena. O kodėl gi ne? Juk toks maistas – malonumas. Tiesa, nepamirškite saiko. 

Vėžys

Šio ženklo atstovai gana depresuoti, todėl kuo jie labiau nervinasi, tuo jų medžiagų apykaita darosi lėtesnė. Vėžiukams patariama daugiau medituoti, užsiimti joga ar dažniau plaukioti baseine. 

Liūtas

Dauguma liūtų turi antsvorį. Ir taip yra todėl, kad jie nejaučia kiek gali suvalgyti. Kitaip tariant – neturi ribų, todėl  tai gresia nutukimu. turėtų rinktis ekstremalų sportą, kad pajustų adrenaliną – šis padės normalizuotis jų svoriui. 

Mergelė

Mergelės prižiūri savo kūną kiekvieną dieną, stengiasi gražiai atrodyti, nepamiršta padaryti ir iškrovos dienų. Deja, jos dažnai virsta papildomais kilogramais, mat po kelių iškrovos dienų, mergelės ima valgyti didelį kiekį angliavandenių ir baltymų. 

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai nežino ką reiškia antsvoris. Jie mėgaujasi saldžiu gyvenimu, neriboja saldumynų ir kitų gardumynų kiekio, valgo viską, ko tik nori, bet, deja, vieną dieną tai tampa liga: cukrinis diabetas, žarnyno opa tampa dažnai svarstyklių palydovais. 

Skorpionas

Skorpionai mėgsta eksperimentuoti su pačiomis įvairiomis pasaulio virtuvėmis, tačiau to daryti nepatariama. Venkite nepažintų patiekalų, geriau rinkitės lietuvišką virtuvę ir tradicinius patiekalus. 

Šaulys

Šauliai – tikri gurmanai. Juos papirkti galima jūrų gėrybėmis ir... saldumynais! Kaip tik saldėsiai labiausiai ir tukina taikliuosius šaulius. 

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai per savo darbus dažnai pamiršta pavalgyti. Todėl toks būdo bruožas dažnai nutukina ožiaragius. Patys pagalvokite: visą dieną nieko nevalgius, vakare prisišlamšti gardžių patiekalų – ne į naudą. 

Vandenis

Vandeniai mėgsta ne tik gardų maistą, bet ir alkoholinius gėrimus, todėl dažnas alučio gurkšnojimas neretai užaugina nemažą pilvuką. Tačiau tai nėra baisu: vandeniai labai judrūs, todėl keli krosiukai ryte ir pilvuko kaip nebūta!

Žuvys

Žuvims maistas sukelia nemažai problemų. Žuvys mėgsta valgyti didelėmis porcijomis, o tai sukelia antsvorį. Šio ženklo atstovai, norėdami atsikratyti papildomų kilogramų, turi labai daug sportuoti ir aktyviai gyventi. 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
merginoms
2013-12-21 13:46:43
Sveiki atvykę į tinklalapį k r u t i n e s taskas lt, kuriame Jūs rasite daug vertingos informacijos apie krūtines, krūtų ligas, liemenukus ir apatinukus.

Čia yra pateikiama vertinga ir neiškraipyta informacija, galima rasti juokingų ir įdomių faktų, praplėsti savo žinias apie krūtines.
Svajune
2013-10-29 17:14:40

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
apiekrutines
2013-10-27 14:19:56
Labai daug naudingos ir idomios informacijos tinklalapyje krutys taskas lt apie krutines ir liemeneles.