• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lieknėjame pagal fengšui

Autorius: Eli.lt
2009-05-23 07:00:00

Lieknėjame pagal fengšui
jupiterimages nuot.
Toms, kurios nežino, priminsime, jog fengšui – senovės kinų menas, kaip organizuoti aplinkinę erdvę, kad būtų pasiekta harmonija ir ji padėtų žmogui šeimyniniame gyvenime, darbe, sveikatos klausimais. Šiandien papasakosime, ką rekomenduoja šis senovės menas norinčioms normalizuoti savo kūno svorį.


Bet kokiame bute rytų sektorius yra atsakingas už šeimos sveikatą. Šis sektorius susijęs su medžio stichija, todėl jame reikėtų išdėlioti gyvus augalus, akvariumus ir fontanėlius – taip jį sustiprinsite. Visa tai padės išsaugoti žmonių, gyvūnų, gyvenančių šiuose namuose, sveikatą.


Kadangi fengšui darbo objektas – energijos srautai, manoma, jog kambarys, kuris yra tiesiai prieš lauko duris, gauna didelį energijos antplūdį. Todėl jeigu prieš įėjimą į butą atsiduria virtuvė, visi čia gyvenantys žmonės trauks būtent ten, kad ko nors užkąstų.


Virtuvę pasistenkite įrengti taip, kad įėję ten "nesusidurtumėte akis į akį" su šaldytuvu, virtuviniu stalu arba duonine. Jūsų energija sklinda žvilgsnio kryptimi ir jūs iš karto užsimanysite ką nors suvalgyti.


Labai gerai, jeigu virtuvėje yra kambarinių augalų, kurie sukuria papildomą energijos šaltinį ir gali pakeisti jos sklidimo kryptį – tereikia juos išdėlioti toje zonoje, kur sklinda energija.


Virtuvėje galima įkurti ir tokių daiktų, kurie žmogui nesukels nenumaldomo noro tuoj pat pavalgyti, o, pavyzdžiui, kvies bendrauti. Tai gali būti nedideli staliukai su gėlėmis, žurnalais, telefonu.


Virtuvės duris geriau daryti ne stiklines, o iš neskaidraus materialo. Įėjimą reikėtų paslėpti, kad jis netrauktų dėmesio. Bus geriau, jeigu visi daiktai žmogų kvies eiti toliau, pavyzdžiui, į svetainę.


Žinoma, kad didelę įtaką žmogaus sveikatai turi tos vietos, kur jie daugiausiai praleidžia laiko – miega arba dirba. Jos turėtų būti apsaugotos nuo negatyvių elementų poveikio. Pavyzdžiui, į žmogų neturėtų būti nukreipti aštrūs sienų ar baldų kampai (šią taisyklę atitinka ir sena lietuvių tradicija, neleidžianti sėdėti už stalo kampo). Buki, suapvalinti kampai jau ne tokie pavojingi. Pageidautina, kad lubose nebūtų jokių sijų, išsikišimų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus