• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mėnulio fazės ir dieta

Autorius: Horo.lt
2011-07-04 16:05:00

Mėnulio fazės ir dieta
Dreamstime nuotr.
Mėnulis pasufleruos, kada pradėti dietą ir sulieknėti!

Įrodyta, kad mėnulio ciklai daro įtaką ne tik fizinei žmogaus savijautai, bet ir jo nuotaikai bei kai kuriems fiziologiniams procesams. Kaip lieknėjimą suderinti su kintančiais mėnulio ciklais?

Naujas mėnulis

Naujas mėnulis – tai pirmosios trys mėnulio ciklo dienos. Šiuo metu mes regime neapšviestą mėnulio disko pusę. Iš esmės toks reiškinys tetrunka vieną dieną, tačiau iš abiejų pusių galima pridėti po vieną dieną, įskaitant šiokią tokią paklaidą. Šias tris dienas nerekomenduojama pradėti ką nors naujo ir kurti didingų planų. Tai laikas ramiai pailsėti.

Nė negalvokite tą dieną pradėti dietos ar užsirašyti į sporto klubą. Jei imsitės šių dalykų per naują mėnulį, labai tikėtina, kad tai netaps nuolatiniu įpročiu. Todėl geriau luktelėkite dar keletą dienų. Prisiminkite, kaip stipriai save mylite, pasilepinkite ramiu ir maloniu poilsiu. Tiesiog plaukite pasroviui, nes kad ir ką bedarytumėte, anksčiau ar vėliau vis tiek atplauksite prie reikiamo kranto. Atidėkite visus neskubius darbus.

Jaunatis

Kai prasideda jaunaties periodas – susiimkite ir startuokite. Sukaupus jėgų galima kibti į darbus. Tai – pats tinkamiausias laikas dietos pradžiai. Gyvenkite aktyviau, pradėkite sportuoti. Be abejo, jus lydės alkio jausmas. Nepasiduokite. Tai augantis mėnulis ragina jus kaupti kalorijas, ir dar taip, kad pakaktų visam mėnulio ciklui. Duokite jam atsaką vegetariška dieta, lengvais mėsos patiekalais, šviežiomis daržovėmis ir vaisiais.

Pilnatis

Nespėsite nė apsidairyti – o štai jau ir pilnatis. Emocijų pikas, energijos ir ryžto metas. Per pilnatį nuveikiate tai, ko iš savęs niekada nesitikėtumėte. Savo elgesiu stebinate ne tik aplinkinius, bet ir save.

Pilnatis – tai stipriausios energetikos laikas. Poelgiai tampa neįtikėtini, gali sukilti agresija, mintys susijaukia. Mėnulio energijos perteklius sustiprina, taigi valgyt gali ir nesinorėti. Turite progą numesti vieną-kitą kilogramą. Galbūt iš karto pokyčių ir nepastebėsite, jie pasimatys kiek vėliau. To pakaks kad pasiektumėte maksimalių rezultatų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus